Şimdi Ara

Skoda Scala

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
72
Cevap
3
Favori
7.515
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

225.000 TL teklif ediliyor.

edit: 230.000 TL

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Pençe_1982 -- 10 Mart 2021; 23:7:34 >

• 2 hafta önce 2021 model metalik renk, premium, 1.0 110 beygir, benzin, DSG, hiç bir opsiyonu bulunmayan aracı 231.500'e teslim aldım. Bayi artı hiç bir ekstra vermedi.

• quote:

Orijinalden alıntı: onlyone

2 hafta önce 2021 model metalik renk, premium, 1.0 110 beygir, benzin, DSG, hiç bir opsiyonu bulunmayan aracı 231.500'e teslim aldım. Bayi artı hiç bir ekstra vermedi.

Hocam sizin araçta bayi en son 230a düşmemiş miydi?

• smallpox kullanıcısına yanıt

230 yuvarlayıp söylüyorum ya, 231.5 'a aldım, bagaj havuzu bile vermediler  

Ben de servis danışmanına bahşiş falan atmadan selam bile vermeden bastım çıktım gittim  

• quote:

Orijinalden alıntı: onlyone

230 yuvarlayıp söylüyorum ya, 231.5 'a aldım, bagaj havuzu bile vermediler  

Ben de servis danışmanına bahşiş falan atmadan selam bile vermeden bastım çıktım gittim  

Ayıptır ya bari 0,5'i atsatlarmış,

Ben böyle bir tavırla karşılaşsam net almazdım.

Bahşiş atma olayını da ilk defa duydum hocam, yaygın bir şey mi bu 

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi smallpox -- 22 Şubat 2021; 22:9:3 >
  • Ya alıcı olduğunu belli edince hiçbirşey yapmıyorlar, yedek aracım olsa almazdım beklerdim de biraz şehir dışında oturuyorum acil ihtiyacım vardı.

Aracı tanıtan servis elemanına genelde bahşiş atılıyor ben hep öyle gördüm, onlar da zaten o yüzden öyle detaylı detaylı anlatıyor  

• onlyone O kullanıcısına yanıt

Aracınızdan memnun musunuz, konfor, yakıt, performans nasıl? Ben de almayı düşünüyorum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Dostum yakıt beklediğimden kötü(ortalama 7.3 de şuan) fakat Eskişehir'de yaşıyorum ve işe 10 dk uzaklıkta oturuyorum. Dolayısıyla motor sürekli hiç ısınmadan çalıştı, normalde uzun yolda 5.8 yakmıştı.

Yol tutuş ve çekiş beni çok tatmin etti, normal sürücü için yeterli ama performanslı araba isteyenler memnun kalmayabilir (1.0 110 beygir)

Konfor olarak vadettigi herşeyi mükemmel karşılıyor. Fakat fazla lüks isteyen kişiye eksiği de çok. Benim önem sırama göre eksikleri;

1- farlar sadece düzleri LED gerisi halojen, far tasarımı çok basit dışardan gösterişli durmuyor

2- koltuk ısıtma yok

3- cam tavan yok

4-soğutmalı torpido yok

5- el freni mekanik, dolayısıyla kol dayama kısa

6-geri görüş kamera yok

7-ön park sensörü yok

8-şerit takip yok

9-kör nokta yok

10-hayalet ekran yok

Bu saydıklarıma rağmen araçtan memnunum, tek pişmanlığım daha iyi araçların fiyatı da bu seviyeye düşerse noktasında.

Yani Qashqai tekna veya Sportage elegance veya C5 feel 230 a düşerse üzülürüm tabi , ama kurun gidişine göre o da olmayacak gibi duruyor

Özellikle bagaj hacmi, iç mekan kalitesi ve yol tutuş-cekis beni sürerken mutlu ediyor, beklentilerim de genelde bu noktadaydı, senin de öyleyse tercih edebilirsin

Eksikleri çok aramam ama biraz performans isterim. 1.6 atmosferikten iyiyse memnun eder.

