Şimdi Ara

SJ 1000(SIFIRI İLE DEĞİŞTİ)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
0
Favori
2.061
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar kamerayı yeni aldım. Şarjı az diye şarj edeyim dedim takınca batarya full dolu gösteriyordu fakat dolmuyordu çekince hemen kapanıyordu. Daha sonra araştırdım bunun için bir fimware uptade olduğunu gördüm daha sonra güncellemek için sd kartı aldım pc ye taktım ve fw yi atıım daha sonra sj 1000 e taktığım da ekran bembeyaz geldi tuş sesleri geliyor fakat görüntü beyaz eski sürümü de denedim sonuç aynıydı. Kamerayı pc ye web cam olarak bağladığım da kamera çalışıyor. Bir de ilk aldığım gün şarj da kaldı ekran hep açık 5 saat falan. Ondan dolayı bir ısınma gibi birşey olabilir mi? Sorun donanımsal mı yoksa güncelleme ile ilgilili mi ?

https://www.youtube.com/watch?v=0v2b9yQSXds

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mratt -- 13 Temmuz 2015; 3:05:26 >

• Yok mu koca forumda yardımcı olacak insan?

Dipnot: Video eklendi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mratt -- 31 Mayıs 2014; 18:17:39 >
  • aynı sorun bende de var :(
    takipteyim...
  • hala çözüm bulamadım

aliexpress'deki satıcıdan teknik destek istiyorum o da vermiyo.
    poff
  • quote:

Orijinalden alıntı: linksir

hala çözüm bulamadım

poff

Merhaba kardeşim :) Demek aynı sorun sende de var. Ben direk ebay deki satıcı ile iletişime geçtim bana geri dönüş yaptı. Gönderin değiştirelim dediler. Postaneye gittim 30 TL kargo parası çıkardılar göndermek için o sırada gümrük aklıma geldi vazgeçtim göndermekten gümrüğe takılır mı diye korkuyorum. Tekrar bi mesaj yazmayı düşünüyorum gümrük ile ilgili.

Bu arada sendeki sorun nasıl gelişti? Biraz detaylı anlatır mısın?
  • quote:

Orijinalden alıntı: mratt

quote:

hala çözüm bulamadım

poff

Merhaba kardeşim :) Demek aynı sorun sende de var. Ben direk ebay deki satıcı ile iletişime geçtim bana geri dönüş yaptı. Gönderin değiştirelim dediler. Postaneye gittim 30 TL kargo parası çıkardılar göndermek için o sırada gümrük aklıma geldi vazgeçtim göndermekten gümrüğe takılır mı diye korkuyorum. Tekrar bi mesaj yazmayı düşünüyorum gümrük ile ilgili.

benimki ilk geldiğinde direk açtığımda aynı senin sorun vardı.
    beyaz ekran. bilgisayar webcam olarak açıyor. ses geliyor ama sadece beyaz ekran var.

aliexpress'den satıcı ile irtibata geçtim

bin uzantılı firmware update dosyası attı bi kaç tane ama işe yaramadı.

yine mail attım adama bakalım ne olacak.
    ödemeyi iptal edicem ama geri nasıl göndericem.

30 TL'ye gönderip SJ4000 ile değitiricem gerekirse. ama bi ton zaman beklicem .
    acaba gümrüğe takılır mı öğrenirsen buraya yazar mısın...

• Aksiyon kamera alıyorsanız Gopro ve ya sonyden vazgeçmeyin.

Böyle ürünler ile de riske girmeyin. Boşunuza paranızı sokağa atıyorsunuz.

Umarım sorunuzu çözersiniz.
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: mratt

quote:

hala çözüm bulamadım

poff

benimki ilk geldiğinde direk açtığımda aynı senin sorun vardı.
    beyaz ekran. bilgisayar webcam olarak açıyor. ses geliyor ama sadece beyaz ekran var.

aliexpress'den satıcı ile irtibata geçtim

bin uzantılı firmware update dosyası attı bi kaç tane ama işe yaramadı.

yine mail attım adama bakalım ne olacak.
    ödemeyi iptal edicem ama geri nasıl göndericem.

30 TL'ye gönderip SJ4000 ile değitiricem gerekirse. ama bi ton zaman beklicem .
    acaba gümrüğe takılır mı öğrenirsen buraya yazar mısın...

Dostum ben ürünü değiştirdim ebaydaki satıcı ile irtibata geçtim bana sadece kamerayı gönder dedi bataryası kalsın dedi bende aynen yaptım. Sorun ile ilgili video da çekmiştim zaten onu da gönderdim. Yaklaşık gidip gelmesi 30 35 gün sürdü toplam. O şekilde hallettik yani daha güncelleme falan da yapmam yine beyaz ekran falan olur diye

Bu arada bütün eğer göndericeksen bütün kutusu ile 30 tl kargo parası istediler. Ben sadece kamerayı gönderdim bataryasız ve gümrüğe de takılmadı ücreti de 9.40 TL gibi bir fiyat tuttu

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mratt -- 13 Temmuz 2014; 15:24:30 >

• quote:

Orijinalden alıntı: tutakgokhan

Aksiyon kamera alıyorsanız Gopro ve ya sonyden vazgeçmeyin.

Böyle ürünler ile de riske girmeyin. Boşunuza paranızı sokağa atıyorsunuz.

Umarım sorunuzu çözersiniz.

Aslında haklısınız forumlarda ve yabancı sitelerde gördüğüm kadarıyla çoğu kişi bu aleti kullanıyordu bir de aksesuar diğerlerinden fazla olunca almak istedim biraz aksadı işim ama şükür sonunda değiştirdik ve düzeldi. Umarım daha bişey olmaz
  • Sj 1000 kamerami satiyorum.

http://www.sahibinden.com/ilan/alisveris-fotograf-kamera-video-kamera-sj1000-aksiyon-kamera-173007791/detay

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.