Şimdi Ara

SMİTE Online Oynyanlar Buraya (106. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.124
Cevap
31
Favori
221.683
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 103104105106107
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: riaz

quote:

Orijinalden alıntı: TearsForFears

Vay be zamanında ne oynadım bu oyunu ama artık paragona geçtim grafikleri iyi olsa hala oynardım belki

grafik kısmını önemsemezsek (pek önemli değil açıkçası )
    Smite ile arasındaki farklar neler ? Ben Smite severek oynuyorum çünkü hem pc'de hem ps4'de yüklü

Paragon'da tüm herolar açık hero satın alma olayı yok , para alınabilecek eşyaları diğer mobalara göre çok kolay elde edebiliyorsunuz oyun için coin ile.Crossplatform var ps4 ve pc beraber oynayabiliyor.Tek sorunu ranked modu henüz aktif değil, 3.parti sitelerden rank öğreniyoruz kısaca.

yeri değil ama paragon oynayan arkadaşlar forum üzerinden benimle irtibata geçebilirler,berebar oynarız.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi K.J -- 20 Ekim 2017; 23:34:1 >

• Reis aşmış kendini
  • Yeni oyuna başladik ben ve kardeşim akşamlari düzenli olarak konusma ile oynuyoruz baya eğlenceli bir oyundur..
    Eklemek ister ve konusarak oynamak isterseniz
    POYRAZ53
    akşamlari genelde 8 civari girebiliyorm çaliştiğimdan ötürü...
    Ekleyin 5 lwl lim beraberce 30 olup pvp dereceli maçlar atariz....
    Bu arada yaşim 28 kardeşimde 15 yaşinda....
    Gelecek aradaşlara duyrulur....
  • Oskis kullanıcısına yanıt
    30 level olup direk dereceli maçlara girmenizi tavsiye etmem

oyun da 92 tane god var önce oyunu öğrenmeniz daha iyi olur.

bende ilk başta 30 lvl olup lige girmiştim ama sonradan pişman oldum
  • smite 2 yıldır oynuyorum baya eğlenceli bir oyun :)
  • PS4'de oynayan varsa Türkçe dil desteği mevcutmu oyunda ?
  • Bir iki kardeşim bana smite onerdi. Grafikler güzelleşmeyede başladı ama malesef yeteri kadar bu bölümde smite ilgi yok yada ben goremedim.

Sorum olacak .. En çok hangi godsu onerirsiniz ?

Kafamda olanlar ?

Artemis
    Cerberus
    Cupid
    Sol
    Zeus
    Poseidon
    Fenir
    Skadı

baya kalabalık oldu liste:D

:)))
  • quote:

Orijinalden alıntı: animalmtr

Bir iki kardeşim bana smite onerdi. Grafikler güzelleşmeyede başladı ama malesef yeteri kadar bu bölümde smite ilgi yok yada ben goremedim.

Sorum olacak .. En çok hangi godsu onerirsiniz ?

Kafamda olanlar ?

Artemis
    Cerberus
    Cupid
    Sol
    Zeus
    Poseidon
    Fenir
    Skadı

baya kalabalık oldu liste:D

:)))
    smite genel olarak sürekli oyuncu kaybeden bir oyun. bende bir süre severek oynamıştım. ama malesef yoğun bir kitleye sahip olamadı. Ama şahsen oynayacak hiçbir şey bulamasam girer oynarım. Zira oyun hoşuma gitmişti.
  • Zaris kullanıcısına yanıt
    bak şöle yap thor u al onun özelliklerini kullan o daha iyi yapay zekaya karşı takım çalışmasında oyna kendini geliştir
  • Betasından beri oyunarım aralıklarla fakat devamlılığı sağlayamıyor bu çoğu oyuncuda aynı durum .Bu oyundaki dengeyi & stratejiyi oturtsalar bu hallere düşmezdi
  • Smite ı bir kaç sene önce aktif oynamistim steam üzerinden tanrı paketide almıştım. Şimdi Ps4 e geçtim acaba hesabımı aktarabilir miyim ps4 e?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • thiler kullanıcısına yanıt
    Bende geçen senelerde çok oynardım yakın zamanda tekrar indirdim sarmadı sildim. Şimdi tekrar indirdim oynayacak tps moba yok mecbur oynayacağız. Paragonda kapandı gitti.
  • Hocam yinede zevkli öyle demeyin sanki zorla oynuyormuş gibi
    Ekleyebilirsiniz Anafeas
  • arkadaşlar elimde rixty hesabında yüklü 20$'ım var.istenirse 15$ lık smite 800 gemi yollayabilirim hesabınıza yarı fiyatına.

