Şimdi Ara

SOCKET 939 ANAKART BULAN VAR MI??

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
12
Cevap
0
Favori
340
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • arkadaşlar ne zaman gelcek bu msi lar bi bilgisi olan var mı?? işlemci elimizde boş bekliyoo arttık yeter!!!

• Karşıyaka İzmir Boytaş firması. Servis konusunda cok ilgilenmezler ama ellerinde herşey mevcut, ama hala 939 u tavsiye etmiyorum problem cıkarıyor
  • Tel var mı????
  • quote:

Karşıyaka İzmir Boytaş firması. Servis konusunda cok ilgilenmezler ama ellerinde herşey mevcut, ama hala 939 u tavsiye etmiyorum problem cıkarıyor

bence problem sende

boşuna mı yazıyoruz anlamadım ki faydamız dokunsun diye bas bas bağırdık forumda arkadaşlar hafta sonu istanbul da
  • yarin sabah Ankarada mavicom da olacakmış fiyat da 98 dolar deniyor ama hayırlısı yarini bekleyeceğiz bir de çözüm bilgisayara geliyormuş

gigateki aradım onlarda yarın dediler bekleyecegiz kala kala 1 gun kaldı
  • quote:

Orjinalden alıntı: Ns

Karşıyaka İzmir Boytaş firması. Servis konusunda cok ilgilenmezler ama ellerinde herşey mevcut, ama hala 939 u tavsiye etmiyorum problem cıkarıyor

eğer memnun değilsen anakart işlemcini sat alalım yahu?
  • quote:

Orjinalden alıntı: dtcf@msn.com

yarin sabah Ankarada mavicom da olacakmış fiyat da 98 dolar deniyor ama hayırlısı yarini bekleyeceğiz bir de çözüm bilgisayara geliyormuş

gigateki aradım onlarda yarın dediler bekleyecegiz kala kala 1 gun kaldı

bende 1 saat önce aradım, cumartesi olabilir dediler,ya ne iş,her telefon açana başka tarih söylüyorlar.
    geçende çarşamba günü kesin dediler,kesin mi diye tekrar sordum,evet dediler

belki mavicomda ki neo dur,neo2 değildir,çünkü o fiyata niye versinler,zaten piyasada yok

• baba nforce 4 ultra bekliyosan o biraz biraz piyasada görülmeye başladı.... benim arkadaşta var.. o yabancı ülkeden getirtti hiç bi sorun olmadı gayet memnun...

• neo4 yada neo2 istiyom
    neo4 bulursam
    9800pro@xt mi satıp üstüne para koyup 6600gt pci-e alırım
  • tamam satıyorum .. 3 günlük bilgisayar
    msj atarsın..
  • Ns birilerine gıcık oluyorsun galiba. imzanda kullandığın kelimeler pek hoş şeyler değil bence. açıkçası her defasında gözüme takılıyor imzan. bence iyi bir cümle değil ve foruma yakışmıyor. ne yapmak istediğinide anlamadım açıkçası. lucescu gibi konuşmuşsun.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ysroguz -- 2 Şubat 2005, 17:31:42 >
  • quote:

Orjinalden alıntı: Ns

tamam satıyorum .. 3 günlük bilgisayar
    msj atarsın..

bilgisayarı neden satıyorsun ki?
    sadece anakart ve işlemci ile ilgileniyorum
    bu iki parça yerine ister intel, ister amd sempron işlemci + anakart koyar kullanırsın
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.