Şimdi Ara

Sızma Zeytinyağı Hakkında Bilgiler

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
6 Misafir (2 Mobil) - 4 Masaüstü2 Mobil
5 sn
12.722
Cevap
460
Favori
930.806
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum dün
  • Cevaplayan Üyeler 1788
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 106
  • Ortalama Mesaj Aralığı 6 saat 26 dakika
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 1
  • Haberdar Edildiklerim (Alıntılar) 47
  • Favoriye Eklediklerim 460
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • mcroses (582 mesaj) ozguruzden (527 mesaj) Askaparta (372 mesaj) gatila (310 mesaj) bien (231 mesaj)
  • Konuya Yazanların Platform Dağılımı
  • Masaüstü (4144 mesaj) Mobil (4329 mesaj) Tablet (235 mesaj) (4 mesaj) Mini (505 mesaj) Uygulama (595 mesaj) (84 mesaj)
  • @
33 oy
Öne Çıkar
Tüm Forumlar >> Sıcak Fırsatlar >> Sıcak Fırsatlar Konu Dışı >> Sızma Zeytinyağı Hakkında Bilgiler
Giriş
    3808 Mesaj

Kilis yağı var ödül almış nette baktim satış yapan sitesi bile yok, bir iki haber var o kadar. Şimdi ödülü alınca afili bir site yapıp güzel fiyatlardan mi koyacak. Bu ödül işi tüketiciye zam olarak dönüyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    Askaparta kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Teğmen
    155 Mesaj

siz yıllardır köklü taş baskı kullanmışsınız, modern tesisler artık taş baskı diye bir yöntem kullanmıyo diye biliyorum. taş baskıda sıcaklık artıyor muş.

geçelim ürüne hiç köklü kullanmadım ama 2-3 yıldır çeşit çeşit ürünler kullandım(çok saçma düzeyde pahalılar hariç)

ortalama güzel bir ürün isterseniz ;

https://www.orfion.com.tr/magaza/naturel-sizma-zeytinyagi-5lt/

ortalama üzeri aaitlik düzeyi düşük bir ürün istrerseniz

Green Amour u çok beğendim ama oda aşırı zamlanmış. 200tl civarına almıştım.

onun haricinde vievi asla almayın. o çook meşhur vievi filitresizi denedim ve hiç memnun kalmadım. dibindeki o tortularda cabası.

orfion u kesinlikle deneyin olgun hasatı bile gayet başarılı.

|
    |
    zanaks kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• Yarbay
    3088 Mesaj

Kilis yağlık zeytini ben de merak ediyorum. Öğrensek de denesek ama iletişim zor dediğiniz gibi.

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
    |
    |
    mcroses kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yarbay
    3737 Mesaj

5 litrelik ambalaja doğal çökelmeyle zeytinyağı koyulmuşsa, oluşan bu tortu gayet normal ve kabul edilebilir . Hatta fotoğraftaki kadar bir tortu oluşmuşsa bence oldukaça da başarılı. Doğal çökeltme yöntemiyle satın aldığım 5 litrelik tüm ambalajlarda benzer görüntüyle karşılaştım.Hiç birinde bozulma vs olmadı. Sadece ambalaj 5 litre olduğu için ilk gün ve son gün arasında doğal olarak bir fark oluşuyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi fottili -- 15 Mayıs 2021; 10:0:16 >
    |
    |
    gormiti0624 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yarbay
    3246 Mesaj
    Sankara diye bir firma var. Polifenol konusunda bayağı iddaalı görünüyor. (1500)

https://www.sankaragida.com/urun/sankara-intence-zeytinyagi-250-ml

Belgesi falan da var sitesinde.

İçerik:

İçindekiler: Zeytinyağı 99.6% Zeytin Yaprağı Ekstresi 0.14%  1350 mg/kg Zerdeçal Ekstresi 0.26% 2500 mg/kg

Net Miktar: 250 ml

Kullanım Önerileri: Soğuk yemeklerde ve salatalarda kullanılması önerilir. Kullanmadan önce çalkalayınız.

Menşei: Türkiye

Tavsiye Edilen Tüketim Tarihi: 19.04.2023

Enerji ve Besin Öğeleri Tablosu (100g) Enerji 900kcal Yağ 100g Doymuş Yağ 17 g Karbonhidrat 0g Şekerler 0g Protein 0g Tuz 0g

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi farego -- 16 Mayıs 2021; 8:42:59 >

• Uzaklaştırılmış 7 gün cezanın, 6 gün 17 saat 23 dakika kadarı kaldı.

