Şimdi Ara

SJCam M20 Aksiyon Kamerası incelemesi ( Gyro + 4K + inanılmaz netlik ) GearBest (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.508
Cevap
66
Favori
68.163
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
9 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Fakat siz YouTube çekimlerine göre karar vermişsiniz + birde o videoyu oluştururken kullanılan video işleme programı ayrıca konvert ( Render )ediyor detayları.

Kayıpsız netlik RAW çekimlerine göre bence M20 çok daha detaylı çekiyor.

Yakında kayıpsız netlik dosyalarını yükleyeceğim ama elimde bir goPro kamerası yok mlsf.

GoPo Sesion4 kamerasının fiyatı ile M20 fiyatınıda düşünmeli biraz aradaki fark ne kadar ? Yoksa gönül ister hepimiz goPro4 1.500 tl lik modelini alalım değilmi ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi OlguErhan -- 24 Haziran 2016; 14:04:39 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: emre-29

Your subtotal: $123.65

93 dolar dusmemekte..

Düşüyor şimdi denedim ama yazdığım gibi siyah model dışındaki renklerde düşüyor :

SJCam M20 Aksiyon Kamerası incelemesi ( Gyro + 4K + inanılmaz netlik ) GearBest

• OlguErhan kullanıcısına yanıt
    Session 700 lira civarında , farketmez video illa youtubeye yada facebook gibi sosyal medya hesaplarına yüklenicek sadece bilgisayırmda duran videoyu palaşmadığımız sürece ister 10k çekin farketmez.

ikinci videoda adam resmen renk değiştiriyor .

Yaklaşık fiyat farkı 2 kat , kabul ediyorum 2 katlık fiyat farkına değicek bir kalite farkı yok ortada ama fark var sonuç itibari ile.

Xiaomi yi yede yazılımıyla oynayarakta raw çekim yapabiliyoruz .

Diğer model olan gitup2 kesinlikle daha başarılı hernakdar yazılımsal sorunlardan bahsedilmiş olsada .
  • godofsail kullanıcısına yanıt
    Hocam videoları izledim. Sjcam m20 coğu gündüz çekimlerinde cok yansıma parlamanın olmadıgı yerlerde genel olarak Session dan daha iyi daha kaliteli çekiyor.Dediğiniz gibi az ışıkta cok başarılı değil , Session hem detaylar hemde düşük ışıkta renkler daha başarılı.Sonuc olarak ikisinin de bence kendine göre
    üstün yönleri var. Olgu hocanında özellikle üzerine basarak belirttiği gyro m20 de cok iyi gözüküyor.

Session bulabildiğim en ucuz fiyat 720 TL. M20 265 TL ye geliyor. Baktığınız zaman fiyat farkı 720/265 = 2,71 yani neredeyse 3 katı .

birbirinin neredeyse 3 katı pahalı iki kamerayı karşılaştırırken de birazcık insaflı olmak gerekir diye düşünüyorum ki m20 nin de Session dan üstün tarafları yönleri varken.
  • SJcamM20 Örnek Resim Çekme Performansı :

SJCam M20 Aksiyon Kamerası incelemesi ( Gyro + 4K + inanılmaz netlik ) GearBestSJCam M20 Aksiyon Kamerası incelemesi ( Gyro + 4K + inanılmaz netlik ) GearBestSJCam M20 Aksiyon Kamerası incelemesi ( Gyro + 4K + inanılmaz netlik ) GearBestSJCam M20 Aksiyon Kamerası incelemesi ( Gyro + 4K + inanılmaz netlik ) GearBestSJCam M20 Aksiyon Kamerası incelemesi ( Gyro + 4K + inanılmaz netlik ) GearBestSJCam M20 Aksiyon Kamerası incelemesi ( Gyro + 4K + inanılmaz netlik ) GearBestSJCam M20 Aksiyon Kamerası incelemesi ( Gyro + 4K + inanılmaz netlik ) GearBestSJCam M20 Aksiyon Kamerası incelemesi ( Gyro + 4K + inanılmaz netlik ) GearBest

Gece çekimleri şaşırtıcı derece iyi, gayet yeterli ama gündüz berbat, renkleri hiç beğenmedim. Bendeki m20 gündüz çok daha iyi çekiyor bu arada.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tas7035 -- 24 Haziran 2016; 16:54:06 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: tas7035

Gece çekimleri şaşırtıcı derece iyi, gayet yeterli ama gündüz berbat, renkleri hiç beğenmedim. Bendeki m20 gündüz çok daha iyi çekiyor bu arada.

