Şimdi Ara

Sniper Elite V2 Video İnceleme

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
92
Cevap
1
Favori
24.319
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

• Düşmanı neresinden vuracağınıza iyi karar verin çünkü Sniper Elite V2'de ikinci bir şansa sahip olamayabilirsiniz.

• Oyunun bütün zorluk derecelerini bitirdim özellikle DLC bölümü olan hitleri indirdğimiz bölüm paha biçilemez
  • Teşekkürler Gökhan Abi. :)
  • ooooowwwwwww :D
  • BSC'nin yayınladığı bütün videoları takılarak izlemek zorunda kalıyorum ve bu durum benim çok canımı sıkıyor.
  • Gükhan abi gerçekten bu oyunu çok oynadınmı.Gösterdiğin bölümler hep ilk bölümler ayrıca multiplayer modlarından hiç bahsetmemişsin.
  • Gerçek sniper oyunu budur işte.Seviyorum SE'yi ama biraz geç yaptı çıkışını 2008 veya2009'da çıkış yapsa daha çok beğenilirdi.
  • Kim ne derse desin Call of Duty Black Ops II.
  • quote:

Orijinalden alıntı: sfgsfgsfg

Gükhan abi gerçekten bu oyunu çok oynadınmı.Gösterdiğin bölümler hep ilk bölümler ayrıca multiplayer modlarından hiç bahsetmemişsin.

BSC'nin çoğu videolarında ilk bölümler gösteriliyor çünkü keyif kaçırıcı içerik bulunmaması için + zaten oyun kendini tekrar eders aynı vuruşları sonraki bölümlerde niye çeksin ? Bende bikere video inceleme çekmeye çalışmıştım zaten oyun aynı gidiyor sonra çekecek bir şey kalmıyor.
  • puan olarak daha yüksek alır zannediyordum
  • ghost warrior daha sniper oyunu
  • "Düşmanların ölüleri de işimize yarıyor, yani nefes almasa da olur "

• En çok beklediğim incelemelerden biriydi teşekkür ederim. Sniper simülasyonu oyunları favori oyunlarımdandır. Sniper elite v2 benim çok hoşuma gitti Killcamleri çok başarılı.Multiplayeri eğlenceli. Oyunda bazı grafik hataları oluyor ama yinede güzel oyun. Bunun yanında bide sniper ghost warrior var yapay zeka bakımından kötü ama onda gizlilik daha fazla onu da oynamanızı tavsiye ederim.
  • Uvvvvv Owwwww Headshot Doublekill. :)) Teşekkürler.
  • Allah rızası için şu 5.sınıf video oynatıcıdan bi vazgeçin arkadaş. youtube boşa mı icat edildi? resmen bize eziyet ediyorsunuz???
  • quote:

Orijinalden alıntı: hikayeci51

Allah rızası için şu 5.sınıf video oynatıcıdan bi vazgeçin arkadaş. youtube boşa mı icat edildi? resmen bize eziyet ediyorsunuz???

hocam youtube olayını anlatmışlardı kendi sunucularında barındırmak istiyorlarmış :)

ayrıca incelemeyide bekliyordum teşekkürler bsc
  • videodaki yorumlayan arkadaş çok fazla detaya inmiş, bu da oyuncunun "çok konuşmadan" sıkılmasına yol açıyor, arkadaşımla izleyelim dedik, video'yu tanıtan kişiden sıkıldık :)
  • Gökhan abi gerçekten çok başarılı bir inceleme olmuş.
    Kendi adımada oyun için birkaç şey söylemek isterim.
    Ben oyunu çok beğendim. Yani 'senaryo' olarak son dönemde çıkan shooter-savaş oyunlarının hemen hemen hepsi scriptlere dayalı olduğu için neredeyse hiç zevk almıyordum ama bu oyunda yaratıcılığımızı kullanarak CİDDİ BİR SAVAŞ ORTAMI nın içinde yer alıyoruz. Yani bir kahraman değiliz her an ölebilecek düzeyde birisiyiz. BU BENİM UZUN SÜREDİR ARADIĞIM BİR TATTI. Verilen puan grafikten veya hatalardan dolayı çok yüksek olmayabilir ama oyunun benim gibi oyuncular üzerinde yarattığı etki eminimki cod-bf gibi oyunlardan daha fazladır(senaryo)...
  • Gökhan abi kesinlikle çok güzel bir inceleme yapmışsın.Bana kalırsa senin en iyi incelemen.Hem oyunun detaylarını çok güzel anlatmış hem de çok güzel bir mizah kullanmışsın.Özellikle Cs sesleri ve 08:05 çok güzel olmuş.Yazık yav o adama !
  • İyi güldüm
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.