Şimdi Ara

Smurfüm diyerek hile yapan şaklaban!!

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
17
Cevap
0
Favori
683
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    Smurf hesabımla oyun oynarken karşıma hile geldi fakat ben bunu all chatten belirtmedim. Sonra benim hile olduğumu söylediler ve bende sinirlenip ''hile kullanan sensin bir de bana saldırıyorsun'' yazdım, sonrasında kavga çıktı, küfürleşmeler başladı. Benim smurf olduğuma inanmadılar ben de oyun sonu lobine gelicem dedim ve ondan söz aldım. Oda tabi global bi charla geldi fakat 291 saat cs oynamış, hem mm, hem de yoldaş da global bir charla geldi. Oyunu sadece 291 saat oynamıştı ve steamın da değerli item yada oyun yoktu.

Smurf char ss:

Ss:(elemanın ağzı da biraz bozuk o yüzden sansür koydum)

Sonra tsye çağırdı fakat kendisi gelmeyip kaçtı. Hem hile kullanıp hem de sinirlerimi sabah sabah zıplattı.

Demonun tam hali: steam://rungame/730/76561202255233023/+csgo_download_match%20CSGO-EWXs8-8Zu83-o9JZK-2yAxh-Sjp7C

Zamanı olmayan arkadaşlar için küçük bir kesit yükledim (zamanlama ya da şans ile uzaktan yakından alakası yok, bariz wh)
    https://www.youtube.com/watch?v=1s1XVgzpfw0&feature=youtu.be

Gerçek hesabı:https://steamcommunity.com/id/varestAAAAA/

Smurf hesabı:https://steamcommunity.com/id/MeTDX/
    Sizden ricam rapor etmeniz arkadaşlar. Hepinize iyi günler diliyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi soporo -- 21 Aralık 2018; 22:19:19 >

• rapor edıldı.
  • hüsomacit kullanıcısına yanıt
    eyvallah usta adam youtube den sardı bana halen cevap veriyor halen kendini savunuyor çıldırıcam
  • bulunamadı diyor

boşuna uğraşıyorsun şu an mm de isteyen herkes istediği rankı yapar kimse banlanmıyor ki

hile yarıştırıyolar hatta o derece hile var

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kalahamari -- 21 Aralık 2018; 4:28:37 >
  • kalahamari kullanıcısına yanıt
    düzenledim konuyu dostum. Normal de bu kadar uğraşmazdım oyun için rapor eder geçerdim fakat bu sefer farklı dostum.
  • Youtube videosunu izledim ve %1000000000 wh. Bir de hala uzatıp kendini savunuyor dalyaprak. Yok sanki youtube falan izliyor valve, videoyu görüp de ban atacaklar buna sanıyor herhalde. Nedir bu hiddet yiğidim
  • Demoyu izlemedim ama ufak bir YouTube videosuna istinaden birini karalamakta yanlış daha uzun bir video olsa fikir yürütülebilir ama burda ohaa hile kesin hile wh var yazanların mm rankı taş çatlasın dmg. Hesabını satmış olabilir illa 200 300 saati var diye hile yaftası yakıştırmak gereksiz.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bana göre ha smurf girmişsin oyuna ha hile açmışsın aynı şey. Smurf girince vurunca kendini daha iyi mi hissediyorsun?

• hahahha bu metdx benim steam'de arkadaşımdı. hem isimden hem de resmindeki cumali'den tanıdım. steam de takma isim takılıyor ya yanına da hileci diye eklemişim. 1 maç atmıştık bunla bariz izliyordu sonradan küfür edip silmişim

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: PUT THAT COOKIE DOWN NOW

Demoyu izlemedim ama ufak bir YouTube videosuna istinaden birini karalamakta yanlış daha uzun bir video olsa fikir yürütülebilir ama burda ohaa hile kesin hile wh var yazanların mm rankı taş çatlasın dmg. Hesabını satmış olabilir illa 200 300 saati var diye hile yaftası yakıştırmak gereksiz.
    Videodaki arkadaş siz misiniz?
  • quote:

Orijinalden alıntı: selcukgns

Videodaki arkadaş siz misiniz?

Alıntıları Göster
    Yok ben genelde hile denilip sövülen kişi oluyorum bu durumda sende ağlayanlar oluyorsun
  • quote:

Orijinalden alıntı: PUT THAT COOKIE DOWN NOW

Yok ben genelde hile denilip sövülen kişi oluyorum bu durumda sende ağlayanlar oluyorsun

Alıntıları Göster
    hesaplar vac yemiş dostum. Genelde insanlar csde çok fazla hile olduğunu söyler fakat ben tam tersini düşünüyorum cs de çok fazla hile yok. Bizim insanımız her gördüğüne hile diyor sadece. Söylediğin şey doğru ama bu adam farklı dostum. Bu adamla bu kadar uğraşmamın sebebi gözümün içine baka baka hile kullanıp benimle dalga geçmesi çok kanıma dokundu. Zaten hesapların vac yemeside benim doğru söylediğimin bir kanıtıdır.

• quote:

Orijinalden alıntı: Kevin GroBkreutz

Bana göre ha smurf girmişsin oyuna ha hile açmışsın aynı şey. Smurf girince vurunca kendini daha iyi mi hissediyorsun?
    Hayır tabi ki fakat merakım vardı silver eloda hiç başlamadım bu sayede silver elonun oyun tarzını, stilini öğrendim. Charı arkadaş bizi gelince oynadığım için mg ye kadar yükseldi şu anda ne durumda bilmiyorum
  • Video kullanılamıyo.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • 2 hesapta vac ban yediği için videoyu kaldırdım dostum

• soporo kullanıcısına yanıt
    Tamamdır

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.