Ben daha detaylı videolar resimler çekemedim aslında Işığın durumuna ve geldiği açıya göre çok değişiyor.

Marketin içindeyken Xiaomi Yi ile M20 aynı anda resimler çekmiştim akşam onları yükleyeyim.
  • Fiyat kıyaslayaslamasını yaparken yurt dışı ile yurt içini kıyasladık buda olmaz ozaman.

gg de m20 450 lira , session gg de 720 lira

gearbest sjcamm20 93$ , ebay session 185$

dashcamtalk.com daki bezbod isimli bir kullanıcının resimleri , belki resimlerin kaynağını merak eden arkadaşlarda olabilir.

Gece çekimi kıyaslaması yaparken hocam bari xiaomi yi nin raw için yazılımıyla oynayarak çekip yükleyin ozaman daha detaylı bir kıyaslama olur

Gyrosunun gitup2 ve firefly 6s ile kıyaslamasının videosunu eklemiştim ve abarttığınız kadar iyi değil
  • quote:

Orijinalden alıntı: godofsail

Fiyat kıyaslayaslamasını yaparken yurt dışı ile yurt içini kıyasladık buda olmaz ozaman.

gg de m20 450 lira , session gg de 720 lira

gearbest sjcamm20 93$ , ebay session 185$

dashcamtalk.com daki bezbod isimli bir kullanıcının resimleri , belki resimlerin kaynağını merak eden arkadaşlarda olabilir.

Gece çekimi kıyaslaması yaparken hocam bari xiaomi yi nin raw için yazılımıyla oynayarak çekip yükleyin ozaman daha detaylı bir kıyaslama olur

Gyrosunun gitup2 ve firefly 6s ile kıyaslamasının videosunu eklemiştim ve abarttığınız kadar iyi değil

Zevkler ve renkler tartışılmaz derler

Fırsat bulursam Xiaomi Raw çekeyim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

Dostum 2 farkli m20de de aynı boşluk kalıyor ve sabit durmuyor dönüyor alet

SJCam M20 Aksiyon Kamerası incelemesi ( Gyro + 4K + inanılmaz netlik ) GearBestSJCam M20 Aksiyon Kamerası incelemesi ( Gyro + 4K + inanılmaz netlik ) GearBest

• tas7035 kullanıcısına yanıt
    o olay monopodddan kaynaklanıyor.

http://www.aliexpress.com/item/GoPro-Monopod-Aluminum-Pole-Stick-Telescoping-Handheld-Monopod-with-Tripod-Mount-Adapter-for-SJ4000-Go-Pro/32535566205.html

linkteki monopodu kullanıyorum , kaliteli . tavsiye ederim
  • quote:

Dostum 2 farkli m20de de aynı boşluk kalıyor ve sabit durmuyor dönüyor alet

SJCam M20 Aksiyon Kamerası incelemesi ( Gyro + 4K + inanılmaz netlik ) GearBestSJCam M20 Aksiyon Kamerası incelemesi ( Gyro + 4K + inanılmaz netlik ) GearBest

Birde şu resimdeki parça ile elinizdeki ucuz monopota takılabilir
    Bu mesaja eklenen görseller:

Sorun şu ki o eldeki bağlantı parçası da oturmuyor, aynı boşluk kalıyor, aynı parçadan bir tane daha aldım piyasadan ve o gayet iyi oturdu, yani anlamıyorum bunlar standart yuvalar, niye adam gibi yapmazlar ki

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tas7035 -- 25 Haziran 2016; 0:47:29 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Sorun şu ki o eldeki bağlantı parçası da oturmuyor, aynı boşluk kalıyor, aynı parçadan bir tane daha aldım piyasadan ve o gayet iyi oturdu, yani anlamıyorum bunlar standart yuvalar, niye adam gibi yapmazlar ki

Yaw anlatamıyorum ama o kullandığınız monopot çok dandik şöyle bize Blitzzwolf yada Xiaomi-Sjcam monopotu ile gelseniz

O eldeki parça oturmaz monopot vidası mantığı çok kötü yapmışlar o monopotu 7 tl ye bedava kargo gittigidiyorda satıyorlar yani ne kadar ekmek o kadar köfte.

