Şimdi Ara

SLR LIKE Makina Tavsiyeleri ! (2. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
262
Cevap
2
Favori
34.829
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • bu sitede fuji x-s1 incelemesi yapılmış bana göre fiyatını kesinlikle hak etmeyen bir makina ortaya çıkmış!

http://dc.watch.impress.co.jp/docs/review/newproduct/20111222_501060.html
  • quote:

Orijinalden alıntı: svideoz

bu sitede fuji x-s1 incelemesi yapılmış bana göre fiyatını kesinlikle hak etmeyen bir makina ortaya çıkmış!

Ama gövde tam bir dslr olmuş! Sırf şekliyle bile satar. Bize danışan kitleyi artık iyi kötü tanımaya başladığımdan fiyatı uçmazsa güzel pazar payı olur diyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: arandur

quote:

Orijinalden alıntı: svideoz

bu sitede fuji x-s1 incelemesi yapılmış bana göre fiyatını kesinlikle hak etmeyen bir makina ortaya çıkmış!

Ama gövde tam bir dslr olmuş! Sırf şekliyle bile satar. Bize danışan kitleyi artık iyi kötü tanımaya başladığımdan fiyatı uçmazsa güzel pazar payı olur diyorum.

Gövdesi güzel olsa ne olacak ki fiyat 2000 lira amaç gövde almaksa bu paraya en kralından slr gövde satın alınır.

• Bu topiği bulana kadar epey dolaştım.
    Ne diyeyim, böyle bölünmeye biyolojide MAYOZ bölünme denir.
    Tanrı, fotograf bölümünü böyle bölünmelerden korusun....
  • quote:

Orijinalden alıntı: bipekkan

Bu topiği bulana kadar epey dolaştım.
    Ne diyeyim, böyle bölünmeye biyolojide MAYOZ bölünme denir.
    Tanrı, fotograf bölümünü böyle bölünmelerden korusun....

Amin
  • selamlar arkadaşlar 1200 tl ye kadar bir makina almak istiyorum sitelerde bikaç ay kullanılmış temiz cihazlar var ama çok anlamıyorum lütfen cihaz önerir misiniz daha amatörüm bu cihazla başlayacağım.

http://urun.gittigidiyor.com/fotograf-kamera/finepix-hs20-16mp-30x-optik-3-quot-ekran-fullhd-50369901

sizce bu cihaz uygun mu?
  • quote:

Orijinalden alıntı: frk0038

selamlar arkadaşlar 1200 tl ye kadar bir makina almak istiyorum sitelerde bikaç ay kullanılmış temiz cihazlar var ama çok anlamıyorum lütfen cihaz önerir misiniz daha amatörüm bu cihazla başlayacağım.

http://urun.gittigidiyor.com/fotograf-kamera/finepix-hs20-16mp-30x-optik-3-quot-ekran-fullhd-50369901

sizce bu cihaz uygun mu?

O cihaz teşhir ürünü; yani bayağı bir ellenmiş, kurcalanmış. Panasonic FZ-150 tavsiye ederiz sana. Fakat fiyatı amazon.com da bile 500 dolar. Sony HX100V bütçene sığar.

Gerçi bana sorarsan 450 TL'ye spot ve sıfır Fuji S6500FD al, paran cebinde kalsın ileride DSLR'ye geçersin derdim ama şimdi senin Full Hd video, GPS gibi bir sürü beklentin vardır.

• Canon 1100d düşünüyorum.Fuji hs20exr ı baya araştırdım ama hakkında düzgün bişey söyleyen yok..Buna ne dersiniz?
  • quote:

Orijinalden alıntı: fire_glavie2

Canon 1100d düşünüyorum.Fuji hs20exr ı baya araştırdım ama hakkında düzgün bişey söyleyen yok..Buna ne dersiniz?

1100d alıp lens işine yatırım yapmayı göze alıyorsan o yoldan devam et yok bütçeye birde lensleri dahil edemem diyorsan like makinaya yönel derim
  • fujifilm hs20 almayı palnlıyorum sadece kararsız kaldım 1100tl sıfır garantili buldum ve bütcem bu kadarla sınırlı bu fiyata karsılık canon 1000d buldum 900tl sıfır ama bazı eksiklikleri vardı video cekimi ve 55mm lensi insan almışken tam olsun istiyor. genellikle günlük çekimlerde kullanıcam ama çektigim fotolar begenilen fotolar olsun istiyorum. dslr makınalara ekstra lens almak için fazladan para harcamak gibi bi imkanım yok hs20 almaya karar verdim ama snradan pişman olmak istemiyorum çok kararsız bi insanım sizin görüşünüz nedir ?
  • Kullanıcısı olarak kesinlikle HS20 diyorum başkada birşey demiyorum. Beni en çok cezbeden kısmı ödüller almış bir serinin devamı ve daha iyi olmasıdır. Eğer soruyorsan ozy90 kesinlikle hs20 al derim. Karar senin tabii ki.. Ben memnunum. Sormak istediğin birşey olursa elimden geldiği kadar yardımcı olmak isterim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: fuatceylan