kanıt:
  • Arkadaşlar oyuna yeni başladım küçük iki sorum var:

Arena modu için tanrı seçiminde öncelik ne yönde olmalı?
    Hasar ağırlıklı tanrı görüyorum genelde.

İkinci olarak arena modunda item seçimlerimiz nasıl tarz olmalı?

cevaplarsanız sevinirim. İyi oyunlar.
  • OlanzapineDreams kullanıcısına yanıt
    ben alan yetenekli tanrılarla oynuyorum zevk aldığım için. Tyr hades zeus.. takımda tank olmaması işleri zora sokabilir..sonuçta solo random girdiğin için yanındaki adamı tanımıyosun..Hangi harita olursa olsun dengeli takım dağılımı önemli.Mesela açilyusla hiç beklemediğim performansı aldım arenada.Seri hero çat sağdasın çat soldasın 10-15 saniyelik sağlam focuslarla 3-4 kill alır aldırır açilyus.Are na aslında tam açilyusluk bana sorarsan.KArşıyı sez yanındaki adama baktemas edecek mesafedeyse faytı başlat düzgün bi self heal patpat bakmışsın 3 kişi ölmüş zaten o ara.. Hızlı hareket eden seri tepki veren takım kazanıyor arenada bence

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cagatay0 -- 20 Haziran 2019; 18:14:29 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: cagatay0

ben alan yetenekli tanrılarla oynuyorum zevk aldığım için. Tyr hades zeus.. takımda tank olmaması işleri zora sokabilir..sonuçta solo random girdiğin için yanındaki adamı tanımıyosun..Hangi harita olursa olsun dengeli takım dağılımı önemli.Mesela açilyusla hiç beklemediğim performansı aldım arenada.Seri hero çat sağdasın çat soldasın 10-15 saniyelik sağlam focuslarla 3-4 kill alır aldırır açilyus.Are na aslında tam açilyusluk bana sorarsan.KArşıyı sez yanındaki adama baktemas edecek mesafedeyse faytı başlat düzgün bi self heal patpat bakmışsın 3 kişi ölmüş zaten o ara.. Hızlı hareket eden seri tepki veren takım kazanıyor arenada bence
    he eğer oynayan varsa açilyusu. saf fiziksel kudret buildi öneririm defansı az olur hata yaparsan bi zeus gibi keserler seni zorlanmadan..ancak rakibi gafil avlayan full kuvvet build açilyusu kimse tutamaz..tek atarsın çoğuna (arena modunda guardian hariç diğerleri pek savunma itemi çıkmadığı için minion gibi kesersin)

• yavaş yavaş alışıyorum hocam zaten hata yapınca saran kanser oyuncu kitlesi yok oyunda o yüzden rahatta. Anlayışlı insanlar var absürt hırs yok.

Ayrıca dediğin herolara da bakacağım saolasın.
  • Oynamak isteyen varsa yazsın nick:KuTaGoRn
  • Smite için türkçe kaynak bulmak zor bu yüzden tanrıların rehberlerini elimden geldiğince hazırlayacağım. Achilles ile başladım. Umarım faydalı olur. Yapıcı yorumlarınız eksik olmasın.

• 
Sayfa: önceki 103104105106107
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.