Şimdi Ara

Prakten şurup(Kilo aldırıcı İlaç) gerçekten işe yarıyormu?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
22
Cevap
0
Favori
27.513
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Beyler ben bu ilacı almaya düşünüyorum çünkü çok zayıfım ne yesem kilo alamıyorum inanın çevremdekilerden 2 katı yiyiyorum bu sefer kesin kilo aldırıcı ilaçlardan alacam olmuyor arkadaş alamıyorum başka türlü kilo olmuyor sizce işe yararmı uykusuzluk ve halsizlik getiriyor diyorlar olsun yinede razıyım deneyen varmı sonuç ne oldu 1 ayda kaç kilo aldınız yada haftada ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi DeepImpact. -- 29 Eylül 2015; 18:53:27 >

• O ilacın asıl amacı kilo aldırmak değil benim bildiğim kadarıyla yan etkilerinden biri iştah artışı ama gereksiz kimyasallarla sağlıksız aniden kilo artışı zararlı olur

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bende bir ara kullanmıştım,iştah açıyor ama gerek yok .Yaş ilerledikçe kilo alıyorsun fazlasıyla zaten.
  • Etkisi yok.
  • Dostum büyük ihtimal ektomorf vücut tipine sahipsin ve gelişimine spora başlamadan kilo alamazsın bir araştır herşey yemekle olmaz.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: RwPuvite

Beyler ben bu ilacı almaya düşünüyorum çünkü çok zayıfım ne yesem kilo alamıyorum inanın çevremdekilerden 2 katı yiyiyorum bu sefer kesin kilo aldırıcı ilaçlardan alacam olmuyor arkadaş alamıyorum başka türlü kilo olmuyor sizce işe yararmı uykusuzluk ve halsizlik getiriyor diyorlar olsun yinede razıyım deneyen varmı sonuç ne oldu 1 ayda kaç kilo aldınız yada haftada ?

Son zamanlarda hastaneye gidip geldim gitmişken bunları da hallediyim dedim.

İlk başta diyetisyene gittim. Kilo-Boy ölçümü yaptı bazı sorular sordu uzunca konuştuk ondan sonra bana diyet programı yazdı. Kilo almak için bazen bilerek hareketsiz kaldığımı filan da belirttim. Bana her yemekten önce mutlaka en az 15 dk yürüyüş yap dedi. Ayrıca mutlaka ara öğünleri yap, kilo almak vermekten çok daha zordur ayda 1 kilo bile alsan bu başarıdır dedi. 3-4 hafta sonra tekrar gittim 400 gr artmışım. Başka bir sebepten gittiğim doktora da sordum anlattım işte. Bana dediği; Boş işlerle uğraşmayın senin yapın bu önüne ne gelirse ye böyle şeylerle uğraşma. İlla çok almak istiyorsan body'e gidersin 6 ay sonra kimse tanıyamaz" böyle dedi ben de artık çok kasmıyorum.

Millet nelerle uğraşıyor tek derdimiz kilo olsun

Benim de sana tavsiyem böyle saçma yöntemlere bulaşmaman.

• Bu yaz bir restoranda çalıştım küçük bir cafe diyelim fasulye pilav et tost filan var siparişçiydim ve her günümü 2 tabak pilav yiyerek geçirdim biliyorsunuz pilavda bol protein var o restoranda ve siparişleri götürüyordum 10-15 yürüyüş diyelim bir nevi spor ve günde en az 4 öğün yemek yiyorum
    yani olmuyor kardeş ne yaparsam olmuyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi DeepImpact. -- 29 Eylül 2015; 19:09:34 >
  • quote:

Bu yaz bir restoranda çalıştım küçük bir cafe diyelim fasulye pilav et tost filan var siparişçiydim ve her günümü 2 tabak pilav yiyerek geçirdim biliyorsunuz pilavda bol protein var o restoranda ve siparişleri götürüyordum 10-15 yürüyüş diyelim bir nevi spor ve günde en az 4 öğün yemek yiyorum
    yani olmuyor kardeş ne yaparsam olmuyor

Anlıyorum ben de ne yapsam olmadı karnım ağrıyana kadar yedim bi keresinde o kadar çok yedim ki nefes alamıyodum. Gece yatmadan önce söylemesi ayıp en büyük hamburger menüleri götürüyodum olmadı artık bıraktım.
  • Prakten müthiş uyku yapar. Alarmı bile duyamazsın.Haberin olsun.

• Kardes üstteki dostunda söylediği gibi ilacın yan etkisi kilo aldirma daha doğrusu iştah açma. Ben ilk kaşığı ictigimde masada ne varsa silip supurmustum yalan olmasin simdi ama düzenli kullanmak gerek onu şimdi,ben düzenli kullanamadim

• Bende kilo alamiyorum lan :( protein ağırlıklı beslenme düşünüyorum. Yağ yedikten sonra anlamı yok.

