Şimdi Ara

Sizce işim nasıl ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
17
Cevap
0
Favori
722
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Önce biraz geçmişe gideyim ben normalde barmenlik yapan biriyim.Yerinde duramayan bir adamım.Şuan çalıştığım şirket babamın eski bir arkadaşının ve ben babamla çalışmak zorunda kalıyorum.İş bir yurt inşaatı.Benim işim ise topoğrafcının asistanı olmak.Yani elimde mira adı verilen aletle günde max 2 kez sahaya çıkıp bir şeyler bantlayıp,boyamak.Öğlen saat 3-4 gibi iş bitiyor ve çıkıyorum.Aldığım para asgari ücretin üstünde,sigortam var ve yaşım daha 19.Sizce işim nasıl ?

Edit:Kelime hatası.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi majeste0990 -- 30 Ekim 2014; 14:55:17 >

• her zaman derim bir isin calisma saatlari azsa o is iyidir
  • şimdilik iyi Ama gelecekte yetersiz

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bloo. kullanıcısına yanıt
    O konuda gerçekten haklısın ama ofis de bütün gün oturmak ayakta çalışmaktan daha yoruyor insanı.
  • Sevdigin işi yapıyorsan,sana hergün tatildir.

B.fade

• Yas 19 olmus ama askeri ucret asgari olmamis.

• Masquerade89 kullanıcısına yanıt
    O konuda haklısın ama yaptığım araştırmalara göre harita ve kadastro bölümünü 2 sene okursam ve saha tecrübem de olduğu için özel bir şirkette iyi bir maaşla çalışabilirim.
  • Askeri ucretini yesinler senin.

• Haklısın.
  • benim işim ürün yönetimi+ depo+ muhasebe+ bilgi işlem+ ıt lik sabah 9 akşam 9(yazın akşam11-12) aldıgım maaş asKeri ücretin biraz üstüne yuvarlanmış ssk + yemek + yol var nasıl
  • quote:

Orijinalden alıntı: Rigor Mortis

benim işim ürün yönetimi+ depo+ muhasebe+ bilgi işlem+ ıt lik sabah 9 akşam 9(yazın akşam11-12) aldıgım maaş asKeri ücretin biraz üstüne yuvarlanmış ssk + yemek + yol var nasıl

Benim işim oturmak,kıyaslarsak ben buradan ötüm ötüm ilerlemeye devam edeyim :)
  • Abı ıssızlık daha ıyı gıbıme geldı en guzel ıs agır ıssızlıktır.net

not: sıncaplar RECEP desem kac artı gelırrrr

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Boku yemişsin haberin yok , o yaşta üniversite okuman gerekirken baban seni inşaata yollamış.
  • yaptığın işin adı şenör lük
  • Dark_Soul kullanıcısına yanıt
    Üniversite okuyacam tabi ki durum kötü değil arkadaşım psikolojimi bozdun allah allah.
  • quote:

Orijinalden alıntı: majeste0990

O konuda haklısın ama yaptığım araştırmalara göre harita ve kadastro bölümünü 2 sene okursam ve saha tecrübem de olduğu için özel bir şirkette iyi bir maaşla çalışabilirim.

Özel bir şirkette iyi bir maaş ? İnşaat mühendisliği hayal edenlerin ilerde gökdelen dikecem demesi gibi birşey bu ama diplomayı ele alınca 1500 liraya iş bulursa öpüp başına koyuyorlar

SDÜ harita kadastroyu 2008'de kazandım 2 sene okudum ama ünivi bitirmedim çizim dersinden kaldım okul 3 seneye uzayınca gitmedim , sana şu kadar söyleyim dünyanın en gereksiz işi bu meslektir .1 haftada öğreneceğin aleti sana 2 senede öğretirler önce 1950'den kalma aletlerle çalıştırırlar 2.senenin sonunda alırsın eline yeni aletleri . Birde harita bürolarında harita teknikerlerini amele gibi çalıştırırlar asgari ücret civarında maaş alırsın , geçmeyen amele yanığıyla ortalıkda gezmek istiyorsan gidip okuyabilirsin ama bu bölümü okuyup bitireceğine git BİM'de çalış hiç olmazsa çalışma ortamı iyi olur.

• quote:

Orijinalden alıntı: thelastairbender

quote:

Orijinalden alıntı: majeste0990

Özel bir şirkette iyi bir maaş ? İnşaat mühendisliği hayal edenlerin ilerde gökdelen dikecem demesi gibi birşey bu ama diplomayı ele alınca 1500 liraya iş bulursa öpüp başına koyuyorlar

SDÜ harita kadastroyu 2008'de kazandım 2 sene okudum ama ünivi bitirmedim çizim dersinden kaldım okul 3 seneye uzayınca gitmedim , sana şu kadar söyleyim dünyanın en gereksiz işi bu meslektir .1 haftada öğreneceğin aleti sana 2 senede öğretirler önce 1950'den kalma aletlerle çalıştırırlar 2.senenin sonunda alırsın eline yeni aletleri . Birde harita bürolarında harita teknikerlerini amele gibi çalıştırırlar asgari ücret civarında maaş alırsın , geçmeyen amele yanığıyla ortalıkda gezmek istiyorsan gidip okuyabilirsin ama bu bölümü okuyup bitireceğine git BİM'de çalış hiç olmazsa çalışma ortamı iyi olur.

Kafamda mesleği şuan bitirdim.Bir kaç aylık hobi olarak takılıp arkama bakmadan uzaklaşıcam söz veriyorum

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.