Şimdi Ara

Soğuk Fırsat!...Donuyoorrr... Delonghi Dondurma Makinesi (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
86
Cevap
11
Favori
7.088
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: juba09

quote:

Orijinalden alıntı: Eyvallah

2 kere kullanılıp rafa kalkar gibi.

kesinlikle katılıyorum. bazı ev aletleri kullanmak için değil sanki satın almak için yapılıyor. özellikle kolay temin edilebilen yiyecek yapma makineleri bknz: ekmek yapma makinesi(şehirden veya bakkaldan uzak olanlar için kullanışlı).

Ekmek yapma makinesini biz de almıştık. ilk başlarda heveslendik kendi ekmegimizi kolay bir şekilde yapıyoruz diye, sonradan begenmemeye başladık yaptığı ekmeğe. oyle kaldı hiçbir ise yaramıyor şuan

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • evet bende denemiştim garipti ekmekten çok pasta gibi sanki fransız devrimine gönderme yapmış üreticiler :P
    yinede şehirden uzak yerlerde yaşlı ve hamurla uğraşmak istemeyen erkekler için kullanışlı. ben köye gittğimde fırınlı soba dışında yapılan ekmeği yemiyorum ama istanbulda böyle bir imkan yok hızlı bir yaşam var hemen al tüket kapitalizmin doruklarında yaşıyoruz yapmayı geçtim yeme sürelerimiz bile çok kısaldı fast food olmayanları gibi "fast" yiyoruz hep bir yerlere yetişme derdi var en azından bende :)
  • Herkes hazır dondurmaları gömmüş. Antep fıstıklı lera fresca aldım marketten, iyiydi bence. Katkı maddesi vs de yoktu yanlış hatırlamıyorsam.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Biz hep 3.99 luk 1kg. Algida Vanilya alıyoruz, zararını görmedik.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • işe yaramaz
  • Çilekli dondurmamız hazır.

Soğuk Fırsat!...Donuyoorrr... Delonghi Dondurma Makinesi

Sadece biraz daha donması gerekiyor yeterli sertlikte değil.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi DaYWaLkeR -- 22 Ağustos 2015; 12:44:54 >
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.