Şimdi Ara

SJCam M20 Aksiyon Kamerası incelemesi ( Gyro + 4K + inanılmaz netlik ) GearBest (8. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.507
Cevap
66
Favori
68.163
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
9 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    xiaomi yi görüntü kalitesi olaak hemen hemen aynı
    m20 yi ben 30 martta ön siparişle 80 dolara mal etmiştim şimdi en uygun 92 dolar civarına bulunuyor.
    şimdi cevaplar :
    geniş açı ayarı yapılabiliyor mu ? : 4 adet açı özelliği vardır ( 166, 150, 120, ve 70 derece) ayriiyettende balık gözü düzeltme özelliği mevcut

su altında kaç m'ye kadar çekim yapıyoruz. Su altında belli bir sürenin üstünde dursak örnek 10-15 dk'lık çekim yapsak sorun yaşar mıyız? : üstünden çıkan case 30 metre su geçirmiyor, hiç dalış yapmadığımdam dolayı sorun çıkarıp çıkarmayacağı hakkında bi blgim yok ama bence sorun olmaz gibi.

bir arkadaş daha sormuş (kafa ve göğüs aparatı var mı ? ) : frame ve waterproof case i takınca tüm aksesuarlr ile uyumlu hale geliyor.

not: kamerada dalgıç modu mevcttur,

• gearbest haricinde bu kamerayı bu paraya alacak bi yer bulsak orası yıkılacak resmen.. bi de üstüne gbsjm20 kuponu bitmiş..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tanrianubis -- 30 Haziran 2016; 23:06:55 >
  • İyi günler istanbul gaziosmanpaşa yakınlarında acaba kask aparatını ödünç verebilecek olan varmı bayram sonunda geri verilecektir göğüs aparatıda olur.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • kod adı çökertme K kullanıcısına yanıt
    daha düşünmeye gerek kalmadı.

Ben bi M20 siparişi vereyim.

tüm cevaplar için çok çok teşekkür ederim..
  • tanrianubis kullanıcısına yanıt
    kesinlikle şuan en uygun fiyat bekleniyor bence...

gearbestte 1114 ve 119 dolar arası ilerlemekte :(
  • quote:

Orijinalden alıntı: tanrianubis

gearbest haricinde bu kamerayı bu paraya alacak bi yer bulsak orası yıkılacak resmen.. bi de üstüne gbsjm20 kuponu bitmiş..

code for SJCAM M20 works now

• OlguErhan kullanıcısına yanıt
    eline saglık baskan.. bi de ödemeyi halledebilsek. western union ı bile düsündüm amma anasını satıym 100 dolarak kadar 15 dolar para istiyor.
  • Garanti sanal kartla sorunsuz alışveriş yapılabiliyor bilginiz olsun. Ben iki adet m20 aldım geçen hafta, hiç sorun olmadı

• lvz23 kullanıcısına yanıt
    yok hocam onunla da olmadı:(
  • SjCamM20 havuza ve denize hazır

Bu mesaja eklenen görseller:

SJCam M20 Aksiyon Kamerası incelemesi ( Gyro + 4K + inanılmaz netlik ) GearBestSJCam M20 Aksiyon Kamerası incelemesi ( Gyro + 4K + inanılmaz netlik ) GearBestSJCam M20 Aksiyon Kamerası incelemesi ( Gyro + 4K + inanılmaz netlik ) GearBest

• Şuan için 119 dolardan 108 dolara düşmüş. Bu kamerayı forumda en uygun kim aldı kaça aldı acaba :)

İndirim kodu olursa lütfen bana bildirim atar mısınız

• OlguErhan kullanıcısına yanıt
    Su altı videosu ne Zaman yüklersin abi :)

• Bugün deneme çekimleri yaptım ancak şöyle bir sorunum var, her 18-19dakikada yani 4,29gb sonrası yeni bir başka kayıda geçiyor, aynı kayıda devam etmiyor, nedeni nedir?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tas7035 -- 4 Temmuz 2016; 0:36:54 >
  • Sj cam m20'de wi-fi var mı ? Yani kafamda görüntüyü çekerken çektiğim görüntüyü telefondan izleyebiliyor muyum anlık olarak ?
  • Bu makinelerle fotoğraf çekimleri nasıl olur performans alır mıyım ? Dslr ayarında tabi ki cekemez ancak diğer compact makinelerle kiyaslarsak nasıldır sizce?

• darKGuitarisT kullanıcısına yanıt
    evet
  • Gbsjm20 indirim kodu var zaten. Bu kodla 92.99 dolara geliyor ama bir türlü sipariş verilmiyor. 20 günü geçti bu siteden hiç bir şekilde sipariş veremedim.

• FireFly 6S & SJCAM M20 arasında kaldım. Hatta bunlara birde SJCAM SJ5000x Elite ve Amköv'ü de ekleyebiliriz.
    Lütfen bi bilir kişi bana yol göstersin :)
  • Hocam bence gyrosu en iyi calısan kamera suan sjcam m20 . Eğer cok sarsıntılı durumlarda video çekeceksen m20 iyi bir secim olur kesinlikle.sjcam m20 nin bence video çekim kalitesi de firefly dan daha iyi ,başarılı.Hem de videoda m20 daha geniş açı ile çekmiş , firefly a göre.örnek video ve karşılaştırma resimleri aşağıdadır.

Eğer daha durağan ortamlarda az sarsıntılı ortamlarda ağırlıklı video çekeceğim diyorsan amkov tam bir fiyat performans cihazı. suan 64 usd kumanda su altı kabı ve bir çok aparatı dahil fiyat.Video çekim kalitesi olarak en başarılı cihaz bence amkov amk7000s
    Resim kalitesi bir tık daha düşük.Ama genelde kullananlar 3 sn lik 4k video çekip oradan ss ile resim kalitesini arttırıyorlar.

Bu ikisinden birini sec durumuna göre. sj5000x i ve firefly 6s i ele bence.

Örnekler :
    Daha geniş açı , renkler,canlılık,karanlıkta ki detaylar ve m20 cok daha iyi
    SJCam M20 Aksiyon Kamerası incelemesi ( Gyro + 4K + inanılmaz netlik ) GearBest
    m20 de renkler daha canlı , firefly da daha soluk , siyah vs
    Arabanın jant detayları firefly da görünmüyor neredeyse...
    Daha geniş açı , renk canlılık

Video yu sanırım Kod Adı Çökertme Hocam çekti. Yine süper bir karşılaştırma olmuş. Teşekkür ederiz kendisine...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hoodan -- 5 Temmuz 2016; 11:25:42 >

• olgu hocanın videosunu izleyip 93$' sabah satın aldım. 276 lira kesti. tatil fiyatlandırmasına göre döviz dönüşümü yapıyor. dikkat edin mesai saatlerinde satın alın 10 liraya kadar kazandırır. :)

@MustafaMasa.10 çok düşünme M20 alalım sana da :D
  • 
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.