Şimdi Ara

ANIME CAFE (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
818
Cevap
14
Favori
28.165
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Akuma_Blade

quote:

Orijinalden alıntı: CardaQue

Teşekkür ederim. Bahar animeleri hakkındaki yorumlarınızı okudum; fakat onlarca anime var. Hani olmazsa olmaz dediğiniz, bu baharda bu animeler kesinlikle kaçırılmamalı, her hafta o günü dört gözle bekleyeceksiniz dediğiniz anime var mı ,Sidonia no Kishi haricinde?

Jojo's Bizarre Adventure : Stardust Crusaders (İlk iki sezonu sevdiysen)
    Akuma no Riddle (İlginç bir Yuri denemesi ve farklı bir tecrübe görmek istiyorsan)
    Break Blade TV (OVA serisini izlemediysen yada yeni sahnelerle yeniden izlemek istiyorsan)
    Haikyu (Kaliteli bir spor serisi izlemek istiyorsan)
    Dragonball Z Kai (İlk sezonu sevdiysen)
    Captain Earth (Aynı anda hem geleneksel hem farklı bir Mecha serisi görmek istiyorsan)
    Mekakucity Actors (Deneysel Anime kalıplarına cuk oturan bir bilimkurgu görmek istiyorsan)
    Ping Pong (Deneysel Anime kalıplarına cuk oturan bir spor serisi görmek istiyorsan)

Sezon öyle dolu ki bazı serilere daha bakamadım bile. Mangaka-san to, Black Bullet, no Assistant to, Blade and Soul, Hanamonogatari, Baby Steps, Gokukoku no Brynhildr ve geçen sezondan devam eden Space Brothers'la Yowamushi Pedal'a hala bakabilmiş değilim ama zaman yaratabilirsem bakmaya çalışacağım. Bunlar haricinde söyleyebileceklerim DaiShogun'dan köşe bucak kaçmanı, Selector Infected WIXOSS ve Irregular atMagic High School'dan harcayacak sonsuz zamanın yoksa uzak durmanı, Kenzen Robo Daimidaler'i de beyninin şalterini indirip eğlenebileceğin türden fırlama birşeyler izlemek istemedikçe yoksayman olacaktır.

Alıntıları Göster
    Şöyle bi grup toplasak,haftalık anime seyir defteri oluştursak. Kimler katılır acaba

• quote:

Orijinalden alıntı: Leonthas

Şöyle bi grup toplasak,haftalık anime seyir defteri oluştursak. Kimler katılır acaba

Yanlış anlamadıysam, şöyle olacak: Yukarıda sabit konu olarak o sezon serilerin (İlkbahar 2014 vs) listesi olacak, linklere basıldığında o seriye yönlendirecek. Eğer muhabbet konusu isteniyorsa sonraki sezon başlangıçlarında kilitlenecek bir genel tartışma, haftalık/günlük seyir defteri de oluşturulabilir. İsteyen var mı böyle bir şekilde?
  • quote:

quote:

Yanlış anlamadıysam, şöyle olacak: Yukarıda sabit konu olarak o sezon serilerin (İlkbahar 2014 vs) listesi olacak, linklere basıldığında o seriye yönlendirecek. Eğer muhabbet konusu isteniyorsa sonraki sezon başlangıçlarında kilitlenecek bir genel tartışma, haftalık/günlük seyir defteri de oluşturulabilir. İsteyen var mı böyle bir şekilde?

Kafamda ki daha çok, haftalık seri yada filmi kendi aramızda oylayıp onun hakkında konuşup tartışmak,paylaşımda bulunmaktı.Hemen hemen aynı şeyler aslında,tabi yeterince katılım ve devam olursa daha eğlenceli olur.

• quote:

Eski başlığın mesajlarına ancak 14. sayfadan itibaren ulaşılabiliyor. DeathWing'in isteği üzerine ilk mesaja 14. sayfanın linkini ekledim.

Alıntıları Göster
    "Yerimizi alalım, mesajımız bulunsun" tarzı mesajlar temizlecektir. Bilgilerinize sunarım.
  • quote:

quote:

quote:

Kafamda ki daha çok, haftalık seri yada filmi kendi aramızda oylayıp onun hakkında konuşup tartışmak,paylaşımda bulunmaktı.Hemen hemen aynı şeyler aslında,tabi yeterince katılım ve devam olursa daha eğlenceli olur.

Sinema bölümünde böyle bir şey oluşturulmuştu. Herkes her hafta belirli bir saatte oturup, aynı filmi izlemeye başlıyordu. Sonra da muhabbet çeviriyorlardı. 2 hafta sürdü doğru hatırlıyorsam. Sizin dediğiniz daha farklı bir şey sanırım?

