Şimdi Ara

Sniper Elite V2 Video İnceleme (4. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
91
Cevap
1
Favori
24.319
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • ilk oyununu çok zevkle oynamıştım baya uzun oyunlardan biriydi görsellik bu oyunda ön planda güzel olmuş inceleme için teşekkürler :)
  • Sondaki parçayı bulabilecek olan yok mu?

• Yahu normal fpslerde(mw2'yi örnek verebiliriz) bile daha fazla hikaye ve gizlilik içeren sniper bölümleri var. Sniper için yapılmış bir oyun en azından gizliliği vermeliydi.
    Adamı 1km öteden vuruyorum ondan çok uzakta cehennemin dibindeki arkadaşı bana oradan ateş etmeye başlıyor, süper gizlilik hissi.
    Sniper simülasyonu böyle olmaz. Olur diyenler olur, ama onlar diyor diye olmaz. Puanı alternatifi olmamasından dolayı uygundur, yoksa daha az bile olabilirdi. Hitman gelirse Sniper ders alır sanırım.
  • 6:17 "Yani Nefes Almasa da olur" :D
  • oyunu bitirip Adolf Hitleri öldüren var mı? yoksa bu görev extra mı ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: FISH

Yahu normal fpslerde(mw2'yi örnek verebiliriz) bile daha fazla hikaye ve gizlilik içeren sniper bölümleri var. Sniper için yapılmış bir oyun en azından gizliliği vermeliydi.
    Adamı 1km öteden vuruyorum ondan çok uzakta cehennemin dibindeki arkadaşı bana oradan ateş etmeye başlıyor, süper gizlilik hissi.
    Sniper simülasyonu böyle olmaz. Olur diyenler olur, ama onlar diyor diye olmaz. Puanı alternatifi olmamasından dolayı uygundur, yoksa daha az bile olabilirdi. Hitman gelirse Sniper ders alır sanırım.

hitman'i beklemekten saçlarım beyazladı.. keşke artık gelse
  • Gökhan abi güzel anlatmışsın da bazı kısımları atlamışsın, Gizlilik derken öldüreceğiniz düşmanları pistol ile vurduğunuzda silah ses çıkarmıyor, ayrıca cesetleri de diğerlerinin görmeyeceği bir yere taşırsanız yakalanmazsınız. Birçok bölümü hiç yakalanmadan hatta birine bile ateş etmeden geçtim.
  • inceleme çok kötü olmuş sebebi ise sanki video incelemeyi bize sunan arkadaşımız bir kağıttan okuyormuş gibi olmuş hiç beğenmedim çok amatörce olmuş.
  • Oyun güzel. Gökhan abi haklı.
  • inceleme için teşekkürler oyunu almayı düşünüyordum ancak düşünce olarak kalması gerektiğini gördüm bu incelemeyle :)
  • açılmıyoki video bende. daha neyin inadını yapıp youtubea koymuyosunuz anlamadım, koy 2 tarafa da isteyen istediğinden izlesin. sürekli bi problem var bu videolarda
  • herkesin söylediği aksiyonu fazla kaçmış
  • :D bumu sniper simulasyonu ? satın aldım fakat aldıktan 1 gün sonra cd yi ortadan ikiye kırdım. Nedenmi?

XP DE ÇALIŞMIYORMUŞ .
  • yahu şu oyunları incelerken oyuncuları oyun yapımcıları gibi düşünmeden inceleseniz nasıl olur, insanlar ne yapsın bu kadar teknik detayı, isteneni veriyor mu vermiyor mu ona bakın
  • oyunu bitirdim, genelde sıkmıyor,..
  • şu videoları youtube'a koymamaktaki ısrarınız, bizi siteden soğutuyor. Bu player bir halta yaramıyor arkadaşım anlamıyor musunuz?
  • güzel inceleme olmuş merminin gidişi çok güzel olay
  • Arkadaşlar bu oyunu yukledım ama istedıgım gıbı oynayamıyorum görüntü ile ilgili bir problemim var bılgısayarımın özellıklerı oyunun sistem gereksınımlerınımınden cok cok fazla

4 Gb ram
    1 Gb harici nvıdıa geforce 310M ekran kartı
    intel Core İ5 işlemci
    320 gb harddısk var

ama goruntu ayarlarında 800x600 ve low u sectıgım halde ekranda bı takılma var

nfs hot pursıt ı 1366x768 de oynuyorum detaylarıda en yuksek de hıc takılma olmuyor

lutfen birisi yardım etsın :)
  • oyun çok güzel bencede , özellikle şu nereden vurulduğunu göstermesi çok güzel olmuş ama oyun bir yerden sonra çok sıkıcı olmaya başlıyor
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.