Şimdi Ara

SİZİN KİTAPLIĞINIZ/KÜTÜPHANENİZ?? (11. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.169
Cevap
74
Favori
91.462
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
12 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Taşınma Telaşı bittikten sonra .kitapları yerleştirebilirsem foto atayım buraya da.
  • Benim hiç kitaplığım olmadı kitaplarımı dondurma veya yoğurt kutularına koyuyorum
  • edit.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi swashbucklerjr -- 15 Mart 2012; 12:09:25 >
  • kanepenin altına tıkıştırıyordum ama sizlerin güzel kitaplıklarını görünce 4-5 raflık bir kitaplık elzem oldu
  • Bunlar da benim kitaplarım. Sınavlar yüzünden sadece 4 te 1 ni okuyabildim
     SİZİN KİTAPLIĞINIZ/KÜTÜPHANENİZ??

• Ben genelde okuduğumu dağıtıyorum ama okuduğum her kitabı yazdığım bir ajandam var, günün birinde eksik olanların hepsini alacağım ve güzel bir kütüphaneye sahip olacağım!
  • Birazdan fotoğraf çekip koyarım.

Yukarı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: .solitario.

arkadaşlar konuya olan ilginizden dolayı teşekkür edrim buda benim kitaplık:

Grange diyorsun

• quote:

Orijinalden alıntı: Syronwar

quote:

Orijinalden alıntı: .solitario.

arkadaşlar konuya olan ilginizden dolayı teşekkür edrim buda benim kitaplık:

Grange diyorsun

grange candır, ihtiyaçtır

• Kitaplarınızın-kütüphanelerinizin çoğunluğu niye sadece best-seller kitaplarla dolu? Çoğunluk olarak en eski kitap 5 yıl önce çıkmış bir kitaptır. Popüler olan birşeyi takip etmek-okumak kimseye birşey kazandırmaz..

--------------------------------------------------------------------------------------

İstediğim gibi bir kütüphanem yok, o yüzden kitapların tozunu alırken çektiğim resim.(resimdekiler benim okuduklarım.okunmayı bekleyen baba-anneden kalan bunun bir kaç misli var)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi nuwanda87 -- 10 Haziran 2012; 1:26:46 >

• quote:

Orijinalden alıntı: nuwanda87

Kitaplarınızın-kütüphanelerinizin çoğunluğu niye sadece best-seller kitaplarla dolu? Çoğunluk olarak en eski kitap 5 yıl önce çıkmış bir kitaptır. Popüler olan birşeyi takip etmek-okumak kimseye birşey kazandırmaz..

--------------------------------------------------------------------------------------

İstediğim gibi bir kütüphanem yok, o yüzden kitapların tozunu alırken çektiğim resim.

http://d1204.hizliresim.com/w/j/4huc7.jpg

her türden kitap varmış sizde hocam

• güncel olsun bu konu arkadaşlar
  • kitabın yeri çok başkadır yav
  • nihayet

• diğer raflar

• quote:

Orijinalden alıntı: iztuzu

diğer raflar

Hocam ilk önce hayırlı olsun kesinlikle bu kitapların yeri kanepe altı değildi iyiki almışsınız. Bu ne müthiş kitaplıktır kıskandım valla. Bu kadar kitaptan sonra insan başka ne ister ki ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: Nyu72

quote:

Hocam ilk önce hayırlı olsun kesinlikle bu kitapların yeri kanepe altı değildi iyiki almışsınız. Bu ne müthiş kitaplıktır kıskandım valla. Bu kadar kitaptan sonra insan başka ne ister ki ?

grangelar, tess gerritsenler dahil 40-50 tane okuduğum kitabı da ödünç verdim, temmuz gibi alacağım. o zamana kadar koçtaş-ikea ... gidip 2. kitaplık almak elzem olacak. kitaplığı zor da olsa kurdum, akvaryum izler gibi de bakmıyor değilim
  • quote:

quote:

quote:

grangelar, tess gerritsenler dahil 40-50 tane okuduğum kitabı da ödünç verdim, temmuz gibi alacağım. o zamana kadar koçtaş-ikea ... gidip 2. kitaplık almak elzem olacak. kitaplığı zor da olsa kurdum, akvaryum izler gibi de bakmıyor değilim

Bakılmayacak gibide değil. Sırf izlenmek için bile alınır mükemmel.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

quote:

quote:

quote:

Bakılmayacak gibide değil. Sırf izlenmek için bile alınır mükemmel.

eyvallah kardeşim

• Bunlarda benim yavrular tarih yanlış kafayı takmayın

• 
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.