Şimdi Ara

SmartDisk 2.5' 320 gb Bir okudu bir okumadı artık okumuyor

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
1.110
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • smartdisk 2.5" 320 gb lık harici harddiski yeni aldım. yaklaşık 15. kullanımımda arkadaşımın pc sine taktım ilk önce okudu sonra kullanırken takıldı. daha sonra kendini yeniden başlattı açılırken diski gözden geçireyim mi diye sordu geçir dedim heçirdi bayağı bir şeyler yaptı etti sonra bir açıldı yerel disk F içi açılmıyor bozuldu diyor ayrıca disk yönetimide ,ç, boş bunun diyor. ya içinde dünya kadar başka yerde olmayan dökümanım vardı. başka bilgisayarda da açmıyor ne olacak bilen varsa bildiğini söylesin lütfen

teşekkürler

kont bilişimin destek hattı var mı???

• galiba bu konuda bilgi sahibi olan yok bana servisin yolu göründü
  • disk yönetiminden baktığınızda dosya sistemi ne olrak gözüküyor ? (ntfs,fat32,raw)
  • disk yönetimine bakamıyorum harici disk pc ye takılı olduğu zaman disk yönetimi çalışmıyor gri ekranda kalıyor. ama ntfd olarak biçimlendirmiştim. çünkü kullanım kılavuzunda öyle yazıyordu. benim asıl sorunum disk ile ilgili hiç bir şeye ulaşamıyprum yani açamıyorum biçimlendiremiyorum. nod 32 ile tarayayım dedim kaynak yol bulunamadı veya başka bir program kullanıyor dedi.

benim sorunum xp açılışta disk denetledi ondan sonra kendince 3 aşamalı bir işlem yaptı bazı dosyaları düzenledim bazılarını sildim dedi. ne olduysa ondan sonra oldu. önce normal disk açıldı sonra bir dosyayı açarken uyarı geldi "disk kaynaktan okunamıyor" gibi sonra o da ne disk normalde adil yazıyordu YEREL DİSK F olmuş ve hiç bi işlemi yanına yaklaştırmıyor

işte durumlar böyle sayın dejaay üstad
  • arkadaşlar arkadaşımın 3,5" lik harddiskinin güç kablosuyla kullandık çalıştı
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.