Şimdi Ara

SKECHERS ERKEK FERMUARLI SWEATSHIRT | 79,50₺ KARGO BEDAVA (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
142
Cevap
7
Favori
22.477
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    L beden aldınız üzerinize tam mı oturdu hocam verdiğiniz ölçülere ben normalde L giyiyorum Kilo 80 ama omuzlardan düşme yapabilir diye tereddütte kalmıştım. Sonbaharı kurtaracak cinsten bir polar mı? %100 Polyster mi ürün içeriği ? İki sipariş verdim dediniz daha önce verdiğiniz halen gelmedi mi?
  • quote:

Orijinalden alıntı: anatolia28

bedenim S ile M arasında değişiyor, anladığım kadarıyla ürün biraz geniş kalıp gibi S beden gri renk sipariş verdim. Umarım uyar.
    Aynı bedendeyiz hocam bende M verdim, bakalım hangimize olacak:)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • kelaynak33 kullanıcısına yanıt
    :)

• quote:

Orijinalden alıntı: woeyy

L beden aldınız üzerinize tam mı oturdu hocam verdiğiniz ölçülere ben normalde L giyiyorum Kilo 80 ama omuzlardan düşme yapabilir diye tereddütte kalmıştım. Sonbaharı kurtaracak cinsten bir polar mı? %100 Polyster mi ürün içeriği ? İki sipariş verdim dediniz daha önce verdiğiniz halen gelmedi mi?
    L beden uzerime tam oturmadi, tam oldu yani, kışın bile giyilir, polar olduğu için polyester, kalitesi iyi. 2. Sipariş daha kargolanmadi, şort, tişört, eşofman altı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Pet_Bardak -- 18 Haziran 2020; 10:20:1 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Arkadaşlar poların 3 rengini de aldım, bir YDS nin poları gibi değil ama çok kötü sayılmaz, ürün bedenleri biraz büyük ben normalde XL giyiyorum ama bana biraz büyük geldi bana kalırsa ve kalmışsa bir beden küçük alın derim saygılar sunarım
  • anatolia28 A kullanıcısına yanıt
    S verdim trendyoldan bekliyorıuz hala😏

• suaybdeniz kullanıcısına yanıt
    siparişi ne zaman verdiniz

Salı öğlen

• suaybdeniz kullanıcısına yanıt
    daha kargoya verilmedi mi?

• quote:

Orijinalden alıntı: aspergersendrom01

made in turkey başka sözüm yok. ayrıca columbia bile yeni ürünlerin bazılarını türkiyede üretmeye başladı. aman dikkat teknoloji sıfır bunlarda .özellikle columbia made in turkey almayın. pamuğu güzel ama teknolojiyi veremiyorlar. bu arada the north face de türk malı bulamazsınız. dağcıyım her türlü markayı deniyorum

tişört alacaksanız under armour alın farkı ve teknolojiyi görün (Charged Cotton®) olanlardan
    hocam önerdiğiniz tshirtü atabilir misiniz?
    Hayır verilmedi hala

• system22 kullanıcısına yanıt
    hocam grinin resmini atabilir misiniz?

• Arkadaşlar trendyol kargolarınızda bir hareket var mı?

Evet benim ki dağıtım şubesinde

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Frk_Plt kullanıcısına yanıt
    hocam ne zaman sipariş vermiştiniz ve ne zaman kargolandı ?

• Bir adet xl , belki büyük gelir diye de bi adet l sipariş ettim. XL kalmadı diye iptal etmişler. 50 ye 25 de kupon vermiş sağolsun. L beden olan halen siparişte ise bi hareket yok . Muhtemel onu da iptal edecekler

• Perşembe günü Skechers.com.tr den ayakkabı sipariş geçtim hala gönderilmedi.. siteyi yenilemisler girişte yapamıyorum e-posta şifre kabul etmiyor.. benzer sıkıntı yaşayan oldu mu? Bilindik bir firma olmasa adamlar dolandırdı diyecem :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi xiseyn -- 21 Haziran 2020; 21:58:45 >
  • xiseyn kullanıcısına yanıt
    Aynı sorunu yaşıyorum. Ben de ayakkabı almıştım durumunu kontrol etmek için siteye gireyim dedim patlamış. Aynı e-mail adresi ile yeni üyelik oluşturabildim. Galiba üyelikler uçmuş durumda.
  • xiseyn kullanıcısına yanıt
    Aynen hocam bende de aynı sorun var.Bakalım nasıl çözecekler :D
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.