Şimdi Ara

SJCam M20 Aksiyon Kamerası incelemesi ( Gyro + 4K + inanılmaz netlik ) GearBest (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.507
Cevap
66
Favori
68.163
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
9 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • maviden bir tane aldım umarım pısman olmam lınke tıklayıp aldım umarım olmustur

gruba eklersenız sevınırım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi emre-29 -- 27 Haziran 2016; 0:11:37 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • OlguErhan kullanıcısına yanıt
    Hocam selamlar, harici mikrofon destegi ile ilgili bir bilgi bulabildiniz mi ? Ben bulamadim

Cihazda harici mic destegi varmi acaba ?

• buklamania kullanıcısına yanıt
    Gearbest güvenilir bir site, sorun yaşamazsınız. Gümrük muafiyeti en son 75 euro idi benim bildiğim, yani bu kameranın taklmaması lazım. Takılsa bile sadece içini açıp kontrol ediyorlar ve 60 kuruş bir masraf çıkıyor. Kontrolden sonra ptt vasıtasyla dağıtım yapılıyor. zaten takipli geleceği için adım adm izleyebilrsiniz.
  • Hocam soocoo c30 68 dolar'a aliexpress'te satılıyor. Özellikleri de hemen hemen sjcam m20 ile aynı. Ne diyorsunuz $68 a soocoo mu, $93 a sjcam mi?

SJCam M20 Aksiyon Kamerası incelemesi ( Gyro + 4K + inanılmaz netlik ) GearBest

• quote:

Orijinalden alıntı: Furkan Meral

Hocam soocoo c30 68 dolar'a aliexpress'te satılıyor. Özellikleri de hemen hemen sjcam m20 ile aynı. Ne diyorsunuz $68 a soocoo mu, $93 a sjcam mi?

Soocoo sıkıntılı bir marka zamanında 1-2 model kamerasını inceledim ve tavsiye etmeyi bıraktım.

• quote:

Orijinalden alıntı: hoodan

Hocam selamlar, harici mikrofon destegi ile ilgili bir bilgi bulabildiniz mi ? Ben bulamadim

Cihazda harici mic destegi varmi acaba ?

Dashcamtalk sitesinde sordum bakalım ne diyecekler
  • quote:

Orijinalden alıntı: emre-29

maviden bir tane aldım umarım pısman olmam lınke tıklayıp aldım umarım olmustur

gruba eklersenız sevınırım

Hayırlısı olsun kamera çok güzel pişman olmazsınız, katılım artarsa bir kullanıcı listesi oluşturalım
  • Furkan Meral kullanıcısına yanıt
    elimde 2 side mevcut sjcam m20 çok daha iyi
  • Peki çok teşekkürler. Çok fazla kullanacağımı sanmıyorum o yüzden 93 ten biraz daha düşmesini bekleyelim bakalım.
  • Amkov Amk7000s Vs Sjcam M20 iki kamerada standart ayarda

amkov amk7000s image stabilizion açık
    sjcam m20 gyro açık

• Selam arkadaşlar sağolsun olgu hocam sayesinde biz de m20 almaya karar verdik. Xiaomi yine de yine kendisinin araştırması üzerine almıştık. Kulübe iki üye daha ekleyebilirsiniz. Olgu hocam Xiaomi için aldığımız lanse takılan filtre ler m20 ye uyuyormu acaba?

• quote:

Orijinalden alıntı: lvz23

Selam arkadaşlar sağolsun olgu hocam sayesinde biz de m20 almaya karar verdik. Xiaomi yine de yine kendisinin araştırması üzerine almıştık. Kulübe iki üye daha ekleyebilirsiniz. Olgu hocam Xiaomi için aldığımız lanse takılan filtre ler m20 ye uyuyormu acaba?

Koruma kapağı mı ? Yada deniz altında çekimler derinlerde iyi olsun diye kızıl filitremi ?
  • Uv veya cpl filtrelerden bahsediyorum hocam. Özellikle Uv filtre görüntüyü inanılmaz derecede düzeltiyor. M20 de kullanabilirsek çok iyi olur

• Olgu hocam, bilginiz var mı bilmiyorum da, acaba bu sjcam firmasının firmware ve telefon yazılımları acısından desteği nasıldır ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: tanrianubis

Olgu hocam, bilginiz var mı bilmiyorum da, acaba bu sjcam firmasının firmware ve telefon yazılımları acısından desteği nasıldır ?

SjCam aksion kameraları vs. çok eski bir firma hatta piyasada Xiaomi yokken Sjcam vardı ve düzenli olarak firmware güncelleme vs. yapıyorlar.

Eklemek isterim ben habire güncelleme olayını pek desteklemiyorum çünkü zaten iyi çeken bir kamera daha da iyi mi çekecek yani belki ince extralar geliyor. Ben Xiaomi kameramı bile sadece 1 kere güncelledim öyle kullanıyorum sebebi kumandayı eski yazılım desteklemiyordu.
  • quote:

Orijinalden alıntı: lvz23

Uv veya cpl filtrelerden bahsediyorum hocam. Özellikle Uv filtre görüntüyü inanılmaz derecede düzeltiyor. M20 de kullanabilirsek çok iyi olur

Yani lens çapı aynı gibi sanırım ufak bir aparat ile her türlü filitre uyar gibi geliyor.
  • vay arkadas. gearbest 3d şifre geliyor ordan sonra ödeme başarısız diyor ya.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tanrianubis -- 29 Haziran 2016; 16:50:35 >
  • Uyarsa süper olur

• OlguErhan kullanıcısına yanıt
    Konuyu yeni görüyorum inceleme için teşekkürler güzelyalı tanşaş değil mi ora :D:D:D çocukluğum orda geçti duygulandım

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • kod adı çökertme K kullanıcısına yanıt
    Hocam elinize sağlık güzel karşılaştırma olmuş. Amkov sanki daha canlı cekiyor.ama çok çok yakın çekim kaliteleri . M20 nin gyro baya guzel calisiyor, farkettiriyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hoodan -- 29 Haziran 2016; 22:45:54 >
  • 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.