Şimdi Ara

sizce leon mu...golf.. (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
70
Cevap
0
Favori
13.236
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 1.4 tfsi 122 hp 2 araca da gelicek. O zaman sağlıklı karar verebilirsiniz.
  • iç malzemesi inanılmaz kötü değil tersine çok iyi. stylance modelini inceledim birçok c sınıf araçtan çok daha iyi oladuğunu söyliyebilirim.
  • quote:

Orjinalden alıntı: bluemistic

iç malzemesi inanılmaz kötü değil tersine çok iyi. stylance modelini inceledim birçok c sınıf araçtan çok daha iyi oladuğunu söyliyebilirim.

Kesinlikle katılıyorum üstad bende kullandım beni de cezbetti gerçekten.
  • leonun bagajı çok küçük, sırf bu yüzden almaktan vazgeçen arkadaşım var. Golf almıştı. Gerçi ondan da çok memnun değil ama...
  • senin arkadaş sedan araç alsa daha iyi olurmuş bence
  • TSI motor çıksaydı Leon düşünülebilirdi. Bence maceraya gerek yok Golf tavsiye ederim
  • leon ile golf arasinda tabiikide bazi farklar mevcut.
    oncelikle iç mekan malzeme kalitelerinde golf cok ustun leona gore.leonda carpraz gorus problemı cok fazla,golf de ise ona nazaran daha az.
    golf un 2.eli daha iyi prim yapıor yenı leon ise daha o noktaya ulaşamadi.
    ancak leon un da ustun tarafları var tabiikide.
    yepyenı ve kışkırtıcı bir kasa tasarımı.zaten golf yakında değişsecek.sugun itibari ile yenı golf almak aracın 1-1.5 yıl soora eski kasa kalmasina sebep olacaktır.
    leon un sportif durusu ve donanım ustunlugu de dier ustunlugu.leon stylance golf comfortline ile aynı donanımda ama dış donanım olarak leon yine daha onde.
    yanı leon gibi donanımlı ve dış parçlaar full boyalı falan jantları guzel bir golf yapmak istersenız golf un ederinin uzerine 2000-2500 ytl daha kooymanız lazım.
    benım size tavsiyem birazz bekleyin cunku tfsi motor leonda da kullanılacak.bakın a3 e geldi.1.4 tfsi 125 hp.yakında leona da gelicek ve size tahmını stylance fiatının 39.000 i bulmayacanıgını soyleyebilrim.
    audi de 1000 euro fark var sadece.leon da da 1000-1500 ytl gibi farkla cok daha az yakan,cok daha serii ve turbolu bir motora kavusacaktır araç.

• hiç biri
  • quote:

Orjinalden alıntı: nikolas39

hiç biri

Yıkıcılığın yanında yapıcı olmak daha da önemlidir.!
  • Leon
  • ikiside degil , dacia logan al bence

saka bir yana bence LEON
  • VW grup arabaları bence vw arabalarından dizayn olarak daha avantajlı kalite olarak da daha kötü değiller. Ben seat ibiza ve skoda fabia'yı polo'ya tercih ederim. Aynı teknoloji ve daha hoş dizaynları var. VW arabaları çok sade çok sıradan geliyor bana. (Passat hariç - hastasıyız) Hepsinin kasası değişmeli bence. Ki zaten değişecek de. Leon al derim. Ben leon gördümmü başımı çevirip bakıyorum ama golf gördümmü aynı etkiyi yaratmıyor.
  • VW konsept , kalite, servis ağı açısından Seat'la bir tutulamaz. Tamam Leon spor bir araç , güzelde lanse edildi ama bence Golf her zaman tutulan bir araç olmuştur şuandada piyasada tutulan sevilen bir araçtır.. Ben Golf almanı tavsiye ederim yanlız bakımı, parçası daha pahalıdır Leondan bunuda gözönünde bulundurmanda fayda var...
  • quote:

Orjinalden alıntı: selim82

görünüş olarak leon cok daha şık bi arac ama iç malzemesi inanlımaz kötü o arkadasımda da var içi kalite yönünden zayıf bide onun 16.8 valve 102 hp idi cok yavaş bide acayip yakıo bence fsı bi golf daha iyi olur

Bunu anlaymıyorum ya siz iç malzeme derken ne bekliyorsunuz Mercedes BMW falanda tatmin etmez sizi..

