Şimdi Ara

sizce mantıklı mı?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
12
Cevap
0
Favori
591
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar bir öğrenci kardeşiniz olarak sonunda 1.000 tl biriktirdim araştırmalarıma göre ortalama 850 tl ps3 fiyatları dahada düşecek gibi deil...zaten biraz daha beklersem ps4 çıkıcak sanırsam.Benim sorum şu olucak bunca zaman geçmişken şu zamnda ps3e 1.000 tl(koludur,oynudur..) harcamak mantıklımı?Siz olsanız benim yerimde ne yapardınız?

• arkadasım

ps3 e verdıgın para alınca helal olsun dersın

ayrıca bunca zaman dedıgın ne ps4 tenmı bahsedıyon onunda bı 3 yıl vaktı var

dusunme al derım
  • Orjinal oyun alamam diyorsan yada oynadığım oyunu takaslamak istemiyorum bir köşede dursun diyorsan. XBOX360 alacaksın. Çok zor bir seçim değil. Ama ben bu saatten sonra ps3 almanı öneririm. Zaten xbox360 alacaksan ve Fw' li oynamayı düşünüyorsan online oyun oynamayıda unut.
    Param yok orjinal oyun alamam diyorsan takas yapmanı öneririm. Zaten belli başlı oyunlar haricinde eski oyunları tekrar oynamayı düşünmüyor insan düşünse bile yapmıyor :) Tabi koleksiyon yapıyorum oynamasamda tutarım diyorsan o başka.
  • quote:

Orijinalden alıntı: blacktower35

arkadasım

ps3 e verdıgın para alınca helal olsun dersın

ayrıca bunca zaman dedıgın ne ps4 tenmı bahsedıyon onunda bı 3 yıl vaktı var

dusunme al derım

işin açıkcası o beni çok üzer biraz acıtasyon oluyor ama okuldan sonra 5 saat pizzacıda çalışrak biriktirdim paramı şimdi gidip hevesle aldığım ps3 ü bir kaç ay sonra ps4 çıkarsa kahrolum.
  • ben de seninle aynı durumdaydım ama bn hem çalışarak hemde harçlıka alarak biriktirdim çok istiyodum ve oldu xbox falan felan yalan sen ps3 al 1-2 oyunla başla gerisi gelir bnm 6 oyun 2 kol war takas edicem 4 tane oyunu sen al ps3
  • lcd tv ve oyunlara vericek paran yoksa hiç girme ps3 işine, tam tadını alamazsın, 1 milyarına olan olur
  • dostum sen forumdaki ps4 basliklarina ne bakiyosun onlar sacmalik, dedikodu. daha ps4 e coook var icin rahat olsun. al sen garantili bi ps3 bak keyfine.
  • quote:

Orijinalden alıntı: westblood

lcd tv ve oyunlara vericek paran yoksa hiç girme ps3 işine, tam tadını alamazsın, 1 milyarına olan olur

ev arkadaşım lcd tv alıcak bende ps3.
    Peki biraz daha düşme ihtimali var mı garantili ps3 lerde arkadaşlar?
  • fiyatta öyle aldığına pişman ettiricek kadar bi düşüş olmaz, ps4 çıkar diyede telaş etme, ona daha çok var
  • Online oynamak istiyorsan ve çıkan her oyuna sahip olmalıyım diye yanıp tutuşmuyorsan ps3 tabiki alabilirsin...

Ben single oynarım ve ucuza,çıkan her oyunu kapatırım dersen fwli bir Xbox360 tam sana göre olur...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi JOELLAMBERT -- 4 Aralık 2009; 18:11:15 >
  • Bir kaç ay sonra PS4 çıkacağını nereden çıkarıyorsun. Öyle olacaksa aynı şekilde XBOX' ta çıkar. Her gördüğün haberi ciddiye alırsan konsol alamazsın. LCD Tv yoksa Ps3' ten zevk alamazsın doğru olmamış. PS3' ten SD Tv' de zevk alamıyorsan Xbox360' ta da alamazsın.
    LCD Tv yoksa SD Tv ne RGB bağlantı yap yine kaliteli görüntü alacaksın merak etme. Film izlerken nasıl SD Tv' de de zevk alıyorsan oyun oynarkende alırsın. Tabiki LCD Tv ile görüntüsü asla bir olmaz.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.