Şimdi Ara

Smalltalk vs Python (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
24
Cevap
0
Favori
459
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
    Pharo kopya değil. Squeak'te lisans sorunu olan paketleri bırakıp sadece MIT lisanslı olanlara birkaç paket daha ekleyerek yapılmış portable ve güncel bir Smalltalk implementasyonu.

Ücretli kurs benim de önerdiğim birşey değil fakat arkadaş artık bir kere aldı ise hele ki sadece $19 ise o zaman neden aldın diyeceğim birşy de değil. Bir de YT'taki bazı videolar, ücretli videolardan daha verimli oluyor.

7dk'lık şu videoda temeli öğrenmek mümkün.https://www.youtube.com/watch?v=WLoXXFxU8lw

Kasım 2018'de Smalltalk üzerine bir konferanstan bir kare. Yer Seattle yani Amazon ve Microsoft'un kurulduğu şehir. Kolay gelsin :)
    Smalltalk vs Python

• Seyrederek öğrenilmez diyorum, hala bana video linki gönderiyorsun... git kim istiyorsa ona gönder. Pharo ile Squeak arasındaki farkın senden öğrenecek değilim, ben bahsedene kadar ne olduğundan haberin bile yoktu bunlardan.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • seyfi84 S kullanıcısına yanıt
    Videoyu konu sahibi için gönderdim; sonuçta konunun sahibi o. Squeak ve Pharo'nun e-book'larını 2 sene kadar önce indirip incelemiştim yani zaten biliyordum.
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.