Şimdi Ara

Slazenger Igor erkek spor ayakkabısı 59tl

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
17
Cevap
0
Favori
691
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • diğer sitelerde 118tl civarında gg ve n11'deki korayspor satıcısı 59tl ve 69tl yapmış.

SLAZENGER IGOR ERKEK SPOR AYAKKABISI 119,90 TL yerine 59,90tl
    https://urun.n11.com/gunluk-spor-ayakkabi/slazenger-igor-erkek-spor-ayakkabisi-P257996371

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Slazengerin bikac parca biseyini almistim. Hepsi dokulup dagildi. Daha da almam bunlardan birsey. Neydi onlar. Kapsonlu swit. Bir de polar. Dikisleri isciligi rezalet. Yine bisey daha vardi ama hatırlayamadım. Ayakkabilari nasildir bilemem.

• quote:

Orijinalden alıntı: Pi

Slazengerin bikac parca biseyini almistim. Hepsi dokulup dagildi. Daha da almam bunlardan birsey. Neydi onlar. Kapsonlu swit. Bir de polar. Dikisleri isciligi rezalet. Yine bisey daha vardi ama hatırlayamadım. Ayakkabilari nasildir bilemem.
    Hocam açıkçası şimdiki kalitelerini bilmiyorum ama yıllar önce aldığım bir ayakkabısı vardı ve aşağı yukarı 3-4 sene kullandım banamısın demedi. tabi artık üretim kaliteleri herşeyde olduğu gibi bunda da düşmüştür. karşıma çıktığı için paylaşayım dedim belki ihtiyacı olan alır.

• quote:

Orijinalden alıntı: Hakan

Bu mesaj silindi.
    mobilde gg linki çok uzun çıktı bende açıkçası uğraşmayıp paylaşmamıştım, siz paylaştığınız için teşekkürler.

• mynak19 kullanıcısına yanıt
    Evet eskiye gore cogu marka dandiklesti hocam. Hani ben uyarimi yapayim da alirken bir kez daha dusunsun vatandas dedim. Ha 60 liraya ne alalim diyen olursa pek birsey alinmaz tabi Kalitesini bilip ona gore tutmak lazim beklentiyi. Bu tip urunlerde kinetixten yana kullanıyorum tercihimi. Cok kez ayakkabisini aldim. Pişman etmedi beni. Adidastan fazla, pumadan cok daha fazla gittigini biliyorum.

• dunlop lumberjack slazenger lotto diadora maalesef bu markalar üretim haklarınıa satıyorlar ve burda daha kalitesiz bir şekilde üretiliyotlar bu yüzden fiyatlar da düşük
  • neden 45 46 numara olmaz biz insan değil miyiz
  • 119.90 diyor zam gelmiş

• X-Slim kullanıcısına yanıt
    Şimdi baktim 69 tl

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Şu an mobile özel 59.90
  • Slazenger eski slazenger değil.Bunu alacağınıza pazardan alın daha çok dayanır emin olun.
  • yorumlara bakarak almadım
    karlıyım

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Başka ayakkabı tavsiyesi olan varmı ? Günlük yürüyüş için . Dayanıklık önemli değil rahat olsun da ..

• 45 numarası olmayan her ayakkabı gözümde dandik çakma ürün imajı oluşturuyor

• Ayakkabıları güzel oluyor ancak dayanıklılık tartışılır. Geçen sene aldığım ayakkabı çok şık kullanmadığım halde kenarlardan açılmaya başlamıştı. Kinetix bir tık üstün desem yeridir.

• bilgisayardan 59.99'a almak içinhttps://m.n11.com/slazenger-igor-erkek-spor-ayakkabisi-P257996371? adresinden girmek yada adres satırının başındaki "urun" kodunu "m" ile değiştirmek gerekiyor.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.