Şimdi Ara

Sizce yaşayan en iyi aktör ? (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
147
Cevap
1
Favori
2.721
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Yabancı sektörde kesinlikle Al Pacino..
  • Bana göre Edward Norton yani 50 yaş altını baz aldım yoksa Al Pacino De Niro falan ayrı efsaneler zaten de Edward Noron 50 yaş altında ki en yetenekli oyuncudur benim gözümde malesef kariyeri boyunca bi Dicaprio gibi kaliteli filmlerde boy göstermemiştir o ayrı
  • quote:

Orijinalden alıntı: Brolaf

Bana göre Edward Norton yani 50 yaş altını baz aldım yoksa Al Pacino De Niro falan ayrı efsaneler zaten de Edward Noron 50 yaş altında ki en yetenekli oyuncudur benim gözümde malesef kariyeri boyunca bi Dicaprio gibi kaliteli filmlerde boy göstermemiştir o ayrı

Pacino, Day-Lewis gibi isinin ehli isimlerin yaninda bir tik asagida kalir ama dedigin gibi 50yas alti en iyi oyuncudur benim gozumde de. Sadece oynadigi filmler cok konusulan filmler degil o yuzden Dicaprio kadar konusulmuyor, halbuki Dicaprio Edward Norton'in yaninda halt etmis bence. De Niro, Sean Penn, Kevin Spacey gibi usta isimler disinda bi Edward Norton bir de Brad Pitt favorim. Christian Bale de iyidir, hadi Javier Bardem'in de hatri kalmasin

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mr.Pacino -- 24 Eylül 2015; 23:58:46 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Kevin spacey, javier bardem, Bill murray
    De niro al pacino nicholson falan almış yürümüş adamlardır onları saymıyorum

• Mr.Pacino kullanıcısına yanıt
    Listemiz aynı yalnız bende sıralasam Edward Norton Brad Pitt ve Christian Bale derdim

• Morgan Freeman, Robert De Niro, Tom Hanks, Russel Crowe, Jim Carrey, Edward Norton, Mark Wahlberg, Jack Nicholson, Leonardo DiCaprio, Keanu Reeves, Sylvester Stallone, Jason Statham, Jet Li, Jackie Chan.

Aynen, aksiyon filmlerin hastasıyım

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Eskilerden Jack nicholsondır,Edwardd norton ve Brad pitti iyi buluyorum american historyx ve fight clubdaki performansları müthiştir
  • Johny Sins ( namı değer Brazerstaki kel adam )

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Cleve Owen

• .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BoJack Horseman -- 17 Eylül 2020; 20:54:58 >
  • Leonardo DiCaprio

Christian Bale
  • Al pacino
    Robert de niro
    Jack Nicholson
    Daha var tabi efsaneler lakin benim için bunlardır, saygılar.

• Şöyle yeni-orta jenerasyonun söylenmeyenlerinden
    1)Jake Gyllenhaal
    2)Aamir khan
    3)Edward norton
    4)Christian bale

Jake gyllenhaal ı 1 numaraya koymama belki tepki gösterebilirsiniz ama yakın zamanda Di caprio seviyesine gelicektir hatta daha da ileriye gidip Al Pacino, De Niro, Jack Nicholson seviyesine de ulaşabileceğini düşünüyorum bekleyin ve görün.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi instance -- 9 Şubat 2016; 2:38:06 >
  • +1 @Mathest

Aamir khan'ın olduğu yerde Shahrukh khan da olmalı :) ayrıca Amitabh bachchan da var bollywood'un reisleri bu adamlar :) @instance

• Denzel Washington
    Tom Hanks
    Leonardo DiCaprio
    Al Pacino
    Jennifer Connelly
    Gerard Butler
    Jack Nicholson
    Jodie Foster
  • Tartışmaya gerek yok,daniel day lewis.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Al Pacino en iyisidir.Serpico,Dog Day Afternoon,Godfather serisi çok iyi performanslarındandır.Zirvesi ise tarzları farklı olmasına karşın Scarface ve Scent of a Woman filmleridir.

Al Pacinoyu Jack Nicholson takip eder.Sadece Shining ve One Flew Over the Cuckoo's Nest performanlarıyla bile gelmiş geçmiş en iyi oyuncular arasındadır.Bana göre aynı zamanda en iyi jokerdir.

Di Caprio bunları takip eder.Kimileri film seçiyor vs. dese de şu ana kadar bütün rollerinin altından başarıyla kalkmış bir aktördür.

Daniel Day-Lewis de yabana atılmaz.In the Name of the Father ve özellikle There Will Be Blood filmlerinde performansı oldukça iyidir.Tek kötü yanı çok az filmde rol alması.

Hanks,Bale,Pitt,Norton, McConaughey ve Spacey gibi isimler de hiç yabana atılacak isimler değildir.
  • jack nicholson
  • al pacino Robert deniro bu ikisinin üzerine tanımam Jack Nicolson dey levıs bunlarda çok iyidir.

• Andrew Lincoln, Bryan Cranston, Morgan Freeman, Christian Bale, Heath Ledger, Michael Caine, Joseph Gordon-Levitt

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi StativeDread -- 11 Şubat 2016; 4:32:26 >
  • 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.