Şimdi Ara

SİZİN DE ÖZEL MESAJINIZA DAVETİYE GELDİ Mİ? davetiye çok ilginç

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
83
Cevap
0
Favori
2.301
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

• Davetiye :)

Merhaba,

Size veya bir yakınıza yapılan haksızlıklar ile mücadele etmekte elinizden bir şey gelmiyorsa sizi de kurmuş olduğumuz sadebirsevgi grubuna davet ediyoruz. Türkiye Cumhuriyetinin bize tanıdığı kanunlar çerçevesinde hakkımızı arayacağız. Her türlü yazılarınızı ülkemizin geleneklerine ters düşmeden sevgi, saygı, dostluk, dayanışma içinde bizler ile paylaşabilirsiniz.

İnsanların huzurlu olması için elinizden geleni yapmak isterseniz sizi de aramızda görmek isteriz. Bizim için en değerli insan unvanı olan insan değil insanlara sevgi, saygı güler yüzle yaklaşandır.

Beni tanımayanlar kendimi büyük gösterdiğimi söylerler aksine kendimi her zaman küçük gösteririm çünkü kendini büyük gösterenler her zaman hata yaparlar. Burada satırlarıma son verirken yaşınız ne olursa olsun elinizden öpüyorum. Grubumuza katılacaksınız di mi? :)

Saygılarımla
    HasanYILDIRIM

Tel : 0 535 242 21 82 E-posta: hasanyildirimhasan@yahoo.com

“Turkcell de bulduğu sistem açığı sayesinde istediği hattı kontrol etme imkanı varken bunu Turkcell ile paylaşıp mahkemelik olan kişi”

NOT: Türk Telekomdaki ADSL ile ilgili yazımda bir başkasının kullanıcı adı ile internete girildiğinde, hangi kullanıcı adı ile bağlantı kurulursa indirilen dosyalar onun kotasına yazar demiştim. Buna bazıları itiraz etmişti ama sonra anladılar ki Türk Telekomda da böyle bir hata varmış.

Grubun Email Adresi : sadebirsevgi@yahoogroups.com
    Gruba Katılma Adresi : sadebirsevgi-subscribe@yahoogroups.com
    Gruptan Ayrılma Adresi : sadebirsevgi-unsubscribe@yahoogroups.com
    Kurucu Adresi : sadebirsevgi-owner@yahoogroups.com

Gruba Üye Olmak İçin sadebirsevgi-subscribe@yahoogroups.com adresine boş bir mail göndereniz, daha sonra gelecek maili tekrar gönderiniz.

• Evet bu benim maile gelmişti,bende destek için üye oldum!
  • quote:

Orjinalden alıntı: Faruk-MC

Evet bu benim maile gelmişti,bende destek için üye oldum!

Bende üye oldum
  • Destek vermek için grubu katıldım. Çünkü grub adı gibi sadebir grup
    Güzel bir gelecek için sizde katılın
    Haklı insanlara destek verelim
  • bana gelmedi
  • bana da gelmedi belki yoldadır gelir yakında
  • Davetiye gelmeyen arkadaşlara o insana destek vermek için gönderdim
  • quote:

Orjinalden alıntı: lord_of_61

Davetiye gelmeyen arkadaşlara o insana destek vermek için gönderdim

evet davetiye geldi boş mesaj gönderdim, biz de bir söz vardır çağrılmadığı yere giden köpektir diye, şimdi çağrıldık gidebiliriz
  • Şimdi bana da davetiye geldi :) Davetiye gönderen arkadaşa teşekkürler
  • Yanlış hatırlamıyorsam bana 2-3 gün önce gelmişti. Tabii daveti geri çevirmek olmaz
  • Davetiye bana gelmedi ama arkadaşıma gelmiş oda bana göndermişti.
  • Gruba nasıl üye olucam anlamadım bir arkadaş kısaca açıklasın lütfen
  • quote:

Orjinalden alıntı: Faruk-MC

Evet bu benim maile gelmişti,bende destek için üye oldum!

banada geldi
  • bu insanın yazılarına hastayım o yüzden grubuna üye olucam
  • quote:

Orjinalden alıntı: aaaaaaaaa

Gruba nasıl üye olucam anlamadım bir arkadaş kısaca açıklasın lütfen

Gruba Üye Olmak İçin sadebirsevgi-subscribe@yahoogroups.com adresine boş bir mail göndereniz, daha sonra gelecek maili tekrar gönderiniz.
  • Turkcell bir çok siteye baskı yaptığı gibi donanım habere de yapmış hasanyıldırım normal şekilde yazarsanız **** yıldız çıkıyor. Yasaklayıcı zihniyetle hiçbir yere varılmaz haklının yanındayız.
  • quote:

Orjinalden alıntı: aysegul

Turkcell bir çok siteye baskı yaptığı gibi donanım habere de yapmış hasanyıldırım normal şekilde yazarsanız **** yıldız çıkıyor. Yasaklayıcı zihniyetle hiçbir yere varılmaz haklının yanındayız.

• bi yazmayı denesene
  • hasan yıldırım hasan yıldırım hasan yıldırım hasan yıldırım hasan yıldırım hasan yıldırım hasan yıldırım hasan yıldırım hasan yıldırım hasan yıldırım hasan yıldırım hasan yıldırım hasan yıldırım hasan yıldırım hasan yıldırım hasan yıldırım hasan yıldırım hasan yıldırım hasan yıldırım hasan yıldırım turkcell ve donanimhaber ortak bir şekilde beni üyelikten atmasın sonra h.y(açılımıyla yazıyorum bu çıkıyor)
  • Donanım Haber birde bilişime katkı sağlıyoruz derler. Donanım Haberde korkakmış. Bu ülkenin korkar insanlara ihtiyacı yok. Ne zaman cesur olursak o zaman kazanırız.

Ne mutlu Türküm diyene

Bu yazıyı kaldırmak düşer size :)
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.