Şimdi Ara

SKODA OCTAVIA KULUBU (28. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
588
Cevap
11
Favori
76.111
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2627282930
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Evet manuel.
  • Arkadaşlar octavia'ların en dolu olanları elegance olanlar, değil mi?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Carbon Fiber

Arkadaşlar octavia'ların en dolu olanları elegance olanlar, değil mi?

Doğrudur.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 2008 fsi octavia nasıl bi yorum...
    peugeot bipperim var octiyi takasla almak istiyorum
    bipper 2012 model 15.000 kmde
    octavia 1.6 fsi elegance 2008 model 150.000 kmde
    sizce nasıl..
  • quote:

Orijinalden alıntı: enoktakenokta

quote:

Orijinalden alıntı: Carbon Fiber

Arkadaşlar octavia'ların en dolu olanları elegance olanlar, değil mi?

Doğrudur.

Eğer son a5-a7 kasa için diyorsanız doğrudur ama a4 kasa için en dolsusu collection plus tır.
  • quote:

Orijinalden alıntı: seabiscuit

2008 fsi octavia nasıl bi yorum...
    peugeot bipperim var octiyi takasla almak istiyorum
    bipper 2012 model 15.000 kmde
    octavia 1.6 fsi elegance 2008 model 150.000 kmde
    sizce nasıl..

Bildiğim kadarıyla fsi motor tutulmuyor çok fazla yaktığı için

•  SKODA OCTAVIA KULUBU

bu resimdeki singapur versiyonu, ileride böyle bir makyaja gitmezler umarım
  • cae_sar C kullanıcısına yanıt
    Bu eski kasa zaten? A5 kasa yani. Şu an satılmıyor zaten Türkiye'de artık.
  • Skoda octavi 2005 elagance a5 kasasını aldım aracın teknik özellikleri halkında bana bilgi verebilirmisiniz

• merhabalar. octavia almayı düşünüyorum arabadan anlayan bi yakınım olmadığı için bu değerli siteyi ve üyelerini önerdiler. yardımcı olmanızı temenni ediyorum şimdiden tşkrler. OCTAVİA 1.6 AMBİENTE A 5 KASA 2008 model benzin&lpg 110.000 km de kazası ve değişeni yok. bel altı çiziklerden dolayı 3 boya mevcut. bütçem maksimum 26000 tl ve özelliklerini yazmış olduğum araçta 26000 tl. ambiente modelinin herhangi bir kronik teknik arızası varmı . veya bu fiyata önerebileceğiniz octavianın şu model elegance şu model ambiente şu model classic. yardımınız için herkese teşekkür ederim.

• Yeni Skoda Octavia 1.6 TDI iki depo yakıtla Kutup Dairesi’ne ulaştı

Skoda’nın şimdiye kadar en çok satılan modeli olan Octavia 1.6 TDI ile Prag’dan Kuzey Kutup Dairesi’ne gitmek için yalnızca iki depo yakıt yetti. Çek ekip, çok ekonomik sürüş tarzları sayesinde, 3.030 km yaparak 100 km’de 3,241 litrelik ortalama tüketime ulaştı.

Skoda Tasarruf Yarışmalarının ekip üyeleri Marek Tomisek ve David Kazda, Prag Prosek’deki benzin istasyonunda araçlarına ilk yakıtı alıp yola çıktılar. Aracın yakıtını İsveç’teki bir başka istasyonda tamamlayıp depoyu tekrar kilitledikten sonra ikinci depolarıyla Kuzey Kutup Dairesi’ne vardılar. Bu sonuç, Kutup Dairesi’nin 169 km ötesinde aracın tekrar yakıt aldığı Finlandiya’nın Muonio şehrindeki benzin istasyonunda onaylandı. Marek Tomisek, “Alışılmış trafik sıkışmasından kaynaklı sorunları ve Alman otoyollarına sürüş tarzımızı uydurmamız gerektiğini hesaba katarsak 3,239 lt/100 km gayet başarılı. Sonuçtan memnunuz. Kutup Dairesi bizim “en düşük hedefimiz” yani mutlaka erişmek istediğimiz noktaydı. Oraya ulaştığımız ve hatta sonra oranın da ötesine gitmeyi başardığımız için mutluyuz” dedi.

