Şimdi Ara

<<SL75 İncelemesi (HuNTeR_1907 tarafından)>> (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
418
Cevap
0
Favori
20.514
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • ama bence 6680 gündüz 1.3'ler içinde en iyisi şimdi s700i ccd kamera falan diyeceksin ama 6680 yeri geliyo gündüz çekimlerinde n70'ten bile iyi çekebiliyo
  • quote:

Orjinalden alıntı: cellat206

ama bence 6680 gündüz 1.3'ler içinde en iyisi şimdi s700i ccd kamera falan diyeceksin ama 6680 yeri geliyo gündüz çekimlerinde n70'ten bile iyi çekebiliyo

sonuçta;
    kameraları 1280x960/1280x12024 pixel..ve net çıkıyor

ama;(özellikle)gündüz çekimlerde s700i'yi hayatta yakalayamaz 6680..İmkansız gibi birşey..

6680 bile yeri gelince n70ten iyi çekiyorsa s700i'yi tahmin edemiyorum..(n70le kıyaslamadım ama senin dediğine göre diyorum..6680 bile n70ten iyiyse o çok daha iyidir..)

herneyse bu faslı uzatmayalım fazla

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi HuNTeR_1907 -- 21 Mayıs 2006; 20:32:12 >

• ÇOOOOOK GÜZEL OLMUŞ ELİNE SAĞLIK
  • Gercekden cok guzel bir inceleme olmus
  • @turusan
    @killnOd
    sağolun

7 tane yeni fotoğraf 2. mesaja,1 tane yeni video da(gündüz çekim) ilk mesaja eklenmiştir..bakmanızı tavsiye ederim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi HuNTeR_1907 -- 8 Nisan 2006; 14:32:34 >
  • güzel inceleme, teşekkürler

ayrıca imzan yine kural dışı(font 2den büyük olamaz)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi M@XWeLL -- 8 Nisan 2006; 14:23:43 >
  • Kamera kalitesi N70 gibi..Çelilen resimler benzerlik taşıyor bence
  • quote:

Orjinalden alıntı: M@XWeLL

güzel inceleme, teşekkürler

ayrıca imzan yine kural dışı(font 2den büyük olamaz)

sağol.
    ayrıca imzam zaten kural dışı,o "imzanız kural dışı" yazısının o boyda olmasının sebebi,benim mesajımdaki yazının sonunda yoktu..onun içinşimdi editlerim..

@TEKNODE

benziyor denilebilir..

bunun gece çekimleri de iyi..gece çekimlerinde renkler doğalnoise olmuyor belli bir mesafeye kadar..3 metreden ileri olan resimlerde de karanlık olduğundan biraz noise oluyor..(o kadarda olurbi tane resimde belli oluyor zaten o..arka taraf karanlık
    ve resimlerde donuklık yok bunda)

tabi n70 2mp..şimdi tartışma çıkmasın

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi HuNTeR_1907 -- 8 Nisan 2006; 14:46:39 >

• Kardeş malzeme kalitesi nasıl ?
  • quote:

Orjinalden alıntı: TEKNODE

Kardeş malzeme kalitesi nasıl ?

2 kelimeyle;çok iyi
    mekanizması falan da çok sağlam..5 yıl dursa telefon,bişey olmazn70 kadar kaliteli
    kasa kaliteli,siyah bi de parlak biraz..çok şekil görünüyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi HuNTeR_1907 -- 8 Nisan 2006; 16:38:59 >

• Hunter sanatsal foton süper dostum
  • quote:

Hunter sanatsal foton süper dostum

öyledir..

• quote:

Kamera kalitesi N70 gibi..Çelilen resimler benzerlik taşıyor bence

yapma be hocam..
  • 1.3 mp kamera için çekimler bence çok hoş
  • quote:

Orjinalden alıntı: cellat206

quote:

Kamera kalitesi N70 gibi..Çelilen resimler benzerlik taşıyor bence

yapma be hocam..

gece çekiminde falan yarışırikisi de net fotoğraf çekiyor ve ikisinde de macro,autofocus özellikleri yok..n70 daha iyidir,2mp ama bu da iyi..sanırım TEKNODE bu yönden dedi

@7evren
    +1907

• Hunter güzel inceleme eline sağlık
  • @pafta_turk
    sağol

ayrıca sl75 hepsiburada da bile havale ile 544 ytl..ilgilenenlere duyrulur..
  • Çok güzel inceleme olmuş eline sağlık Kamera kalitesi çoğu 2 mp telefona çok yakın
  • quote:

Orjinalden alıntı: over and under

Çok güzel inceleme olmuş eline sağlık Kamera kalitesi çoğu 2 mp telefona çok yakın

sağol

kamerası , 2mp'leri aratmıyor..
  • ilk mesaja yeni resimler eklenmiştir(bu sefer emektar cx70le çektim..k700i'den bin kat iyi Valla..)
    ve k700i ile bi boyut ve ekran karşılaştırması yaptım..(k700inin ekranı w550i ve n70le aynı kalitede..bunu göz önüne alarak değerlendirme yapabilirsiniz..)
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.