Şimdi Ara

SKODA YETI KULUBU (203. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
5 Misafir (1 Mobil) - 4 Masaüstü1 Mobil
5 sn
4.626
Cevap
77
Favori
550.215
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 201202203204205
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: ncap

Aracınız hayırlı olsun. Sahibinden de gördüğüm bir kırmızı araç vardı eğer onu aldıysanız üzerinde nazarım var haberiniz olsun Monte Carlo serisi epeyce çehresini değiştiriyor bu aracın.

Evet o kırmızı araç artık bende.. Hatta bu son araç değişikliğinde çok çektiğimden dolayı bu aracı hurdaya çıkana kadar kullanmaya karar verdim :)

Aman nazarınız değmesin. Araç da 8 tane nazar boncuğu, bir paket çörek otu var nazara karşı..

Bu gün aracın kitapçığını okumaya başladım. Bazı özelliklerin bende olmadığını fark ettim. Benim için en önemlisi kararan dikiz aynası yok. Olsaydı iyi olurdu.. İkincisi hız sabitleyicisi yok. Benim çok da kullanmadığım bir özellik. Uzun yola çıktığımda bile trafik berbat oluyor.. Üçüncüsü start stop yok.. Olsa da kullanırmıyım bilmiyorum. Motorun durup teybin filan çalışmasını doğru bulmuyorum ben..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Muradovskiy -- 27 Ağustos 2016; 22:47:18 >

• Cevabınız için teşekkürler..

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • İnsanlar zaman geçtikçe hep babalarına benzerler...
    Gençlik yıllarında babalarına isyan ederler.. Aynı şu an benimle oğlum arasında olduğu gibi...
    Yıllar ilerledikçe ulan babam haklıymış derler..
    Ben kendimi bildim bileli babam hep station araba kullandı. Ford markasını severdi. Bizim hep ford station aracımız oldu. Son zamanlarında bir de VW minibüs almıştı.. 1997 kaybettik malesef babamı..
    O zamanlar 30 yaşındaydım.. Bana bir türlü aldırmadığı hatta evden kovmakla tehdit ettiği Golf gti almıştım gidip.
    Geçen perşembe günü Yeti aldım.
    Bu gün ruhsatı incelerken bir de ne göreyim. Araç Station olarak geçiyor..
    Küçükken ne sinir olurdum . Bir yere gideceksek benim yerim arka bagajda olurdu. Nefret ederdim o zamanlar station araçlardan.. Aradan yıllar geçti aynı babam gibi bende station araç almışım..
    Acaba oğlum da bana şu an isyan ederken yıllar sonra benim gibi davranacak mı?

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Muradovskiy

quote:

Aracınız hayırlı olsun. Sahibinden de gördüğüm bir kırmızı araç vardı eğer onu aldıysanız üzerinde nazarım var haberiniz olsun Monte Carlo serisi epeyce çehresini değiştiriyor bu aracın.

Evet o kırmızı araç artık bende.. Hatta bu son araç değişikliğinde çok çektiğimden dolayı bu aracı hurdaya çıkana kadar kullanmaya karar verdim :)

Aman nazarınız değmesin. Araç da 8 tane nazar boncuğu, bir paket çörek otu var nazara karşı..

Bu gün aracın kitapçığını okumaya başladım. Bazı özelliklerin bende olmadığını fark ettim. Benim için en önemlisi kararan dikiz aynası yok. Olsaydı iyi olurdu.. İkincisi hız sabitleyicisi yok. Benim çok da kullanmadığım bir özellik. Uzun yola çıktığımda bile trafik berbat oluyor.. Üçüncüsü start stop yok.. Olsa da kullanırmıyım bilmiyorum. Motorun durup teybin filan çalışmasını doğru bulmuyorum ben..

Güle Güle kullanın. Pek kem gözlü birisi değilimdir ama siz yine de forumlarda fotoğraf paylaşmamaya özen gösterin

Donanım olarak hatırladığım kadarıyla sizin araç bendeki 1.6 tdi ambition dan daha donanımlıydı ama elegance dan donamsızdı.

Bu gün boya koruma yaptırdım...
    O sahibindende konulan fotoğraflarla arasında 180° olmasa bile 150° lik bir fark oluştu..
    Asla fotoğraflarını paylaşmam merak etmeyin. Öyle bir huyum asla yoktur.

Bu gün Tofaş genel müdürlüğü adına bir anket firmasından aradılar. İptal ettiğim Jeep Renegade siparişinden bile haberleri yok. Gerekli cevapları çok sağlam olarak ilettim.. arayan kızcağız tamam tamam iletiyorum diye erken kapadı ....ki daha söyleyeceğim şeyler vardı...

