Şimdi Ara

sniper elite online oynayalım hep beraber

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
20
Cevap
0
Favori
9.046
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • arkadaşlar pc oyunları bölümüne açtığım topic yanlış yerde olmasından dolayı banlandı
    arkadaşlar sniper elite online oynayan arkadaşlar Türkler olarak beraber oynayalım tanışıp oynayınca daha zevkli olur.Ben arkadaşlarımla oynuyorudma onlar genelde girmiyolar çok baskı yaparsam belki oynuyolar proleter82 ve özzer vardı bunların yanı sıra başka kişilerde bekliyoruz beraber ortak bir şifre koyalım burdanda nicklerimizi yazalım oynayalım.Nası fikir şimdi ortak bir şifre bulalım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi .:Kutikul@:. -- 31 Ekim 2007; 15:55:36 >

• sniper elite oynayan kalmadı galiba topicte
  • oynayalım da server var mı yoksa hamchiden yaparız
  • Mustafa adım
    tr_türkiye olsun şifre
  • kp mustafa tamamdır hamachiden başlayalım oynamaya
    ağ adı mustafa'mı onu çıkaramadım
  • bende oynayabilirim ama önce hamachiyi halletmem gerek msn den de bağlantı kursak aslında iyi olabilir
  • ya ben hamachiye giremiyorum bi kere ağ adaptörü felan bir uyarı verdi sonra setupu tekrar yükleyim dedim yükelrkende hata veriyor.O yüzden oynayamıyorum
  • nick deişti benim *T.B.T* Mustafa oldu ayrıca hamachi ne?
  • beyler ben ben sniper elitenin online game yerindeki en altdaki us yazan varya oraya yarın türkler diye bi oda açalım hepimiz german olalım nasıl olur ?
  • beyler benim pc format yedi tüm oyunlarda gitti...Ben sniperda yokum ama olanlar için hamachi ağ açıp şifre yollayabilirim...Topiği açıpta yarı yolda bıraktı demesinler
  • beyle ado açıldımıbeyle oda açıldımı
    Orjinalden alıntı: yaramazprens

sniper elite online oynayalım hep beraber

• tamamda resmin anlamı ne
  • bu resim resident evil 4 oyunundan alınmış bir resim o yüzden
  • quote:

Orjinalden alıntı: scarpionx55

bu resim resident evil 4 oyunundan alınmış bir resim o yüzden

hadi canım :)
    o kadar oyun oynuyoruz biliyoruz heralde resmin resident evil 4ten olduğunu ama buraya koymandaki amaç nedir?
    Resim koymayı yeni öğrendin galiba
  • sniper elite online oynalız bilgi için mns yalnizbjkli09@hotmail.com bekliyorum
  • hort bende yeni başladım online oynamaya ilgilenen varsa muh. edelim...
  • hort 2... varsa oynayan haberleşelim.
  • arkadaşlar sniper eliteyi onlıne oynamak odayı kendinizin kurması yada başka odalara girmek bir çoğunuzun bildiği gibi ücretsizdir..sniper elite yi oynayan biri olarak onlıne, bildiğim bir çok sniper takımı ve sitesi var.eğer sizinde sniper elite takımınız varsa yada kurmak isterseniz ve sniper elite ile ilgili bir çok konuda yardım alma durumu olursa sniper elitenin türkiye sitesi var bilmeyenlere öneririm..her ne kadar bu sitenin takımına üye olmasamda sitesine üyeyim ve bir çok konuda yardım alıyorum.sniperi türkçeleştirmişler kısmıde olsa.değişik bir çok dürbün yamaları yapmışlar.pusulada kendi isminizle oyun oynayabiliyorsunuz..eğer size ait bir takım varsa ve yukarıdada belirtmiş oldugunuz gibi onlıne maçlar yapmak istiyorsanız bu sitede kendinizede bir takım bölümü oluşturabilirsiniz..adamlar her akşam onlınede oda açıp oynuyorlar.buraya yazamadıgım daha bir çok konuda yardım alabilir dosyaları indirebilirsiniz.sıngle oynayanlar bilir.sıngledeki tüm haritalarla onlıne oynayamazsınız.7-8 harita var onlıne oynayabileceğiniz.ama adamlardaki bir dosya ile bütün sıngle haritalarını onlınede oynama imkanınız var.onlıne oynayıpta eski haritalardan sıkılanlara bu paketi tavsiye ederim..donanım haberde birisinin açmış oldugu sıngle haritalar yardım bölümüne geçen sene birisi yazmış sitelerinin adresini..bende tesadüfen görüp gittim ve aradıklarımdan daha fazlasını buldum..kısaca onlıne oynamak yada sıngle player game.her türlü aradıgınızı geçemediğiniz sıngle pleyer haritalarının her birini tek tek ve resimli açıklamışlar.. AY YILDIZ SNİPER ELİTE TÜRKİYE www.ayyildiz1.com

• Baya bir vakit geçmiş ama ben hala severek oynarım sniper elite'i, oynayan arkadaşlar online kapışabiliriz. Hamachiyede gerek yok arkadaşın dediği gibi.
  • Eskiden cnd team yapıyordu bu uygulamayı gine aynı ekip atb ve cnd ortak sitesi dünyanın en kapsamlı sniper elite forumu
    http://www.sniperelitev2.66ghz.com/

Forum
    http://www.sniperelitev2.66ghz.com/forum2/forum.php

Oyun yapımcısı rebellion ile ortak çalışmalar var bu sitede

Sniper Elite v2 için vps Server Alınmıştır Bu Siteden Steamsiz Oynama İmkanı Olacak.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.