Şimdi Ara

skill çekme

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
760
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • arkadaslar benim 32 lvl daggerım war ama hiç memnun değilim skillleri çekip xbow açmak istiyorum kaç para gider tahmini neden dagerı çekiosun derseniz sp yok fazla birde ben cleric i 15 lvl ye getirdim ama hiç skill açmadım bunu 0 lvl ye düşürebilirmiyim şimdiden teşekkürler

• quote:

Orjinalden alıntı: izmit_Lee

arkadaslar benim 32 lvl daggerım war ama hiç memnun değilim skillleri çekip xbow açmak istiyorum kaç para gider tahmini neden dagerı çekiosun derseniz sp yok fazla birde ben cleric i 15 lvl ye getirdim ama hiç skill açmadım bunu 0 lvl ye düşürebilirmiyim şimdiden teşekkürler

2m
    evt

Fikrim; Sp kas.. Hiç bir şeyi geri çekme.. Yakında mis gibi bir Gbot slotuyla rahatca ücretsiz sp kasacaksın. Cleric 'in yerine Warlock açmak istiyorsan geri çek eğer cleric devam edeceksen geri çekme.
    Başlıgın sakat oldugunu da belirtmek lazım..
  • nasıl kascak ücretsiz? konuyla alakasız ama, bugün ilk kez ishade hashadelerin oraya gittim... millet orda bot satıyo resmen pazarlık yapıyolardı yok 4m-5m fln.. bütün botlar kapatılmış.. nasıl iştir anlamadım. ben nasıl ordan bot yakalayabilriim
  • daggeri kapatır gelen sple xbowu acarsan en fazla 1m zamanında bende yaptım
  • kendin denese bize soruon
  • ufak bi hesapla bence skilleri çekme 2 sinide aç toplamda 526.000 sp gerekiyor sadece dagger ve crossbow u açmak
  • quote:

Orjinalden alıntı: galizoglu

kendin denese bize soruon

burası paylaşım sitesi başka bişi demiom sana
    weraszx_27 sanada tek sözüm o kdr spyi nasıl kasıcan ve cledricsizsiz bi rogue rogue midir ?
  • quote:

Orjinalden alıntı: MoriKalina

nasıl kascak ücretsiz? konuyla alakasız ama, bugün ilk kez ishade hashadelerin oraya gittim... millet orda bot satıyo resmen pazarlık yapıyolardı yok 4m-5m fln.. bütün botlar kapatılmış.. nasıl iştir anlamadım. ben nasıl ordan bot yakalayabilriim

sebebini bilmedigim bir sekilde diger alanlardaki gbotlar item-exp distribution pt ye ayarli iken, ishade-hashade ve niya mage-shaman kasan gbotlar exp paylasimli pt ye ayarli kasiyorlar ... normal kasan gbotlar pt bos ise etrafa pt atar iken paylasimli kasanlar atmiyor ama siz pt attiginizda pt si yok ise kabul ediyor ...
    Velhasil yapmaniz gereken ishade-hashade ya da shaman-mage kasan gbotlara item dist - exp share pt atip pt si olmayan bir botun bunu kabul etmesini beklemek ... boyle bir bot yakalar iseniz hem kendinizi kastirip hemde pt deki diger slotlari satabilirsiniz :D

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.