Şimdi Ara

~~~Şok Ev Telefonlarını Bedavaya Arayın~~~ (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
44
Cevap
0
Favori
3.645
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • arkadaşlar ben linksys pap2 adaptörü aldım 10 euro kredide aldım sıp bağlantısını yaptım analog telefona bağladım fakat sorun yaklaşık 2 dakika lık bir süre sonunda hat kendiliğinden kapanıyor bunu çözemedim bu sorunun kaynağı ne olabilir bilenler varsa yazabilirmi tşk
  • Arkadaşlar program sorunsuzdur telefon faturasına gelme diye bişey zaten çok saçma imkansız ben kullanıyorum garanti verebilirim ayrıca programın normalde 5dk da bir kesiliyo ama kapanınca tekrar arayabilirsiniz böyle bi kötülüğü var ama 2dk olmaması lazım belkide süreyi kısaltmışlardır...
  • güzelmiş
  • Teşekkürler.
    Gerekli bir program
  • peki adsl üzerinden konuştunuz diyelim 5 dk boyunca kotaya büyük bir girdisi olur mu gözlemlerinizi bekliyorum güzel paylaşım teşekkürler.
  • adsl Sonucta Telefon a bağLı
    ya kotaya girer ya telefon a
  • Merhabalar... ben programı kurdum ama kredi istiyor. nasıl oluyor da siz bağlanıyorsunuz. yardımlarınız için şimdiden teşekkürler.
  • Türkiye artık beleş değil kaldırmışlar listeden....
  • dostum kredi kartı olayı cep ararsan oluyor
  • quote:

Orjinalden alıntı: mehmet_alp

Türkiye artık beleş değil kaldırmışlar listeden....

tr hala listede
  • ya kullandım cok telefon faturası geldı dıyen arkadaşlara resmen guluorum ..
    cahıl olmayın ya ..
    hadı dıelım ben uydu uzerınden nete baglandım ole konusma yaptım kıme yazıcak ..
    kafanızı kullanın bıraz ya ..
  • Sağolsın
  • Arkadaşlar programın miladı dolmuştur. artık yemiyo adamlar telefon açıldıktan sonra hemen kapatıyolar.

sanıyorum test süresi bitti.

gerçe bizde kaç aydır iyi sömürük programı.
  • quote:

Orjinalden alıntı: xXx_xXx

Arkadaşlar programın miladı dolmuştur. artık yemiyo adamlar telefon açıldıktan sonra hemen kapatıyolar.

sanıyorum test süresi bitti.

gerçe bizde kaç aydır iyi sömürük programı.

3 kere yeni üyelik alma hakkın var
  • Nerden anlıyolar.? Mail adresinden se haklı olabilirsin.
  • ya neler icat ediosun işte türkün miletinin zivri zekası hey maşallah ama yalansa peder yedi sizi puhahah
  • quote:

Orjinalden alıntı: zızı
    ama yalansa peder yedi sizi puhahah

Ben ve yakınlarım olmak üzere yaklaşık 5 kişi 6 7 ay sömürdük faturada bi değişiklik yok.
    + zaten çalışma mantığı belli faturaya yansıma gbi bi durum olmaz. belki biraz kota yer.(malum ses aktarımı yapıyo)
  • quote:

Orjinalden alıntı: xXx_xXx

quote:

Orjinalden alıntı: zızı
    ama yalansa peder yedi sizi puhahah

Ben ve yakınlarım olmak üzere yaklaşık 5 kişi 6 7 ay sömürdük faturada bi değişiklik yok.
    + zaten çalışma mantığı belli faturaya yansıma gbi bi durum olmaz. belki biraz kota yer.(malum ses aktarımı yapıyo)

xxx yeni şeyler bekliyoruz.. son döneminde yakaladım ben bunu yeni bişeyler çıkarsa haberdar olmak istiyoruzzz

• [b]güzelmiş çok sağol
  • saol
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.