Scala veya megane düşünüyorum. Sitede 2020 model 0 km 235 240 civarı bulunabiliyor 13 edc, kararsızım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi genç muallim -- 3 Mart 2021; 17:10:35 >
  • Hocam sizi motorun tatmin etme ihtimali var bence bir deneme sürüşü yapın

• Avrupa sitelerinden fiyatlara bakın, kazık olduğunu göreceksiniz. C segment araçlardan ucuz Avrupa ülkelerinde. 210bin den fazla etmez. Piyadaki bu talep durulunca kimse yüzüne bakmaz bunun, fiyatını da düşerler. Egea dan pahalı, corolla megane vs ucuz olmalı. Octavia düşer yakında 230binlere. İlla skoda alınacaksa octavia alınır. En azından az da olsa bir kalite, ruh var.

Sizi tatmin etmedi mi?

• quote:

Orijinalden alıntı: commandx

Avrupa sitelerinden fiyatlara bakın, kazık olduğunu göreceksiniz. C segment araçlardan ucuz Avrupa ülkelerinde. 210bin den fazla etmez. Piyadaki bu talep durulunca kimse yüzüne bakmaz bunun, fiyatını da düşerler. Egea dan pahalı, corolla megane vs ucuz olmalı. Octavia düşer yakında 230binlere. İlla skoda alınacaksa octavia alınır. En azından az da olsa bir kalite, ruh var.

Ucuz zaten. Aynı donanımda megandan 80 bin ucuz ama megan biraz daha dolu. Boş donanımı 200 civarına rahat alırsın. İcon megane verseler de 230'dan başka arabaya bakmasak

• genç muallim G kullanıcısına yanıt

Renault üretimde sorunlar yaşadı geçen ay. Nisan ayında verebilirler, belli olmaz. 240binlere ilan var sahibindende. Elegance eco civic alanlar var 240bine. Corolla flame xpack alanlar var. Scaladan daha donanımlı.

• Toyota ve Honda sevmiyorum. Honda sattım iyiydi hoştu ama atmosferikten sıkıldım artık. Megane da octavia dan farklı değil. Bomboş joy alt dilimde sadece, touch bile değil. Bayiden 0 faizle almak daha mantıklı, 225 e veriyorlar şu an scala 225 e megane bulsam alırım ama o fiyatlarda artık yükselmek çok zorlaşıyor. Aklım megane istiyor ama nakit 240 çıkmıyor.

• Açıkçası ben Megane yerine de tercih ederdim, çünkü hem bagajı daha geniş hem de vag grubu araç Fransız arabasından benim gözümde hem güvenlik hem reliability anlamında öndedir. Tabi marka tercihi biraz da kişinin zevkine görüşüne bağlı.
    Corolla konusuna katılıyorum, ben alırken bu indirimler olsaydı cidden kafam karışırdı, sedan olmasından rahatsız olmayan biri için scalaya göre iyi bir seçenek.
    Ben aracın motorundan memnun kaldım dostum, hatta bugün sana yazdıktan sonra 2-3 kere yokuşta denedim tekrar, 4-5 saniyede bir vites atacak kadar orta seviye yokuşta bile hızlanıyor.
    Seni de tatmin eder dememin sebebi performans ararım demendi , benim o konuda beklentim biraz daha düşük , zaten sakin kullanırım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi onlyone -- 3 Mart 2021; 22:18:58 >
  • Param yeterse icon megane, yetmezse scala alacağım inşallah. Umarım pişman olmam.

• Bence 231.500 üstü her fiyat icon Megane için yanlış olur.

Boşuna 50.000 vergi veriyorsunuz.

Ben sizin yerinizde olsam 231.500 maksimum fiyata alabileceğim modellere bakardım

• 0 km ikinci el olarak alacağım bulursam. 235 240 arası fiyatlar. Tabi scala da olabilir.

• 
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.