2006′dan bu yana Skoda Tasarruf yarışlarında yer alan Tomisek ve Kazda, 2011′de bir SKODA Fabia 1.6 TDI Monte Carlo ile yarışmada ikinci olurken, dizel sınıfında en düşük tüketime ulaştılar.

1996 yılının Ekim ayında tanıtılan Skoda Octavia, Demir Perde’nin yıkılışından sonraki tamamen yeni ilk Skoda modeli olurken, markanın Volkswagen ile ortaklığının başlangıcının da bir simgesi haline geldi. 1996’dan 2013’ün Temmuz ayına kadar yaklaşık 4 milyon Octavia dünya çapında sahiplerine teslim edildi. Markanın toplam satışlarının yüzde 38’ini oluşturan Octavia, Skoda’nın 118 yıllık tarihinde en çok satan modeli oldu.

SKODA OCTAVIA KULUBU

SKODA OCTAVIA KULUBU

• arkadaşlar 2009-2013 arası ikinci el octavia 1.6 tdi elegance almak istiyorum.

donanımsal olarak bu yaşlar arasında fark var mıdır..
  • Regionella kullanıcısına yanıt
    Donanımsal olarak bırakın teknoloji olarak fark da var.
  • Arabamı satıyorum arkadaşlar, ilgilenenler için link aşağıda..

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-skoda-sunrooflu-hatasiz-159666374/detay/

ARABAM SATILMIŞTIR::

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Akif Hoca -- 17 Haziran 2014; 13:20:04 >
  • arkadaşlar selamlar adım serkan istanbul eyüp teyim 2010 skoda octavia sahibiyim 1.4 tsi dsg istanbul avrupa yakasında tavsiye ettiğiniz bir servis varmı bakım seti en uygun nerden bulunur
  • buda benim aracım arkadaşlar 122 bg dsg muhteşem uyum önceki astra 1.3 easytronic ile arasında çok fark var
     SKODA OCTAVIA KULUBU
  • serkanhector S kullanıcısına yanıt
    Yeni aracınız hayırlı olsun. Skoda ailesine hoşgeldiniz...
  • hos bulduk bu arada skoda atik ten pazartesi gunu icin randevu aldim bakim setini ben getirirsem kac lira diye sordum serpil hanim bana 100 tl dedi sokak arasindan da yaptirsaniz en kotu yerde 100 tl den assagi iscilik almazlar istanbul da olup ta bakim yaptirmak istiyenlere mesajim bulunsun istanbul silahtar ozen oto dan castrol 5w30 4 litre yag yag filtresi polen filtresi hava filtresi ve 1.5 litre kirmizi antifiriz aldim 150 tl tuttu

• Merhabalar, 2012 Octavia a5 FL MPI motor Ambiente Optimal aracım 60.000 km'ye dayandı. Garanti bittiği için yetkili servisten kurtulmak istiyorum. Kütahya ikametimden dolayı en yakın servisler Bursa - Adapazarı - İzmit - İstanbul - Ankara vs yani en yakını 200 km mesafede ve telefonda 60.000 km bakımı için verdikleri fiyatlar 650-770 TL arasında değişiyor. Özel servise gittiğimde de değişecek parçaları BİLMEME olasılıkları beni korkutuyor. Bu yüzden;

Eskiden internette bulabildiğim Bakım Cetveli'ni şimdi bulamıyorum. Yetkili serviste 60.000 km'de yapılacak işlemlerin listesini bulabilir miyim? Bilen varsa paylaşabilir mi?

Teşekkürler şimdiden
  • ..........

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi enoktakenokta -- 30 Ocak 2015; 10:36:30 >
  • 
Sayfa: önceki 2627282930
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.