Laboratuvar uretimi, biofenol bilesenleri ozel olarak arttirilmis bir urune benziyor sanki. Ureticisi de bir laboratuvar zaten 😃

Zaten yaziyormus, icinde zeytin yapragi ekstresi var diye 😊

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Sancu -- 15 Mayıs 2021; 14:37:6 >
    |
    |
    farego kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yarbay
    3088 Mesaj

JOOP'ta bile 980 en yüksek değer, eklemişler Sancu Bey'in dediği gibi ekstratı.
    Yanlız zeytin yaprağını da bir şekilde hayatımıza ve midemize sokmalıyız. Muhteşem değerli.

|
    |
  • Yarbay
    4614 Mesaj

Arkadaş demiş zeytin yaprağı kattık diye, bu kimyevi işlemlere göre çok daha iyi. Akılcı bir çözüm ve çevreci.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    Sancu kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Yalniz simdi ben killandim.. Aydin’daki analiz laboratuvari icinde ne oldugu bilinmeyen bir urune, tyrosol cinsinden 1800+ mg/kg raporunu verebiliyorsa, verdigi tum raporlarin hicbir onemi kalmiyor gibi.. Isteyen filtresiz urunune biraz zeytin yapragi ekstrati katip, analiz raporunu da kapip, urununu istedigi gibi pazarlayabilir gibi..

Gerci Sankara seffaf davranmis, icinde ne oldugunu belirtmis.. Zaten zeytin yapragi ekstratli, kurkumin (zerdecal) ekstratli, karabiber ekstratli bir naturel sizma zeytinyagi tam bir kocakari ilaci oluyor ☺️

|
    |
  • Yarbay
    3246 Mesaj

ben aldım bu üründen aslında.

Bakalım.

|
    |
  • Yarbay
    3088 Mesaj

Bakınca bize de bildiriniz, bilhassa sertliği nasıl olacak görelim.

|
    |
  • Yarbay
    3246 Mesaj

Tabi ki...

Beni cezbeden aslında polifenol ve asitide değeri.

|
    |
  • Yarbay
    3088 Mesaj

Nermin Hanım, ayvalık erken hasat ile ödül almış.

|
    |

IOC-UZZK (Mario Solinas ayarinda) ki yarismada bronz aldi orta meyvemsilikte.. O cesit hangisi ogrenemedik.. Orta meyvemsilik Ayvalik’tan ziyade Domat veya Arbequina daha mantikli, ama tank kapasitesi Ayvalik diyor gibi.. Neyse, ben bu sene Domat’ini denedim, vasatin alti bir urundu..

Bir de bunlarin Ayvalik urunu 0,4 asit, 250+ biofenol bir urun, nasil oluyor da Zeytindostu’nda Premium, JOOP’ta best-in-class oluyor, ben bu deneyimsiz halimle anlayamiyorum acikcasi, bilen varsa yesillendirsin lutfen ☺️

Not: Delicate kategori diye not dusselerdi hic dusunmezdim bile.. JOOP, Zeytindostu yarisma degil, saklabanlik bence.. Olay yaglarda degil, juride bitiyor 😃

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Sancu -- 15 Mayıs 2021; 23:3:19 >
    |
    |
  • Yarbay
    3088 Mesaj

UZZK yarışmasında ayvalık erken hasat ile ödül almışlar hocam.
    Bir yarışma da biz yapsak. Sezon sonunda herkes bir liste yapsa, 6 üzerinden değerlendirse, hoş olur.

|
    |

Anladim hocam, ben de oyle dusunmustum. Neyse, bu islerde oyun icinde oyunlar donuyor gibi.. Bunlari dile getirince de biz anlamiyormusuz, onlar cok profesyonelmis.. Acikcasi biz anlayacsgimizi anladik zaten, onlarin ne kadar profesyonel oldugunu da..

Ne gerek var Rincon, Mimi, Cutrera almaya, 1 Nermin Hanim, 2 Gizem alsak bize yeter de artar gibi ☺️

|
    |
  • Yarbay
    3088 Mesaj

Hocam Gizem de sık sık kendini gösteriyor. Ama ödül alan ürünleri sitesinde yok. Belki iyidir, kim bilir.

|
    |
  • Yarbay
    3088 Mesaj

Oleamea, Granpa ve İzorya siparişi verdim. Deneyelim bakalım.

|
    |

Gizem hic denemedim, hatta ilk defa duyuyorum diyebilirim.. 3-4 urun ile odul almislar ama hicbirinin satisi yok, cok ilginc..

Oleamea, Granpa guzel urunler, ama cok ozel degil.. Sicaklarin uzerine gezdirmek icin cogu kusursuz ve orta meyvemsi urun iyi oluyor zaten..

Biz Flos Olei, Evooleum’da 90/95+ almis urun kovaladigimiz icin beklentilerimiz yuksek oluyor tabi ☺️

|
    |
  • Teğmen
    155 Mesaj

akılcı olsada bildiğimiz yaprak için aşırı şişirilmiş bir fiyat. kaldı ki Sakaryada zeytin/zeytinyağ üretiliyormu o da ayrı bir soru.

kaliteli firmalar polifenol da yüksek değerlere çıkabilmek için yok tek tarla toplama yok bazı özel ağaçlardan özel sıkım diye kaç dombalak atıp 300 lü 500 li rakamlara bizler mutlu olurken 1500 biraz gereksiz inandırıcılı pek olmayan ayrıca kazık yemek için biraz tuzlu bir fiyat.

|
    |
    CSB yazmayan adam kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
Reklamlar
vp satın al
pubg mobile uc
LOL RP Satın Al - LOL RP Yetkili Satış Sitesi
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR1
1,203
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.