Şimdi Ara

slime lekesi + wd-40 diske sıktım

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
567
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • merhaba merida crosway 500 ümde lastik dolgusu slime lekeleri var kadroda, lastiklerde ve jantlarda ne yaptıysam temizleyemedim
    birde bugün wd 40 la temizlemeye çalıştım o da olmadı birde zincirlere disklere felanda sıktım. cahilliğime geldi şuan frenler tutmuyor
    sorum şu bu slime lekelerini nasıl geçirebilirim ?
    birde disk balatalarının değişmesi mi lazım ?slime lekesi +  wd-40 diske sıktım
    slime lekesi +  wd-40 diske sıktımslime lekesi +  wd-40 diske sıktımslime lekesi +  wd-40 diske sıktım

• Öncelikle bisikletiniz çok güzel bir model, kıymetini bilin.

WD 40 bizde her yere sürmek gibi kötü bir alışkanlık yaptı. Rotora geldiyse söküp Fren Balata temizleyici (tercihen Würth) ile iyice temizleyin. Bir ihtimal temizlenir.

Balataları zımparalayın. Yarıdan az kalmışsa hiç uğraşmadan yenileyin.

Rotor ve balatalara "Fren Balata Temizleyici" harici herhangi bir şey gelmemesine dikkat edin.
  • Tesekkur ederim balatalari diskleri deistirdim 180 lira tuttu suan eskisinden iyi oldu frenler o konuyu çozdum ama su resimde gosterdigim lekeleri neyapacagim bilmiyorum gecmiyor bir turlu

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Leke tam olarak nasıl? Temizlediğin halde kendi kendine mi ortaya çıkıyor yoksa hiç mi temizlenmiyor?

• Tinerle kuru bir bezi ıslatıp bastırarak silmeyi deneyin. Büyük ihtimal geçirir.

• Leke boyanın üstüne bütünleşmiş resmen açıksaçı tiner denemeyede korktum boyaya komple zarar verebilir diye

• Aynı tarzda lekeler vardı arkadaşımda mazotla çıkarmıştı. Boyaya da zarar vermiyor kesinlikle.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.