Bence sınıfındaki araçlarla aynı seviyede kalitesi, Vw-Audi ile ortak şase ve malzeme kullanılyor farkeden birşey yok .

Soruya gelince donanım ararsan Leon daha iyi tercih olur ama biraz daha performans istersen Golf düşünebilirsin ikinci elide daha iyi Leon dan

• quote:

Orjinalden alıntı: SuPeRBoY911

quote:

görünüş olarak leon cok daha şık bi arac ama iç malzemesi inanlımaz kötü o arkadasımda da var içi kalite yönünden zayıf bide onun 16.8 valve 102 hp idi cok yavaş bide acayip yakıo bence fsı bi golf daha iyi olur

Bunu anlaymıyorum ya siz iç malzeme derken ne bekliyorsunuz Mercedes BMW falanda tatmin etmez sizi..

Bence sınıfındaki araçlarla aynı seviyede kalitesi, Vw-Audi ile ortak şase ve malzeme kullanılyor farkeden birşey yok .

Soruya gelince donanım ararsan Leon daha iyi tercih olur ama biraz daha performans istersen Golf düşünebilirsin ikinci elide daha iyi Leon dan

KENDİSİ KOYU BİR VW DÜŞMANIDIR....HANGİ VW GRUP MARKASI VEYA MODELİ OLURSA OLSUN DEĞİŞMİYOR..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi CX2 -- 1 Eylül 2007; 10:47:03 >

• quote:

Orjinalden alıntı: heLLWeapon

quote:

Orjinalden alıntı: altin-orfoz

golf kasa değiştirecek 2008 de

peki leon ne zaman ?

Leon seneye makyajlanacak ve 2010 yada 2011 gibide kasa değiştirecek...

LEON'UN MAKYAJLANACAĞI HAKKINDA BİLGİYE NERDEN ULAŞTINIZ?
  • quote:

Orjinalden alıntı: CX2

quote:

quote:

KENDİSİ KOYU BİR VW DÜŞMANIDIR....HANGİ VW GRUP MARKASI VEYA MODELİ OLURSA OLSUN DEĞİŞMİYOR..

Vw düşmanı diyorsu ama kendiside volkswagen group arabasına biniyor nasıl olucak bu iş

• quote:

quote:

iç malzeme kalitesinde talihsiz bi soylem bence sizinkisi.
    evet leon cok iyi bir araç.tasarım harıkar,sportfilik cok iyi,vw bunyesinde ve kaliteli ancak "iç malzeme kalitesindene bekliyorsunuz bmw-mercedes tatmin etmez sizleri"tarzinda bi sooylem cok yanliş.
    her aracın arsında baazı faklılıklar vardır.
    leon un golf den ucuz olmasinin sebebi de markanyı ve bu modelinin piyasada yer kazanmasini sağlamaktır.dolayısı ile golf e gore bazı ekskikleri de olacsktır ,cunku donanım ve dış tasarımda fzlasi olan bir leon golf den daha ucuz.
    bu ekiklik de iç malzeme kalitesinde ortaya cıkıyor.
    sizin mantıgnızda hareket edilirse eski lada samaranın yada nıvanın iç malzeme kalitesi de kabul gorur bir duruma cıkar(lada sadece bir ornektir lada sahibi arkadaşlar lutfen alınmasın,bır cok baska araçda ornek verilebilir)
    ayrıca sizin ıcın onemli olmayan bir malzeme kalitesi bircok arac kullanıcısı için son derece onemlidir.bu da kişisel bir istek farkıdır.
    ortak malzeme kullnılmıyor maalesef vw ile seat da.orada anlşiniz var.malzeme kaliteleri farklı.hemde bayaa farklıdır.
    ozman a3 un zaten hiçbi esprisi kalmazdi değil mi,aynı malzeme kullanılsa...

• quote:

Orjinalden alıntı: heLLWeapon

quote:

Orjinalden alıntı: CX2

quote:

quote:

Vw düşmanı diyorsu ama kendiside volkswagen group arabasına biniyor nasıl olucak bu iş

BU SÖYLEMİ YAPAN SELİM TOYOTA KULLANICISI..COROLLA..

• Arkadaşm ben de golf derim hem motor gücü olarak hemde 2. elde seni daha az üzer.Seatı şekil araba ama alırsanda 2000 motor alınır 1600 pek iş görmüyor.
  • 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.