Şimdi Ara

Altyazı/Senkron İstekleri (14. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
284
Cevap
1
Favori
31.814
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1112131415
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Appleseed XIII Tüm bölümlerin ve

Appleseed XIII- Tartaros & Ouranos Film lerinin

Alt yazılarını arıyorum. Hiç bir yerde bulamadım. Fansub alt yazılılar var fakat onlar da tedavülden kalkmış. Yardımcı olabilirseniz çok sevinirim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi citadel -- 25 Şubat 2015; 1:03:05 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: citadel

Herkese Merhaba.

Alt yazılarını arıyorum. Hiç bir yerde bulamadım. Fansub alt yazılılar var fakat onlar da tedavülden kalkmış. Yardımcı olabilirseniz çok sevinirim.

Arkadaşlar yardımcı olabilecek yok mu? Eğer elinde Türkçe alt yazılı bulunup da dvd ye çekebilecek varsa ona da razıyım ücreti neyse karşılarız.
    Teşekkürler.
  • Fate/Stay Night Unlimited Blade Works(TV)'ün 10.11.12. bölümlerinin altyazılarını nasıl indirebilirim?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

quote:

Herkese Merhaba.

Arkadaşlar yardımcı olabilecek yok mu? Eğer elinde Türkçe alt yazılı bulunup da dvd ye çekebilecek varsa ona da razıyım ücreti neyse karşılarız.
    Teşekkürler.

BURDAN veya BURDAN indirip DVD'ye çekebilirsin...

• Çok Teşekkürler. İyi çalışmalar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Siyah.

Legend of the Galactic Heroes serisinin altyazı çeviri işinin durumunu bilen var mı ? Ecthelion nickli bir arkadaş çeviriyordu seriyi ama 2. sezonu yayınladığından beri 8 ay geçti. En son işleri yüzünden bizi 3~4 ay bekleteceğini söylediği kalmış aklımda ama 8 ay olmuş. Vaz mı geçti acaba

Fansub olarak ta çevrilmiş olan altyazının tüm sezonlarına BURADAN ulaşabilirsin..

• Hocam açıkcası buralara pek fazla uğrayan yok artık. En iyisi kendisini bulup iletişime geçmek. Öyle yapmanızı tavsiye ederim.
    İyi günler.
  • quote:

Hocam açıkcası buralara pek fazla uğrayan yok artık. En iyisi kendisini bulup iletişime geçmek. Öyle yapmanızı tavsiye ederim.
    İyi günler.

Eh işte. Ben uğramazsam, sen uğramazsan buralara kim gelecek :)
    Biyerlerden konuları takip etmek/yenilemek lazım değilmi, hele de yeni insanlar burada arayış içinde oldukça.

Ben zaten internet üzerinde tv/dizi/sinema, altyazı, çizgiroman, anime, cover, teknoloji forumları/cep forumları vb. nerde ne var tabletten ve telefondan haber akışlarını online izleyenlerdenim.

Kıyıda köşede kalmış konulara da el atarak birilerinin de faydalanmasını sağlamak güzel değilmi gerçekten..

Yine de takipteyim, izlemedeyim... :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi YER-DENİZ -- 4 Haziran 2015; 12:51:35 >
  • Sonuna kadar haklısınız.
    Her zamanki gibi bizlerde takipteyiz
  • Hocam Beelzebub 54-55-56-57-58-59. bölümlerin harici altyazıları mevcut mudur acaba? İnternette hiçbir yerde bulamadım. Elinde olan varsa atabilir mi? Teşekkürler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: yavrusincap

Hocam Beelzebub 54-55-56-57-58-59. bölümlerin harici altyazıları mevcut mudur acaba? İnternette hiçbir yerde bulamadım. Elinde olan varsa atabilir mi? Teşekkürler.

Bende bulamadım açıkcası, direk altyazı gömülü olan bölümleri indirmek zorunda kaldım..
  • Hocam pokemon alt yazısı yok mu ya torrentten indirdim, otomatik altyazı bulur diye düşündüm ama yok.
  • Altyazı sitelerinden 1 sezon hariç (ooda yarım kalmış sezon) bulamazsın, tavsiyem; online siteler ve fansub sitelerine bakmandır.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Detective conan ingilizce altyazılarını nereden bulabilirim bilen var mı ? Her yer hardsubla yüklemiş.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Tilqi_Gin

Detective conan ingilizce altyazılarını nereden bulabilirim bilen var mı ? Her yer hardsubla yüklemiş.

Buyurhttp://subsmax.com/subtitles-movie/-detective-conan---jdrama-srt/2966636
  • Film ve ovaların altyazıları her yerde var da benim istediğim 200-600 civarı bölümler için , yine de teşekkür ederim
  • İlk Fullmetal Alchemist için (2003) düzgün altyazı var mı? Bir tane bulabildim o da her açıdan çok bozuk.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Pokemon 5-6-7-8-9-10-11-12. sezonların türkçe altyazılarını nerden bulabilirim? İnternette gömülü şekilde her yerde var fakat harici altyazı bulamadım.
  • Hocam Tokyo Ghoul:Re animesinin altyazılarına ihtiyacım var animeleri torrent ile indirip sonra izlerim genelde bunu da öyle yaptım ama altyazı bulamadım yardımcı olursanız sevinirim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Gurren Lagann'ın altyazısı lazım. Planetdb'de olanlar falan rezalet yalan yanlış çeviri. Turkanime'de Animebase ve Animanist'in çevirisi var. Animebase yazan inanılmaz derecede hatalı ama Animanist güzel duruyor fakat onun da dosyasını bulamadım.
  • 
Sayfa: önceki 1112131415
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.