Şimdi Ara

sizce volvo servislerinin biz volvo kullanıcılarını soyduğu yetmez mi ?

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4
Cevap
0
Favori
731
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • herkes bildiği tanıdığı gerçek motor ustasını.....gerçek kaporta ustasını.....gerçek turbo ustasını..... her bölümün ustalarını burada paylaşsın ki bizler garanti dışı kalmış volvolarımızın bakım tamiratlarını oralarda yaptıralım....volvo özel ve yetkili servisleri de sabahtan akşama kadar börek açsın....yıllardır bizleri söğüşleyerek bal kaymak yedikleri bence yeter artık...herkesin birbirine yardımcı olma zamanı geldi bence....gaz kelebeğini bu ülkede %100 karlarla satan tüm volvo yetkili servislerini kınıyorum....

• Selim,

Gaz kelebeğini E-bay'den almanı öneririm.. sana yurtdışından alışveriş ile ilgili açtığın konuda bir link verdim onu incele.. oradan kelebeği buranın 5/1 fiyatına alabilirsin.. sıfır değil ama bence sorununu çözersin.. verdiğim linki incele..

volvo özel servisi olarak İzmirde çok güvendiğim ve tek başıma yapamadığım işleri beraber yaptığımız bir motor ustası var.. tavsiye olunur.. kaporta ve boya olarak da Aydın Söke'de işini çok iyi yapan tanıdıklarım var.. çocukluğumda bile tamiri onlar yaparlardı ve hiçbir sorunumuz olmadı.
  • ilgi ve alakana çok teşekkür ederim meteg
  • quote:

Orijinalden alıntı: meteg

Selim,

Gaz kelebeğini E-bay'den almanı öneririm.. sana yurtdışından alışveriş ile ilgili açtığın konuda bir link verdim onu incele.. oradan kelebeği buranın 5/1 fiyatına alabilirsin.. sıfır değil ama bence sorununu çözersin.. verdiğim linki incele..

volvo özel servisi olarak İzmirde çok güvendiğim ve tek başıma yapamadığım işleri beraber yaptığımız bir motor ustası var.. tavsiye olunur.. kaporta ve boya olarak da Aydın Söke'de işini çok iyi yapan tanıdıklarım var.. çocukluğumda bile tamiri onlar yaparlardı ve hiçbir sorunumuz olmadı.

Sayın meteg;
    İzmirde güvendiğiniz volvo özel servisinin adını yazabilir misiniz ya da pm atabilir misiniz?
    teşekkürler
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.