Kullanıcısı olarak kesinlikle HS20 diyorum başkada birşey demiyorum. Beni en çok cezbeden kısmı ödüller almış bir serinin devamı ve daha iyi olmasıdır. Eğer soruyorsan ozy90 kesinlikle hs20 al derim. Karar senin tabii ki.. Ben memnunum. Sormak istediğin birşey olursa elimden geldiği kadar yardımcı olmak isterim.

teşkkrler kendi açtıgım konuda da verdigin cevapla makinaya biraz daha ısındım ve daha olumlu bakıyorum.düşüncem hs20 ilerliyen zamanlarda almayı planlıyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: ozy90

fujifilm hs20 almayı palnlıyorum sadece kararsız kaldım 1100tl sıfır garantili buldum ve bütcem bu kadarla sınırlı bu fiyata karsılık canon 1000d buldum 900tl sıfır ama bazı eksiklikleri vardı video cekimi ve 55mm lensi insan almışken tam olsun istiyor. genellikle günlük çekimlerde kullanıcam ama çektigim fotolar begenilen fotolar olsun istiyorum. dslr makınalara ekstra lens almak için fazladan para harcamak gibi bi imkanım yok hs20 almaya karar verdim ama snradan pişman olmak istemiyorum çok kararsız bi insanım sizin görüşünüz nedir ?

Ben size fuji s200 exr öneriyorum.Forumda'da konusu mevcut.İyi slrlike makinelerdendir

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: Sh@rKs-PoWeR

quote:

Orijinalden alıntı: ozy90

fujifilm hs20 almayı palnlıyorum sadece kararsız kaldım 1100tl sıfır garantili buldum ve bütcem bu kadarla sınırlı bu fiyata karsılık canon 1000d buldum 900tl sıfır ama bazı eksiklikleri vardı video cekimi ve 55mm lensi insan almışken tam olsun istiyor. genellikle günlük çekimlerde kullanıcam ama çektigim fotolar begenilen fotolar olsun istiyorum. dslr makınalara ekstra lens almak için fazladan para harcamak gibi bi imkanım yok hs20 almaya karar verdim ama snradan pişman olmak istemiyorum çok kararsız bi insanım sizin görüşünüz nedir ?

Ben size fuji s200 exr öneriyorum.Forumda'da konusu mevcut.İyi slrlike makinelerdendir

s200exr magzalarda biraz zor bulunuyo daha dogrusu teknosa dışında media mrkt,darty,vatancomputer gibi magzaların hiç birinde fujifilm bulamadım bulabildigim 2 magza vardı bunlar teknosa ve evkur malesef bunlardada en yuksek model olarak hs20 var gerısı s2950,s3300 ve s4000 modelleri internetten alışverişede pek sıcak bakmıyorum bi kısmını peşin diger geri kalanıda kredi kartından almayı planlıyorum. ikinci el makınayada pek sıcak bakmıyorum

• S200 exr hs20 daha üstün bir makine.Mutlaka satan mağazalar vardır.Bir ara kipa bile satıyordu.Güzel bir araştırma yapın.Sonra pişman olursunuz

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

S200 exr hs20 daha üstün bir makine.Mutlaka satan mağazalar vardır.Bir ara kipa bile satıyordu.Güzel bir araştırma yapın.Sonra pişman olursunuz

teşkkürler en yakın zamanda tekrar araştırmaya başlıcam
  • Ben neden görmedim o ürünü? O da hs20 gibi büyük bir cihaz mı ? Daha mı verimli bir cihaz ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: fuatceylan

Ben neden görmedim o ürünü? O da hs20 gibi büyük bir cihaz mı ? Daha mı verimli bir cihaz ?

ben biraz araştırdım netten sende bak istersen bu sitedenhttp://www.letsgodigital.org/tr/22650/fujifilm-finepix-s200exr/ megapiksel olarak biraz düşük ama fotograf çekimi bakımından forumda araştırdıgımda güzel fotograflar var hs20'de cmos exr sensör s200'de ccd exr sensör varmış.s200 batarya ile çalışıyor ve makınanın agırlıgı 175g bana bu yönleri eksi olarak geldi hafif olmasını istiyenler olacaktır ama makinayı eline aldınmıda oyuncak gibi gelmicek agır olcak madem dslr tarzı bi makına istiyorum agır olmalı hs20'nin agırlıgı 636g gayet güzel bence en azından bişey taşıdıgımızın farkında oluruz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ozansenol -- 16 Ocak 2012; 1:37:35 >

• S200 exr 820 gr.Ayrıca mp düşük olması daha iyi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi CanTnçr -- 16 Ocak 2012; 1:41:04 >
  • quote:

S200 exr 820 gr.Ayrıca mp düşük olması daha iyi

sanırım baktıgım sitede yanlış yazılmış
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.