Şimdi Ara

SİZİN İÇİN 2017 NASIL GEÇTİ? (ANKET EKLENDİ)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
12
Cevap
0
Favori
629
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1

SİZİN İÇİN 2017 NASIL GEÇTİ? (ANKET EKLENDİ)

(En Son Oy Tarihi: 5.1.2018)
Giriş
  • Merhaba arkadaşlar yeni yıla girmeden önce bu senenin hepimiz için nasıl geçtiğini öğrenmek istiyorum. Sizden 2017 ile ilgili genel bir yorum yapmanızı ve bu senenin sizin için en önemli olayını paylaşmanızı istiyorum. Teşekkürler.

Benim için 2017 kötü başladı, ortalarına doğru iyileşmeye başladı ve son üç aylık dönemi güzel geçti.

Bu sene aldığım en önemli kararın yaz okuluna gelme ve kişisel sorunlarımın üzerine gitme kararı almam olduğunu düşünüyorum.

Not:Anket için önerilerinizi özelden atabilirsiniz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi normal human -- 31 Aralık 2017; 20:33:5 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• her gün Allah beterinden korusun diyerek
  • Valla ölecez işte

• Bi mok anlamadım.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • kötü gitti.
  • Yorumsuz

• Şu an evde kuruyemiş yiyor olabilirim ama iyi geçti benimki herhalde yav şöyle bir bakınca

• 2017 yılı iyi başladı ama ALLAH beterinden saklasın kötü bitti senenin tam yarısı yani ilk 6 ayı çok iyiydi ve herşey yolundaydı ama son 6 ay çok kötüydü işten çıkartıldım, kayınpederim hayatını kaybetti ve mide küçültme ameliyatı oldum son 6 ay içinde tek güzel olay mide ameliyatı olmamdı bu arada 2018'e sadece 40 dakika kaldı :)

• Dolu dolu geçti. Çoğu şeyi yaşadım. Sevdim, reddedildim, bol bol güldüm eğlendim, kavga ettim, küstüm, barıştım, battım. Bir sürü de hayal kırıklığına uğradım. Son birkaç ayı kötü geçti ama ddolu doluydu. Güzel anılar, tecrübeler biriktirdim

• Keşke hiç yaşamasaydım.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Tüm yaşantım hayal kırıklığı. 2017 de öyleydi. 2018 de öyle olacak ve bu ölene kadar devam edecek.

• *ok gibi geçti , yeni yılda *ok gibi geçecek.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.