• quote:

Orijinalden alıntı: Ascheriit

quote:

quote:

quote:

Sinema bölümünde böyle bir şey oluşturulmuştu. Herkes her hafta belirli bir saatte oturup, aynı filmi izlemeye başlıyordu. Sonra da muhabbet çeviriyorlardı. 2 hafta sürdü doğru hatırlıyorsam. Sizin dediğiniz daha farklı bir şey sanırım?

aynen o tarz.Lakin O konular biraz daha sanatsal olduğu için pek fazla hitap kesimi olmadığını düşünüyorum.Animede iş biraz daha olur bence. Ayrıca belli 4-5 kişi sürekli sağlansa olsa bile kazançtır bence.

• Leonthas kullanıcısına yanıt
    Cuma-Cumartesi-Pazar boşum yaz beni.
  • Ben de katılırım, bu ara baya Bi boş zamanım var zaten
  • quote:

Orijinalden alıntı: Nihonto

Ben de katılırım, bu ara baya Bi boş zamanım var zaten
    Haftada belli bir gün toplanıp Anime'ler, güncel seriler ve konuşulası yapımlar hakkında konferans yapmak isteyen var mı desem kim katılmak ister?
  • quote:

Haftada belli bir gün toplanıp Anime'ler, güncel seriler ve konuşulası yapımlar hakkında konferans yapmak isteyen var mı desem kim katılmak ister?

Alıntıları Göster
    +1
  • quote:

Orijinalden alıntı: Nihonto

+1
    Konuşmak isteyen bu konudan veya hangi animeyse artık onun konusundan da sohbetini yapar. Kimse bir şey yazmıyor ki konuşulacak bir şeyler olsun.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Hz. Zeus

Konuşmak isteyen bu konudan veya hangi animeyse artık onun konusundan da sohbetini yapar. Kimse bir şey yazmıyor ki konuşulacak bir şeyler olsun.

Alıntıları Göster
    Haftalık konferans & sohbet konusunda ilgilenen arkadaşlar Skype nick'lerini bana özelden yazabilirler.
  • quote:

Haftalık konferans & sohbet konusunda ilgilenen arkadaşlar Skype nick'lerini bana özelden yazabilirler.

Alıntıları Göster
    Skype a felan gerek yok ya. Forum üzerinden halledebiliriz.Çok ayrıntıya gerek yok yani.
  • quote:

Skype a felan gerek yok ya. Forum üzerinden halledebiliriz.Çok ayrıntıya gerek yok yani.

Alıntıları Göster
    Olursa katılırım.
  • Nihonto kullanıcısına yanıt
    Nasıl olur bilmiyorum fakat SAO'nun yeni sezonunun çıkması bence anime için başlı başına bir felaket olmuş. İlk arctan sonra bile hafiften tökezlediğini hissettiren fakat yine de kendi içine çeken bir animeydi. Tek sezonda bitti ve öyle de bırakılmalıydı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Doqac.

Nasıl olur bilmiyorum fakat SAO'nun yeni sezonunun çıkması bence anime için başlı başına bir felaket olmuş. İlk arctan sonra bile hafiften tökezlediğini hissettiren fakat yine de kendi içine çeken bir animeydi. Tek sezonda bitti ve öyle de bırakılmalıydı.
    eminim bunu daha önce fark eden olmuştur: lisede geçen animelerdede ana karakterler sınıflarında hep cam tarafında en arkanın bir önüne oturuyor. bunun mantığı ne? görüntü en güzel oradan mı çiziliyor yoksa bir gelenek mi? gelenekse bu gelenek nereden geliyor?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Droogie

eminim bunu daha önce fark eden olmuştur: lisede geçen animelerdede ana karakterler sınıflarında hep cam tarafında en arkanın bir önüne oturuyor. bunun mantığı ne? görüntü en güzel oradan mı çiziliyor yoksa bir gelenek mi? gelenekse bu gelenek nereden geliyor?

Alıntıları Göster
    Mekakucity Actors'ın bölüm sonlarında bir canavar hikayesinden bahsediliyor.Bana Monster serisinde geçen canavar hikayesini hatırlattı.Japonlara özgü böyle bir efsane,öykümü var.

• quote:

Heralde dersten sıkılıp dışarıyı izleyen bi tip için ideal yer olabilir.Çünkü genelde derste dışarı bakıp düşünüyorlar.Belki de başka bi açıklaması vardır ama.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Fingolfin.

quote:

Heralde dersten sıkılıp dışarıyı izleyen bi tip için ideal yer olabilir.Çünkü genelde derste dışarı bakıp düşünüyorlar.Belki de başka bi açıklaması vardır ama.

Alıntıları Göster
    Mangatürk'ün online manga okuma bölümünün bugün kapandığını öğrendim.Online Türkçe manga okumak için önerebileceğiniz başka bir site var mı?

• quote:

Orijinalden alıntı: KanameSama

Mangatürk'ün online manga okuma bölümünün bugün kapandığını öğrendim.Online Türkçe manga okumak için önerebileceğiniz başka bir site var mı?

batoto var bildiğim.
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.