Şimdi Ara

Skyrim hakkında (3. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
46
Cevap
0
Favori
829
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Don Drapperz Return kullanıcısına yanıt

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • Adol125 kullanıcısına yanıt

her indirim döneminde skyrim alıp almamakda karasız kalıyorum birdakine laırım olmadı. Türkçe yama ile oynamak isiyorum %100 amacım yok, ana görevleri bitrip karakteri belli seviyeye geitrecek kadar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-26E6B5369 -- 23 Ocak 2022; 1:7:19 >
  • Ben de Anniversary Edition almayı düşünüyorum. Tabii beni en çok korkutan internette bu versiyonun Türkçe yamasını bulamamam. Eğer düzgün bir Türkçe yama bulamazsam Special Edition alacağım.

Anniversary sürümünün Türkçe yaması hakkında bilgisi olan varsa bilgilendirirse sevinirim.

• Mr.Profisör kullanıcısına yanıt
    Uyarlanmadı diye biliyorum. Eğer ingilizcene güveniyorsan Anniversary al ama İngilizcen kötüyse Special Edition al ona Türkçe yama var gerçi son çıkan update ile uyumlu hale geldi mi bilmiyorum ama Google’dan bakarsın ona. Forumda Skyrim ana konusunda modlama işlerine de bakarsın hocam özellikle SkyUI olmadan oynanmaz oyun. Fiyat tuzlu gelirse PlayStore’a bak ben indirimde 30 liraya almıştım şimdi ne kadar oldu bilmiyorum gerçi. Yerinde olmak isterdim bu oyunu ilk defa oynamak, o dünyaya ilk defa adım atacak olmak çok büyük bir lüks :) takıldığın yerde özel mesaj atabilirsin yardımcı olurum.

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.