Şimdi Ara

skystar ile ligtv nasıl izlerim.

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
627
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • arkadaşlar sky star 2 ile lig tvyi izleyebilirmiyim.abone olduktan sonra.başka parçayada ihtiyacım olacak galiba.hani kartı vs nere takıcam.eğer tv kartı ile oluyosa recever almıyacağım.bilgisi olan arkadaşlar yardımınızı bekliyorum.

• kardeş beleş olarak soruyorsan o 17 hazirandan sonra bitti.ondan önce vardı ve sadece programla izleniyordu ek parça takmadan.abone olarak soruyorsan o kolay ss2 de kart okuyucu alıp onunla dt yi izleyebiliyorsun.ama ss1 alırsan onda direk kart girişi var.saygılar
  • bedava izlemek zor. share falan anca onla olur oda zor en iyisi vazgeç gitsin

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dimitroyati -- 8 Eylül 2006; 18:58:15 >
  • sharede bedava değil ki kardeş.onu oluşturanlarda beleş üye kabul etmiyorlar.birleşiyorlar 10-15 kişi öyle paylaşım yapıyorlar...
  • bedava demiyorum arkadaşlar.parasıyla abone olucam.tv kartından hariç nelere ihtiyacım var tam olarak.açıklarsanız sevinirim.
  • ömnceki mesajımda yazdım ama biraz daha açayım phonix kart okuyucu alacaksın ve bunu usb veya com girişine takıp katıda bunu içine takacaksın ve progdvb veya altdvb programıyla izleyeceksin.bu kadar basit.yanlız bazen kartı orjinal makinaya takmak gerekiyor sanırım çünkü forumlarda bu sorunla karşılaşıanlar var ama tavsiyem bu forumda pek sorunlarına çözüm bulamazsın çünkü burası ağırlıklı olarak bilgisayar üzerina uydu sistemleri yok gibi o yüzdenwww.turkeyforum.comwww.bilgesat.comwww.uydukurdu.com v.b. yani sırf uydu üzerine olan forumlara takıl saygılar.phoniz kartı nerde bulurum dersen bu forumlara girdiğinde reklam veren firmalar var onlara ulaşıp alabilirsin.saygılar

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.