• Ben de geçen hafta sıfır 1.4 DSG ambition YETİ alarak aranıza katıldım. Şimdilik çok memnunum. Herkese selamlar

• ahilgaz kullanıcısına yanıt
    Muradovskiy M kullanıcısına yanıt
    Araçlarınız hayırlı olsun iyi bir seçim, kazasız belasız kullanın İnşallah.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ahilgaz

Ben de geçen hafta sıfır 1.4 DSG ambition YETİ alarak aranıza katıldım. Şimdilik çok memnunum. Herkese selamlar

Hayırlı olsun, birde fiyat paylaşsak fena olmaz alacaklar da bir nebze faydalanır böylece...
  • mşah kullanıcısına yanıt
    Çok teşekkürler

• quote:

Orijinalden alıntı: shener

quote:

Orijinalden alıntı: ahilgaz

Ben de geçen hafta sıfır 1.4 DSG ambition YETİ alarak aranıza katıldım. Şimdilik çok memnunum. Herkese selamlar

Hayırlı olsun, birde fiyat paylaşsak fena olmaz alacaklar da bir nebze faydalanır böylece...

Teşekkürler. Gümüş gri metalik renk 70.600e aldım

• Tekrar hayırlı olsun, zamanla görüşlerinizi yazarsanız seviniriz.
    Kredi vs varmı acaba oran nedir varsa?
  • quote:

Orijinalden alıntı: shener

Tekrar hayırlı olsun, zamanla görüşlerinizi yazarsanız seviniriz.
    Kredi vs varmı acaba oran nedir varsa?

Hayır, nakit aldım. Ama kart limitiniz yüksekse Doğuş oto 30bine kadar kartla çekim yapabiliyormuş.

Bende gümüş rengini istemiştim ama yıl sonu ve model değişimi olduğu için fazla seçenek yoktu olanlarda hepsi sanrufluydu onuda ben istemediğim için mecburen beyaz aldım.
    Kazasiz belasiz hayirlisi olsun, zaman icerisinde yorumlarinizi bekliyoruz.
  • 2012 Yeti 1.2 Tsi Dsg yetiyle aranıza katıldım.bu formu baştan sona okudum.ilk arabam ve bu forumdan çok şey ögrendim.2 hafta oldu alalı.60.000km de.alışmaya çalışıyorum arabama.sürüş konusunda çok da tecrübeli degilim açıkçası.herkese iyi akşamlar

• Değerli Yeti ciler,

“Skoda Yeti Klübü” konu başlığı, yayın hayatına başladığı 2011 senesinden bu yana, 70 sayfaya yakın bir uzunluğa ulaşmış..

Geçen zaman içinde, burada biribirinden değerli bilgi paylaşımları yapılmış.. Yeti almaya yöneldiğim son birkaç aydan bu yana, pek çoğunuz gibi ben de, fırsat buldukça bunları okuyup, faydalanmaya çalıştım, çalışıyorum.

Ancak, DH forumlarında var olan, bir ürüne ait konunun tek başlığa hapsedilmesi uygulaması nedeniyle, uzunluğu onlarca sayfaya ulaşmış Skoda Yeti konusunun bilgilerine ulaşmak, oldukça meşakkatli olmakta.

Bu durumun farkında olan üyelerden bazıları, burada paylaşılan kimi elzem konu ve bilgilerin başlık mesajına taşınabilmesi için, daha önce birkaç kez çağrıda bulunmuşlar.. ancak, yönetimin duyarsız kalması ve/veya konuyu açan üyenin aktif olmaması gibi nedenlerle, bu çağrılar sonuçsuz kalmış.

Kendi adıma ben de bir girişimde bulunup, başlık mesajının güncellenmesi amacıyla, yönetimden bir talepte bulundum.

Geçen süre içinde, talebime bir cevap gelmemiş olması nedeniyle, konu sayfalarından kendimce derlediğim bazı bilgileri, aşağıdaki döküman üzerinden paylaşmaya karar verdim. Bu dökümanda, geçmişte paylaşlmış bazı forum mesajlarının ve veb sayfalarının, çeşitli konu başlıkları altında düzenlenmiş, adresleri bulunmaktadır.

https://drive.google.com/open?id=1a_H-rlq-SyKxz2wDV1zhRIICXIsffdMDb4wiWISQY7Q

Eksik gördükleriniz ve ilave edilmesini istedikleriniz için, katkılarınıza açıktır. Mesaj adresi vererek, bildirimde bulunabilirsiniz.

Paylaşımları ile bu konuyu değerli kılmış herkese tekrar teşekkür ederim.

• quote:

Orijinalden alıntı: özgök

2012 Yeti 1.2 Tsi Dsg yetiyle aranıza katıldım.bu formu baştan sona okudum.ilk arabam ve bu forumdan çok şey ögrendim.2 hafta oldu alalı.60.000km de.alışmaya çalışıyorum arabama.sürüş konusunda çok da tecrübeli degilim açıkçası.herkese iyi akşamlar

Aracınız hayırlı olsun.

Ben de, ilk 1000 kilometremi, birkaç gün önce geride bıraktım.

Aracı alırken, sene de 10,000 km yi geçmeyeceğimi hesap etmiştim, ama evdeki hesap şaşacak gibi görünüyor. Kullanmak için bahane arıyorum.
  • HasHoşaf kullanıcısına yanıt
    Güzel bir çalışma olmuş. Teşekkürler.
    teşekkürler.çok guzel bir çalışma olmuş.elinize emeginize saglık

• Ben teşekkür ederim.

Aracın opsiyon listesinde bulunmayan sky "back" i bugün eklettim :)
    O ne oluyor hocam?

• 
Sayfa: önceki 201202203204205
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.