Anlatayım iyi dinleyin:
    Pilav vs yiyecekseniz bulgur pilavı olacak. Yediğiniz ekmek çavdar ekmeği olacak.
    Günde en az 2 yumurta yiyeceksiniz. 4 olursa daha iyi öğlen yeme ihtimaliniz varsa.

Ayrica önemli bi not daha :
    Spor yapmadiktan sonra protein ağırlıklı beslenmenin önemi yok.
    Yani her hafta düzenli spor. Günde 30 gr kas yapacaksınız muhtemelen. (Tüm vücuda dagilir belli olmaz)
    Yavaş ve sağlıklı olacak.

Obur turlu zaten vücudu hızlı çalışan biri olarak (zor kilo aldığınizi soylediginize gore benim gibi)
    Yağ aldığınızda en fazla g+t göbek baglarsiniz onuda zamanla yakarsiniz.
    Vücudumuzda ince kalır.yaratık gibi dolasirsiniz.

Not: spor yaparken uyku ve dinlenme (spor düzeni) önemli. 2 günde bir spor + akşam 9-10 sabah 7

Bonus olarak kas yağdan ağırdır. İyi şanslar. Benim planım yukarıdaki gibi .
    Body e giderseniz daha iyi olur tabi.
    Bende zayifim ama yukarsaki plani izliyorm.

• quote:

Orijinalden alıntı: Al1mert

Bende kilo alamiyorum lan :( protein ağırlıklı beslenme düşünüyorum. Yağ yedikten sonra anlamı yok.

Anlatayım iyi dinleyin:
    Pilav vs yiyecekseniz bulgur pilavı olacak. Yediğiniz ekmek çavdar ekmeği olacak.
    Günde en az 2 yumurta yiyeceksiniz. 4 olursa daha iyi öğlen yeme ihtimaliniz varsa.

Yani her hafta düzenli spor. Günde 30 gr kas yapacaksınız muhtemelen. (Tüm vücuda dagilir belli olmaz)

Obur turlu zaten vücudu hızlı çalışan biri olarak (zor kilo aldığınizi soylediginize gore benim gibi)

Not: spor yaparken uyku ve dinlenme (spor düzeni) önemli. 2 günde bir spor + akşam 9-10 sabah 7

Eyw dediklerini uygılıyacam pek bir ümit olmasada

• quote:

quote:

Bende kilo alamiyorum lan :( protein ağırlıklı beslenme düşünüyorum. Yağ yedikten sonra anlamı yok.

Anlatayım iyi dinleyin:

Hocam 55 kiloyum ya :) durum vahim. İstahimda yok. Sabahtan beri bir çay ve çorbayla yaşıyorum. Bu gidişle olecem galiba
    Ama bakalım. Bir mucize olursa konuyu uplarim ilerde.

• quote:

quote:

quote:

Anlatayım iyi dinleyin:

Hocam 55 kiloyum ya :) durum vahim. İstahimda yok. Sabahtan beri bir çay ve çorbayla yaşıyorum. Bu gidişle olecem galiba
    Ama bakalım. Bir mucize olursa konuyu uplarim ilerde.

Alıntıları Göster
    Hocam al benden de o kadar. Yas 28 boy 173 kg 56. Yıllardır böyle, alamadım bı türlü. Som care prakten kullanıcam yarın baslamayı düşünüyorum, önce prakten kullanıp bı sure ıstahım acılsın mıdem genıslesın dıyorumw, ilerde de spor felan yapabılırım, ama şimdilik sağlık sebebiyle cok ağırlık kaldıramıyorum.

Sız naptınız???

• quote:

Orijinalden alıntı: bombacimülayim

Hocam al benden de o kadar. Yas 28 boy 173 kg 56. Yıllardır böyle, alamadım bı türlü. Som care prakten kullanıcam yarın baslamayı düşünüyorum, önce prakten kullanıp bı sure ıstahım acılsın mıdem genıslesın dıyorumw, ilerde de spor felan yapabılırım, ama şimdilik sağlık sebebiyle cok ağırlık kaldıramıyorum.

Sız naptınız???

Alıntıları Göster
    3 sene geçmiş :P boy aynı 3-5 kilo aldım çok gelişme yok aynı devam işte.
  • Al1mert A kullanıcısına yanıt
    Son durum ne?

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • DeepImpact. kullanıcısına yanıt

şu an boy kilo kaç hocam?

• DeepImpact. kullanıcısına yanıt

neden cevap vermediniz?

• sporsuz kilo alınmaz. anca yağlanır 50 yaşında ki dayılar gibi göbek yaparsınız

• protein almazsan kas yapamazsın yemediğin sürece spor kilo aldırmaz kas bile olmaz. yersen vücuttaki yağlar kas olur.

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.