Şimdi Ara

Smile Adsl

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2
Cevap
0
Favori
640
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • 8mbite kadar 50 gb akk li tarifedeyim sitelerinden hız testi yapıyorum 4-5 mbit arası gösteriyor fakat download yapmaya kalkınca 50-60 kb ı geçemiyorum sebebini bilen var mı müşteri hizmetlerini aradığımda net bir cevap alamıyorum mail bile attım 11 gündür cevap gelmiyor bir türlü anlamış değilim. Dün aradım D-Smart + limitsiz internet 4mbitlik 82 tl lik kampanyaya geçmek istedim telefondaki bey geçemezsiniz dedi sonra bir arkadaşıma anlattım ver birde ben konuşayım dedi o konuştu benim adıma geçirdiler 1 temmuza kadar gerçekleşeceğini söylediler ben artık hiç birşey anlamıyorum bu işte dedim yeni tarifeye geçene kadar hazır kotada var bir iki şey indireyim ama normal hız 4-5 mbit olmasına rağmen download da 50-60kb ı geçemedim bilgisi olan birisi yardımcı olabilirse çok sevinirim.

• ADSL Hızı: 799 / 5989 kbps için az önce müşteri hizmetlerini aradım bana 799 upload 5959 un download hızı olduğunu adil kullanım kotasını geçmediğimi hızımda bir problem olmadığını söylediler iyi ben niye downloadlarda 50-60 kb arası indirebiliyorum işin tuhafı az önce youtuba girdim idm ile bir video çekmeye kalktım 400-500 kb arası ama herhangi bir upload sitesinden dosya indirmeye kalkınca hiçbirşey indiremiyorum **** netload uploaded uploading turbobit gibi bir süre siteden denedim idm li idmsiz sitelerinden hız testi yapıyorum 4-5mbit arası fakat bir sonuç elde edemiyorum biri bana bir fikir versin?
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.