Şimdi Ara

Adını Hatırlayamadığınız Oyunlar [ANA KONU] (143. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5.071
Cevap
171
Favori
328.808
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
29 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 141142143144145
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Hocam baktım, bu değildi biraz daha fütüristik ve tek kişiyi kontrol ettiğim bir oyundu.
  • Mustafa277 M kullanıcısına yanıt
    Pc de. Grafikleri iyidi. 2009-2010 yıllarında oynamıştım belki o yıllara olabilir. Dahada önce çıkmış olabilir.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Merhaba ,

Facebookta videosunu izlediğim bir oyun arıyorum. Oyun Asphalt tarzında bir araba yarışı fakat ne olursa olsun çarpmak yok sadece gaza basmak yeterli haritaları ona göre tasarlamışlar görsel açıdan çok güzel atlamalı zıplamalı bölümleri var ama ufacık yerlerdende geçse araba hiç bir şekilde çarpmıyor. Çocuklar için yükleyeceğim bu oyunu bilen varsa yazarsa sevinirim.
  • Bir tane oyun var oyun çizgi film gibi karakter falan seçiyosun

Sonra oyuna giriyosun 1 kişi oynuyorsun sonra insan

zombileri öldürüyosun bitane zombiyi suyun içine silah sıkıyosun zombi suya düşüyo sonra bi eve girip maymun zombiler yukarıdan geliyor

Onlarada yukarıdan sıkıyosun oyunun sonunda ejderha zombiyi öldürüyosun ama o çok zor çünkü o Boss

Bu oyunun adını bilen varsa lütfen söylesin aylardır bulamıyorum en son 2 sene önce oynamıştım lütfen bu oyunun adını bilen varsa söylesin lütfen.

EDİT: SORUNUM ÇÖZÜLDÜ OYUNU BULDUM İSMİ THE HOUSE OF THE DEAD

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi TheJacK21 -- 30 Aralık 2020; 16:51:50 >
    Bu değil dostum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: X kare

quote:

Orijinalden alıntı: hepinet

penguenlerin olduğu worms 3d benzeri bir oyundu. ps1de oynamıştım. arada sırada aklıma geliyor ama hiç bir şey bulamadım hakkında

var mıdır bilen birileri?

Hogs of War olması lazım

penguen diye aklımda kalmıştı meğersem domuzmus :D

eyvallah hocam sonunda bulmuş oldum oyunu

• Benim de bir türlü hatırlayamadığım bir oyun var. Oyunu şöyle açıklayayım: oyun karakteri sanırım bir polis grafikleri o zamana göre bayağı iyi bir oyun oyun esnasında boşluk tuşuna ard arda iki defa tıkladığım zaman ağır çekime geçiyor ve o şekilde düşmanlara daha iyi atış yapabilme imkanı sağlayan bir özelliği bulunuyordu duvar köşelerinde vb. yerlerde siper alabilme falan yapabiliyorduk.Açıkçası aklıma kalanlar bu kadar.Ha bir de bu oyunu 5 veya 7 sene önce oynamıştım.Lütfen yardımcı olun.
  • Karalibas K kullanıcısına yanıt
    sallıyorum, max pane 1-2-3 (büyük ihtimal iki), punisher oyunu, 25 to life, total overdose bunlardan biri olabilir.
    Yok hayır bunlardan biri değil punisher'a benziyor fakat grafikleri daha kaliteli bir oyundu. Ayrıca oyun karatkteri bir polis olması lazımdı bende bayağı arıyorum 2 gündür fakat bir türlü bulamıyorum. Dead to Right ile birlikte indirmiştim sanırım aynı yıl tasarlanmış olması lazım :/
  • Karalibas K kullanıcısına yanıt
    adam zenci mi beyaz mı? True crime olabilir mi.
  • Mitran M kullanıcısına yanıt
    Aradığın oyun Rival Schools galiba arkadaşım. Serisi vardı bunun hangisini diyorsun bilemedim :)
  • Arkadaşlar merhaba,
    Arcade bir bilgisayar oyunu vardı bi rus sitesinden indirdiğim. Muz bir adam vardı bölüm sonunda ailesiyle kavuşuyordu Mario gibi. oyunu bir türlü bulamıyorum. indirdiğim siteyi de talan ettim ama yok. Sene 2007 ya da 2008 olması lazım.
    Not: Banana Island, Banana Kong, Banana Rocks, Benji Bananas değil
  • Arkadaşlar merhaba bu oyun eski bir oyun en azından 10-15 senelik olması lazım win98 işletim sisteminde 2001-2002 yıllarında oynamıştım heralde,o pc de midtown madness da vardı,neyse oyun doom 3 ricochet e filan benziyor,silahları öyle uzaylı silahları gibi herkes tek herkes birbirini öldürüyor,kadın,erkek karakterler filan var,bölge bölge sadece gemili bölümü hatırlıyorum,mesela bazı silahlarla adamlara sürekli ateş edersen sanki türk filmdeymiş gibi kurşun yiye yiye ayakta kalabiliyorlardı,oyunda ışınlanma vardı bir bölgeden diğer bölgeye gidebiliyorduk,Çok açıklayıcı değil ama aklımdakiler bunlar.
  • serkanapaydin kullanıcısına yanıt
    Rivals by fate mustafa277 cevaplamıştı teşekkürler.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • brightlord kullanıcısına yanıt
    unreal turnament, birinci oyun.
    Teşekkür ederim,bu olabilir hocam,aradan o kadar çok zaman geçti ki hayal mayal hatırlıyorum,ama o zaman hatırladığım kadarıyla grafikleri daha iyiydi,tabi çocuktum o zaman ondan şimdi grafikler kötü gelmiş olabilir,%100 emin değilim ama sanırım bu oyun.
  • brightlord kullanıcısına yanıt
    O zamanlar 3dfx kartı diye bir şey vardı, oyunların daha iyi gözükmesini sağlayan ve ekran kartına bağlanarak kullanılan bir çeşit ikinci ekran kartı... tabi daha sonra tek kart olanları da çıktı. Neyse oyunun 3dfx versiyonunu oynamışsındır. Unreal turnament 1 candır.
    Yardımlarınız için teşekkürler evet bu versiyonu.
  • Selam dostlar Aklıma çocukluğum dan kalan bir oyun geldi arayıp arayıp duruyorum ama malisef bulamadım oyun tarayıcı oyunuydu bence elbet oynamış olmalısınız oyunda Sarı saçlı sarı giyimli bir genç vardı ve stage stage ilerliyorduk ana ekranda silah vb alıyorduk hatta en son yakın dövüş silahı olarak ışın kılıcı vardı tarayıcı oyunu oyun içinde şişko kaslı moblar vardı zor ölürdü minigunlarla falan gelirlerdi bazı stageler.. Dedigim gibi Sarı saçlı ve kıyafeti sarıydı hatta kıyafetin boğazı ile azını örterdi her hangi bir anısı olan var mı yada bileni

• moba oyunlar oynarken rastgeldiğim bir oyun vardı gelcekte geçiyordu sanırım oyunla ilgili bir görsel var elimde ama adını hatırlayamıyorum
    resim işte bu;
  • 
Sayfa: önceki 141142143144145
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.