Şimdi Ara

SMİTE Online Oynyanlar Buraya (105. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.124
Cevap
31
Favori
221.683
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 103104105106107
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Sexxx Dreams

Hocam şuan oyunda bakım tarzı bir olay mı var? 3-4 aydır girmedim oyuna ve şuan sunucuya bağlanamıyorum, hesap ismimi yollattım emin olmak için şifremi sıfırladım yine de bağlanamıyor sunucuya.

Dördüncü sezon başladığından beri serverlar çok kötü durumda. Size tavsiyem, launcherı açtıktan sonra "ayarlar" düğmesine tıklayın. "Restart Services" butonuna tıklayıp servisleri yeniden başlatın, ardından "check updates" butonuna tıklayın. Sonra launcherı kapatın ve tekrar açıp bir daha deneyin. Hala olmuyorsa yine serverler çökmüştür, bugünlerde günde 2 kere çöküyör
  • quote:

Orijinalden alıntı: Hakimichi-kun

quote:

Orijinalden alıntı: Sexxx Dreams

Hocam şuan oyunda bakım tarzı bir olay mı var? 3-4 aydır girmedim oyuna ve şuan sunucuya bağlanamıyorum, hesap ismimi yollattım emin olmak için şifremi sıfırladım yine de bağlanamıyor sunucuya.

Dördüncü sezon başladığından beri serverlar çok kötü durumda. Size tavsiyem, launcherı açtıktan sonra "ayarlar" düğmesine tıklayın. "Restart Services" butonuna tıklayıp servisleri yeniden başlatın, ardından "check updates" butonuna tıklayın. Sonra launcherı kapatın ve tekrar açıp bir daha deneyin. Hala olmuyorsa yine serverler çökmüştür, bugünlerde günde 2 kere çöküyör

Çok ilginç, geçen yıl oyun fazlasıyla sorunsuzdu. Teşekkürler.

• god packli hesap satmaktayım ilgilenenler pm atabilir..
  • Arkadaşlar oyunda atak yapacağınız oyuncuyu nasıl işaretliyebiliyoruz. Hangi tuşla karşı oyuncunun karakterinin üzerinde bir imleç işareti bırakıyoruz. Bİlen arkadaşa simdiden teşekkurler
  • quote:

Orijinalden alıntı: wolkanimmortal

Arkadaşlar oyunda atak yapacağınız oyuncuyu nasıl işaretliyebiliyoruz. Hangi tuşla karşı oyuncunun karakterinin üzerinde bir imleç işareti bırakıyoruz. Bİlen arkadaşa simdiden teşekkurler

Yok öyle bir şey, sadece nişan alabiliyorsun, TPS gibi düşün.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Hakimichi-kun -- 14 Şubat 2017; 20:8:39 >
  • quote:

quote:

Arkadaşlar oyunda atak yapacağınız oyuncuyu nasıl işaretliyebiliyoruz. Hangi tuşla karşı oyuncunun karakterinin üzerinde bir imleç işareti bırakıyoruz. Bİlen arkadaşa simdiden teşekkurler

Öyle bisey yok demissin ama oyunda bir oyuncu karşı oyuncuyu işaretledi ve topluca o kişiye atak yaptık. Karşı oyuncunun karakterinin kafasının ustunde beyaz bir imlec gözuktu.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi wolkanimmortal -- 14 Şubat 2017; 21:57:42 >
  • quote:

quote:

quote:

Öyle bisey yok demissin ama oyunda bir oyuncu karşı oyuncuyu işaretledi ve topluca o kişiye atak yaptık. Karşı oyuncunun karakterinin kafasının ustunde beyaz bir imlec gözuktu.

O dediğin ping, mouse ile haritanın üzerine tıklayarak yapıyorsun. Skill ile alakalı değil

• 1 senedir oynamıyordum yine başladım güzel olmuş oyun iyice.

Ayrıca şu oyuna giriş ekranında ki çerçeveleri nasıl alıyoruz ya
  • quote:

Orijinalden alıntı: The Man in the Suit

1 senedir oynamıyordum yine başladım güzel olmuş oyun iyice.

Ayrıca şu oyuna giriş ekranında ki çerçeveleri nasıl alıyoruz ya

Onların çoğu sınırlı, şuan sadece 20 dolar verip smite tactics founder pack alırsanız veyahut season pass de 4000 puana varırsanız alabilecekleriniz var. Öbürleri tedavülden kalktı

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • launcher'da id ve password giriyorum kabul ediyor oyuna girince yine şifre istiyor giriyorum kabul etmiyor

güncellemeden sonra sapıttı oyun
  • ne oyundu
  • Ben oynuyorum nickim Muhafız

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Nickin ne hocam

Birde hangi çerçeve den bahsediyorsun

• MystNami

Ekleyin girelim hep beraber dh clanı kuralım :P

• Sezon 5 de map değişiyor daha güzel bir hal alacak şimdiden belli

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi YeQiu -- 19 Ekim 2017; 0:12:40 >

• Zeus,Poseidon,Kumbhakarna,Guan Yu,Ametarasu Buff aldı İzanami,Raijin,Artio ise bir sonraki patch de nerf yedi.

• Vay be zamanında ne oynadım bu oyunu ama artık paragona geçtim grafikleri iyi olsa hala oynardım belki
  • quote:

Orijinalden alıntı: TearsForFears

Vay be zamanında ne oynadım bu oyunu ama artık paragona geçtim grafikleri iyi olsa hala oynardım belki

grafik kısmını önemsemezsek (pek önemli değil açıkçası )
    Smite ile arasındaki farklar neler ? Ben Smite severek oynuyorum çünkü hem pc'de hem ps4'de yüklü
  • En son ne zaman oynadınız grafik benim için önemli değil ama sağlam bir pcniz var ise şuan baya iyi durumda grafikler ama ben bütün ayarlar low da oynuyorum

• 
Sayfa: önceki 103104105106107
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.