Şimdi Ara

Smurf yasak değil mi?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
26
Cevap
0
Favori
3.419
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Yayıncılar başlık atarak Smurf kasıyorlar. Hani Riot videolarında yasak olduğunu belirtmişti?? Benim maçlarıma da prof oyuncular geliyor 30dk da 300 farm 1 kere ölen best playerlar gidip bakıyorum maç geçmişlerine full win. Smurf veya Boost diye reportluyorum bir kere geri dönüş almadım şu oyuncu ceza aldı diye. Riot uyuyor sanırım.

• Smurf yasak olamaz napsınlar adamlar direk elosuna göre hesabı mı ayarlayacaklar..

Ayrıca pek etki etmiyor eğer baştan beri smurf hesap ise 30 oyuna yükselir eğer ki düşük eloda geliyorsa büyük ihtimal boosttur yada adam hesabı satın almıştır yada arkadaşına oynatıyordur falan bunlar yasak tabi.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 30dkda 300 farm xd prof xd. Şampiyona göre değişir ama smurfteyken niye farm yapasın ki.He kendinden 1 alt ligde oynuyosan tamam. Birden fazla hesaba sahip olmanın bir yasağıda yok. Hepsini sen oynadığın sürece.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi StreakLoL -- 2 Nisan 2017; 14:54:41 >
  • Smurf niye yasak ?? Tamam elo boost yasakda smurf den kimene ??
  • SourceCode kullanıcısına yanıt
    Riot dedi ben değil
  • BéTo kullanıcısına yanıt
    Nerede dedi riot
  • smurf hesap yasak değil.
  • quote:

Orijinalden alıntı: un momento

smurf hesap yasak değil.

Eloboost ve Smurf nasıl ayırt ediliyor o zaman?
  • Hesap satışı yasak. Smurf hesap kasmak değil.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: BéTo

quote:

smurf hesap yasak değil.

Eloboost herturlu anlasilir. sifir hesap elo boostlatirsan bile anlasilir. eloyu adcyle kasmistir booster, hesap sahibi girer full orman oynar al sana ban sebebi. boyle bunun gibi cok ince parametreleri var. ip adresine vs girmiyorum bile. gecenlerde turk bi streameri banlamisti rito sen hep orman oynuyosun ama son 10 oyunda aldigin winler hep adc diye.
  • Smurff ne bilmez ama gelip burda konu açar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: SourceCode

Smurff ne bilmez ama gelip burda konu açar.

He canım
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: SourceCode

Smurff ne bilmez ama gelip burda konu açar.

He canım

Tavrından belli cehaletin.

Neyse işin özeti kendi seviyenden düşük açıp oynadığın her hesaba smurf denir, illa master olup açmana gerek yok. İşin özeti mainin den düşük her hesabın smurf sayılır.

Riot buna bir kısıtlama getirmiyor, istersen 1.000 tane hesabın olsun ama kendin oyna ve başkasına verme, satma.

Boşuna parmaklarını yormuşsun biliyordum zaten.
    Bu parmaklar "çok bilen" cahiller için yoruldu zaten sen sıkma canını.
    IP
  • Smurf yasak değil. Niye yasak olsun?
    Cahil cahil 2 lafından biri cahil.. Milleti ezik gören egolu çocuklardansın sanırım.
  • Smurf dediğin 50 maç.Daha sonra zaten kendi ligine yaklaşınca w/l düzeliyor geçici bir durum yani stres yapmayın

• quote:

quote:

quote:

smurf hesap yasak değil.

Eloboost herturlu anlasilir. sifir hesap elo boostlatirsan bile anlasilir. eloyu adcyle kasmistir booster, hesap sahibi girer full orman oynar al sana ban sebebi. boyle bunun gibi cok ince parametreleri var. ip adresine vs girmiyorum bile. gecenlerde turk bi streameri banlamisti rito sen hep orman oynuyosun ama son 10 oyunda aldigin winler hep adc diye.

Ben full top oynuyordum,

geçen hafta sadece orman oynadim ve kazandım,

Ondan önceki haftalarda da adc ve mid ile güzel win rateler yakaladım.

Bu hafta da sadece support oynayacağım, şimdi ben her lanede yüksek win rate alıyorum diye Ban mı yiyeceğim

İp adresine göre banlamaları lazım yanlışın olmasın

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi LucidEresbos -- 2 Nisan 2017; 19:49:53 >

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.