Şimdi Ara

SKECHERS ERKEK FERMUARLI SWEATSHIRT | 79,50₺ KARGO BEDAVA (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
142
Cevap
7
Favori
22.477
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Trendyoldan 16'sında aldım ve 19'unda kargoya verildi.

Ekleme
    Ürün geldi. Kol uzunluğu haricinde beğendim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Frk_Plt -- 22 Haziran 2020; 14:51:3 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • æxen kullanıcısına yanıt
    Hocam aynı email ile yeni üyelik olusturunca siparişler göründü mü? Müşteri hizmetleri ulaşılamıyor yarım saattir meşgul..

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: xiseyn

Hocam aynı email ile yeni üyelik olusturunca siparişler göründü mü? Müşteri hizmetleri ulaşılamıyor yarım saattir meşgul..
    Aynı durumdayım bende. 16 haziranda sipariş verdim henüz kargolanmadı. Web sitelerine giriş yapılamıyor. Türkiye distribütörü Olka spor diye bir firma. Orayı da arıyorum cevap veren yok. Birkaç gün daha bekleyip bankaya harcama iadesi talebi yapacağım.

• Site yenilenmiş, normal şartlarda sıkıntı olmaz, siparişler gelir ama ülkenin herşeyi çürük olduğundan insan paniğe kapılıyor, acaba siparişim gelir mi diye, bunlar da mı bizi kandırdı,

• Ben de skechers üyeliğime giriş yapamıyorum. Umarımnsiparişlerimşz hala duruyordur.

• 550 liralık sipariş elimizde patladı iyi mi..buralar skechers mağdurları bölümüne dönmez umarım şaka gibi ya
  • Toplam 612 TL tutarında iki siparişim var. Ne hesabıma girebiliyorum ne de telefonla ulaşabiliyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi nsy77 -- 22 Haziran 2020; 10:58:32 >
  • 159 TL'ye iki tane aldım Gri olandan. Gerçekten bedava... İnşallah göründüğü gibi olmayan bir şey değildir.
  • Skechers mağdurları loading... İşin şakası bir yana siteye girilemiyor telefonla ulaşılamıyor elimizde bitek sipariş takip numarası ile bekliyoruz hele şikayetvara hiç bakmayın derim bakalım 2-3güne netleşir artık

• Müşteri hizmetleri ile görüştüm geçen hafta kargo firmasıyla bir sıkıntı yaşamışlar siteyi yenileyince de başka aksaklıklar çıkmış uzun lafın kısası 10-12 günü bulacak dedi siparişlerin gönderimi..sizleri de bilgilendirmek istedim umarım daha fazla uzamaz süreç.

• Arkadaşlar bende ayın 15 verdiğim spariş hakında bilgi alamıyorum,email ecevap vermiyorlar biraz önce müşteri temsicilerine 25 dakika sonra ulaşabildim iki kelimeden sonra bağlantıyı kestiler.
  • benim geldi iade bile ettim. 178 boy 78 kg biriyim M beden aldım aslında oldu ama ürünün boyu etek kısmı uzun. yerli üretim çok kaliteli diyemem bir columbia tnf beklemeyin tabiki outdoor konusunda ama idare eder.. bence ederi bu kadar zaten 100 tl verilmez..

trendyoldan verdiğim skechers siparişi çok çabuk geldi.
    skechersın kendi sitesinden verdiğim siparişlerde bir hareket yok.

yine yerli üretim new balance polarlarından çok farkı yok kalite anlamında hatta NB daha bile iyi
    https://www.hepsiburada.com/new-balance-erkek-polar-ceket-nbtm102-chr-p-HBV00000PRX80?magaza=SPORTONEX
    https://www.trendyol.com/new-balance/nbtm103-bk-half-zip-erkek-sweatshirt-p-39635741

• anatolia28 A kullanıcısına yanıt
    Geldi benm bugun güzel sadece biraz uzun boy olarak haricinde iyi

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • suaybdeniz kullanıcısına yanıt
    hocam hangi renk sipariş vermiştiniz,ürünün resmini atar misin?

Suan yanımda değil hocam siyah renk S beden

• Siyah M beden iade edecek varsa bilgilendirebilir mi😊

• suaybdeniz kullanıcısına yanıt
    s dar mı oldu hocam

• LCW dedakto dan iyidir tsirtunu almıştım kuponla 26 TL gayet iyi idi

• Çok iyi fiyat. Birebir aynı tip Adidas polarım olmasaydı bunu kesin alırdım. Alanlar güle güle giysinler Fırsat için teşekkürler
    Bol bile geldi bana, bi arkadas alacak da stok yok M

• 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.