Şimdi Ara

Sizce windows 8 den 8.1 e geçilmeli mi?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
639
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • arkadaşlar bilgisayarım windows 8. Windows 8.1 in güncelleştirmesi geldi ne yapayım?

• Konu Güncel...
  • arkadaşlar bir bakın ya!
  • Hocam ben güncelledim ve ilkten driver sıkıntısı çektim ama sonradan düzelttim.Siz güncellediğinizde bende ki gibi (şu an) sorun olmayabilir ya da bazı arkadaşların yaşadığı gibi yavaşlama kapanmama sorunları ortaya çıkabilir.Risk almak istiyorsanız güncelleyin ben olsam güncellerdim illa da sorun çıkacak diye bi şey yok %50 lik bi olasılık.
  • ya ne olur ne olmaz kalsın ya açıkçası korkuyorum bizim komşu da güncellemiş ekranda sıkıntı çıkmış tekrar win 8 yükledi açıkçası sorun da yaşamadım win 8 ile
  • Win 8 desteği devam edene kadar kullanmayı düşünüyorum. Ama baktım ki Windows 8'e artık driverlar gelmiyor unutulmaya başlanıyor o zaman zorunluluktan geçerim Win 8.1'e. Bir kere o hatayı yapıp geçtim 1 saat içinde kendimi format atarken buldum.Bana göre ya da benim laptobumda bu böyle Win 8, Win 8.1'den daha sorunsuz ve stabil bir şekilde çalışıyor.
  • ya arkadaşlar bıos nasıl güncelleniyor bilenler ö.m atsın acil!
  • Geçilmeli yalnız upgrade olarak değil sıfır kurulum yaparak geçilmeli o zaman fazla sorun çıkmıyor...
  • işletim sistemine baglı bu 8.1 denen saçma windows sürümünün en iyi performans icin destekledigi işletim sistemi şudur :
    6GB Ram 2.80Ghz i7 işlemci
    bunlar var ise yükseltebilirsin :)..
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.