Şimdi Ara

skyrim değişik bir bug

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
4
Cevap
0
Favori
1.085
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • 70 lvl masterda oynuyorum dawnguarddayım şuan. Dragonbane bow kullanıyorum ama son zamanlarda yada patch yüklediğimden beri emin değilim attığım okların menzili düşmeye başladı uzaktaki hedefleri vuramıyorum. oklar ordaki başka bişeye saplanıyor asıl hedefe vurmuyor daha önce bu şekilde çok fazla insan yaratık indirdiğim için ıskalama olasılığım yok ekipmanlarım ve silahım yay gücünü artırmaya ve damage artırmaya yönelik bi tane ok isabet etse ölecek olan yaratığı yakınına gelmeden okla alamıyorum. bunun bi çözümünü bilen var mı ?

oklar hedefi atlayıp arkasına saplanıyor sanki hedefin içinden zarar vermeden geçiyormuş gibi

altta yüklediğim ilk iki resim okları attığım konumu son resimde guard ın içinden geçen okları gösteriyor.

skyrim değişik bir bug

skyrim değişik bir bug

skyrim değişik bir bug

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Brain Burst -- 18 Nisan 2013; 16:53:13 >

• Üzerindeki itemlere bi bak ,belki archerını düşürüyor olabilir.bide bowunu herhangi bi itemle birleştirdin mi?hangi patchi yükledin? 80 kusur lvl de bırakmıştım buna yakın bi one hand sorunum vardı benimde...
  • quote:

Orijinalden alıntı: btct

Üzerindeki itemlere bi bak ,belki archerını düşürüyor olabilir.bide bowunu herhangi bi itemle birleştirdin mi?hangi patchi yükledin? 80 kusur lvl de bırakmıştım buna yakın bi one hand sorunum vardı benimde...

üzerimdeki itemler genelde yay gücünü artırıcı olanlar çok fazla mücevherim var zaten çeşitli özelliklerde hangisini kullanacaksam ona uygun olanı giyiyorum. en son update 11 kurdum işte. aktif olan patchler ise dragonborn dawnguard ve heartfires. 20 metre yakına gelmeden attığım ok düşmana damage vermiyor. uzaktan yay-ok kullanmayı seven birisi olduğum için bnm için çok can sıkıcı bi durum
  • güncelleyelim konu aktif.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.