Şimdi Ara

Soğutucu önerisi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4
Cevap
0
Favori
124
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    6700 xt msi mech 2x
    Ryzen 5 5600x

Kasanın ölçüleri bilmiyorum modelini de sadece gametech micro atx aui yazıyor

Tercihim sıvı soğutma kasa içi buz gibi olsun diye. Bütçe 2.5k

Görsel bıraktım kasanın duruş bu Soğutucu önerisi Soğutucu önerisi Soğutucu önerisi Soğutucu önerisi Soğutucu önerisi Soğutucu önerisi Soğutucu önerisi

• 240mm sıvı soğutucular uygun olur üst kısıma takabilirsiniz.

ID-Cooling FrostFlow X

ID-Cooling Auraflow X 

MSI Mag CORELIQUID

Thermaltake Water 3.0

Deep Cool LS520

Deep Cool LT520 

Cougar CGR-AQUA-24

gibi....

Radyatör kalınlıkları ve incelemelerine bakarak seçebilirsiniz, ancak herşey den önce daha kaliteli bir kasa almanızı öneririm, bu ürünler bütçeniz dahilindedir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi LEON-X -- 21 Mayıs 2023; 12:48:19 >
  • Leon-x hocamın belirttiği sıvı soğutmalar hariç hava soğutma düşünürseniz aşağıdaki ürüne de bakabilirsiniz. Aradaki fiyat farkına biraz daha ekleyip yine belirtilen şekilde daha iyi bir kasa alabilirsiniz. 5600 - 5600X bunlar çok ısınan işlemciler değiller.

Noctua NH-U12S redux, NF-P12 redux-1700 PWM 120 mm fanlı Yüksek Performanslı İşlemci Soğutucusu (Gri)https://www.amazon.com.tr/dp/B08WPDD6GD?ref_=cm_sw_r_apann_dp_B3M8F5WJ0YAVJN46R8MB

Yurtdisindan geliyor ve şu an toplam maliyet 911 ₺. Bir arkadaşımın 5600 islemcisine taktım, gayet memnun.

Edit: Hava soğutma almaya karar verirseniz kasanıza yükseklik olarak sığıyor mu almadan önce kontrol ediniz.
    Soğutucu önerisi Soğutucu önerisi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Dolphin/Lion -- 21 Mayıs 2023; 14:39:3 >

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.