Şimdi Ara

Sohbet banı cezası

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
18
Cevap
0
Favori
594
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • bu lanet şey nasıl geçiçek hiç ticket atıp kaldırtabilen varmıdır ? lanet olası şey geldiği gün'den itibaren halen devam etmekte toplam 1700 'e yakın chat banı yedim toplam olarak biri bitmeye yakınken yenisi çıkıyor nabıcam bilmiyorum artık hiç kaldırtabilen varmıdır? gına geldi en son nezaman ''all''dan yazdıgımı hatırlamıyorum bile

ozamanlar nasıl bir flamersam hatırlıyorumda dota2'ye başladıgımda ilk maç ondada chat banı yemiştim ne yapabilirim ticket atsam düzelirmi düzeltirlermi deniyen varmı

• Botlarla sabaha kadar maç at

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 1700 yediysen ağır flamersın demek. haketmişsin. otur biraz ders al. ticket la bi mok olmaz.
  • ağır flamecisin iyi olmuş sana
  • quote:

Orijinalden alıntı: nyph

1700 yediysen ağır flamersın demek. haketmişsin. otur biraz ders al. ticket la bi mok olmaz.

lel
  • Cezanı çek kardeş. 1700 iyidir.
  • iyi olmuş
  • ince küfüler et. ayrıca birisi bitcek diğeri başlıcak .
  • Ben gecen sene yemistim 130 mac falan o gunden beri kufut etmedim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • O bitmez artık. Sen en iyisi flame e devam et
  • 1700 nedir abi oyuna başladığımdan beri o kadar maç atmamışımdır

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • chat ban yiyince sadece all dan mi yazamiyor musunuz? yani takim arkadaslari ile konusabiliyorsunuz?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Hyperior

chat ban yiyince sadece all dan mi yazamiyor musunuz? yani takim arkadaslari ile konusabiliyorsunuz?

evet alldan yazılmıyor ama 5 dk'da bir takım içi sohbet için hak veriyor zaten artık küfürde edemiyorum adama surada falan derken kalmıyor millet bana sövse bile oyle aval aval bakıyorum

yani demek istedigim takım arkadaşlarınla bile konusamıyorsun oyuna basladıgında 3 hak veriyor direk yok işte ward at suraya derken gidiyor 5dkda bir hak geliyor konusmak icin tamam kısıtlanmış durumdayım geldiginden beri şaka gibi geldigi gunden beri cezalıyım ilk olarak 10 yedim 30 50 70 80 114 150 230 500 olarak gitti devamda ediyor 500 den sonra 100 falan yiyip azalıyor işte şu aralar full 200 100 yedim gına geldi kufurde edemiyorumki nasıl ceza yemeye devam ediyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi betara -- 28 Ağustos 2014; 14:27:27 >

• bu arada 12 falan kaldı 1700 den ama gene gelicek diye korkuyorum oyun atamıyorum
  • betara kullanıcısına yanıt
    iyi olmuş sana gidip millete küfür edip flamelersen cezan bu olur cezanı çek Flamer
  • 2x lel buraya beni flamer demek icin geliyorsanız hic yazmayın başka yerde kuyruk acısı cekin
  • quote:

Orijinalden alıntı: betara

quote:

Orijinalden alıntı: Hyperior

chat ban yiyince sadece all dan mi yazamiyor musunuz? yani takim arkadaslari ile konusabiliyorsunuz?

evet alldan yazılmıyor ama 5 dk'da bir takım içi sohbet için hak veriyor zaten artık küfürde edemiyorum adama surada falan derken kalmıyor millet bana sövse bile oyle aval aval bakıyorum [sm=icon_smile_disappr
    yani demek istedigim takım arkadaşlarınla bile konusamıyorsun oyuna basladıgında 3 hak veriyor direk yok işte ward at suraya derken gidiyor 5dkda bir hak geliyor konusmak icin tamam kısıtlanmış durumdayım geldiginden beri şaka gibi geldigi gunden beri cezalıyım ilk olarak 10 yedim 30 50 70 80 114 150 230 500 olarak gitti devamda ediyor 500 den sonra 100 falan yiyip azalıyor işte şu aralar full 200 100 yedim gına geldi kufurde edemiyorumki nasıl ceza yemeye devam ediyorum

westtesin galiba tr de genelde küfür etmem sadece feedleyen lane e 'hll aynen devam feed e' derim eger olgunlukla cevabını verrir feedlese bile sesim çıkmaz ama eger suclu olmasına ragmen söverse başlarım ana avrat girmeye

• Benim de 600 maç küsür ceza var,bu aralar aram oynuyorum orda her maç report var nerdeyse millet 2-3 arkadaş beraber giriyor mesela nidalee ver yoksa maç sonu reportu yedin diyorlar eğer vermezsen reportluyorlar,karşıdaki adamlarda mesela aynı şekilde eğer adamları ağır ezersen falan sonra dans falan edersen gıcık olup tak hemen report ediyorlar maç sonunda.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.