Şimdi Ara

ANIME CAFE (41. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
818
Cevap
14
Favori
28.165
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3738394041
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Bu hafta itibariyle Netflix anime departmanının sözleşme imzaladıkları isimler içinde CLAMP'ın yanısıra Yasuo Ohtagaki (Moonlight Mile ve Gundam Thunderbolt'un mangaka'sı), Shin Kibayashi (Kindaichi Shounen no Jikenbo'nun mangaka'sı), Tow Ubukata (Soukyuu no Fafner külliyatı, Mardock Scramble, Chevalier D'eon ve Ghost in the Shell Arise ile Psycho Pass 2. ve 3. sezonlarının senaristi) ve Mari Yamazaki (Thermae Romae'nin mangaka'sı) bulunuyor.

Eh, Netflix artık en azından senaryo açısından ve tür çeşitliliği açısından ilerleme katedecektir. 
  • .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ginga Eiyuu -- 28 Mart 2021; 12:56:49 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kadokawa kuruluşuna bağlı olarak 2007'de yayın hayatına başlayan ve o zamandan beri en çok tutulanlar içerisindeki birçok LN'ı tefrika ederek alanında marka haline gelen Dengeki Bunko bu haftaki sayısından itibaren fiziksel baskı üzerindeki yayın hayatına son veriyor. Dengeki Bunko'nun farklı mecralar üzerinden geri dönebileceğine ilişkin bir not websitesinde kısaca geçilmiş olsa da bunun nereden ve ne şekilde geleceği hala meçhul görünüyor.
  •  [sizer]ANIME CAFE

Yazmaya elim gitmediği için defalarca yazmaktan vazgeçtiğim bir haberdi ama sanırım birisinin bu haberi vermesi gerekiyor. Full Metal Alchemist'den Maes Hughes, Mobile Suit Gundam 00'dan Ali al-Saaches, Mobile Suit Gundam: 08th MS Team'den Eledore Massis, Eureka 7'den Holland Novak, Renton Thurston ve Dewey Novak, Jojo's Bizarre Adventure'dan AC/DC, Hunter X Hunter'den Leorio, Baccano'dan Ladd Russo, Death Note'den Shiuchi Aizawa, Attack on Titan'dan Hannes, Uchuu Senkan Yamato 2199'den Isami Enomoto, Prison School'dan Müdür, Back Street Girls'den Inugane, Yakuza 0'dan Homare Nishitani, Final Fantasy VII derlemesinden Reno ve Final Fantasy XV'den Ardyn Izunia olarak hatırlanabilecek Keiji Fujiwara'nın iki hafta kadar önce kanser sebebiyle aramızdan ayrıldığı açıklanmış.

1964 doğumlu olan ve 1983 yılından beri seslendirme dünyaasının içinde olan Fujiwara sektörde kendine has ses tonu ve çok çeşitli karakter tiplerine ses verebilmesi ile tanınırdı. Sevenlerine baş sağlığı diliyorum.

Kaynak: ANN

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Akuma_Blade -- 4 Mayıs 2020; 7:36:20 >

• World's End Manga'sının Anime uyarlaması 2021 için duyurulmuş. Yapım bir salgın sonucu sadece 5 erkeğin hayatta kaldığı bir dünyayı işliyor. Zamanlama ise manidar.
  • Samurai Champloo açtım izlemeye başladım fakat gitmiyor. Kıvranıyorum şu anda halbuki genel puanı olsun, myanimelist incelemeleri olsun puanlar göklerde. Umarım sonradan açılıyordur anime...
  • Forumu bırakıyorum. Nedenlerine girmeyelim, gerek de yok. Herkes kendine iyi baksın.
  • Akuma_Blade forumu bırakıyor.

Kaynak: ANN
  • Akuma_Blade kullanıcısına yanıt
    Nedenleri yeterince açık bence. Yetişkin insanlara anime önerir misiniz başlığına Elfen Lied, Van Helsing yazılıyor. Anime önerisi isteyenler robotlu mobotlu Eva beğenmedim, Shingeki tarzı anime önerin yazıyor. Gel de forumda aktif bir şekilde takıl.

Yine de başlıklarda takılmayıp, sessiz sakin takip eden kitleyi de bir düşün derim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Griffith -- 30 Temmuz 2020; 22:50:12 >
  • boruto izleyen yokmu hiç konusu yok

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • One Punch Man 3. sezon gelecek mi bilgisi olan var mı?

Birde ilk sezonu ingilizce dublaj ve altyazı ile birlikte nereden izleyebilriim? İngilizce çalışmak için izleyeceğim.

• Saat kaçta Atlas Pasajı yukarısında buluşuyoruz?

• Ben varım

• Akuma_Blade kullanıcısına yanıt

Kendinize iyi bakın hocam, size mutlu ve dopdolu bir hayat dilerim

• Detroit Metal City'i önerir misiniz arkadaşlar?

• TheM kullanıcısına yanıt

Artık anime izleyen insan sayısı daha fazla ama o eski buluşmalar yapılmıyor nedense

•  [sizer]ANIME CAFE 

dino var mı dino

• DeathWing kullanıcısına yanıt

Ben varım.  [sizer]ANIME CAFE  Akumayıda geçen dün reddite görmüştüm.

• 
Sayfa: önceki 3738394041
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.