O elimdeki parça elinizdeki ucuz monopota tam oturması için araya minik rondela koyabilirsiniz. Elimde öyle bir monopot olsa video ile detay verebilirdim. Fakat buna benzer bir senaryo oluşturup eldeki malzemeler ile size açıklayıcı bir video çekeyim

Yok anlıyorum ama demek istediğim şu, ayni parcadan bir tane de buradan sjcam aksesuari satan bir yerden aldim ve onda hicbir sorun olmadan oturdu monopoda.

• SjCamM20 vs. Xiaomi Yi Video içinden detaylar :

• godofsail kullanıcısına yanıt
    M20 ve Xiaomi yi ile aynı anda çektiğim resimler. Ayrıca onların kayıpsız netlik dosyaları : -------Tıklayıp indirebilirsiniz---------

M20 ile yapılan çekimler :

SJCam M20 Aksiyon Kamerası incelemesi ( Gyro + 4K + inanılmaz netlik ) GearBestSJCam M20 Aksiyon Kamerası incelemesi ( Gyro + 4K + inanılmaz netlik ) GearBestSJCam M20 Aksiyon Kamerası incelemesi ( Gyro + 4K + inanılmaz netlik ) GearBestSJCam M20 Aksiyon Kamerası incelemesi ( Gyro + 4K + inanılmaz netlik ) GearBestSJCam M20 Aksiyon Kamerası incelemesi ( Gyro + 4K + inanılmaz netlik ) GearBestSJCam M20 Aksiyon Kamerası incelemesi ( Gyro + 4K + inanılmaz netlik ) GearBestSJCam M20 Aksiyon Kamerası incelemesi ( Gyro + 4K + inanılmaz netlik ) GearBestSJCam M20 Aksiyon Kamerası incelemesi ( Gyro + 4K + inanılmaz netlik ) GearBest

Xiaomi Yi ile çekimler :

SJCam M20 Aksiyon Kamerası incelemesi ( Gyro + 4K + inanılmaz netlik ) GearBestSJCam M20 Aksiyon Kamerası incelemesi ( Gyro + 4K + inanılmaz netlik ) GearBestSJCam M20 Aksiyon Kamerası incelemesi ( Gyro + 4K + inanılmaz netlik ) GearBestSJCam M20 Aksiyon Kamerası incelemesi ( Gyro + 4K + inanılmaz netlik ) GearBestSJCam M20 Aksiyon Kamerası incelemesi ( Gyro + 4K + inanılmaz netlik ) GearBestSJCam M20 Aksiyon Kamerası incelemesi ( Gyro + 4K + inanılmaz netlik ) GearBestSJCam M20 Aksiyon Kamerası incelemesi ( Gyro + 4K + inanılmaz netlik ) GearBest

• Hocam az once yanlislikla xiaomi yi konusuna yazmisim
    Bu m20 yi arac kamerasi olarak onerirmisiniz xiaomi nin arac kamerasi cok net cekmiyor.

Birde bu kamera ocak ayi videolarini gordum eski bir kamera ve yenimi haberimiz oluyor yoksa yeni versiyonu falanmi cikti aydinlatirsaniz sevinirim

• quote:

Orijinalden alıntı: emre-29

Hocam az once yanlislikla xiaomi yi konusuna yazmisim
    Bu m20 yi arac kamerasi olarak onerirmisiniz xiaomi nin arac kamerasi cok net cekmiyor.

Birde bu kamera ocak ayi videolarini gordum eski bir kamera ve yenimi haberimiz oluyor yoksa yeni versiyonu falanmi cikti aydinlatirsaniz sevinirim

Ocak ayında m10 modeli duyuruldu biliyorum, benimde anca elime geçti.

Araç kamerası modu başarılı ama camda bırakmaya gelmez, işiniz sürüş bitince almalısınız.

• selamlar

linkteki kumandanın takıldıgı parcayı nerden bulabılırım selfıe cubugum var bosuna bırdaha para vermek ıstemıyorum

http://www.gearbest.com/action-cameras-sport-dv-accessories/pp_349743.html
  • 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.