Şimdi Ara

SİZCE HANGİSİ???

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
859
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Cebimdeki para beni bu kompaktlardan birine almaya itiyo sizce hangisini almalıyım?

1-Panasonic Lumix DMC-FX75 (FX70)
    2-PANASONIC DMC ZS7 (TZ10)
    3-Canon Powershot SD4000 IS (IXUS 300 HS)
    4-Fuji FinePix F300EXR
    5-Nikon COOLPIX S80

Panosoniclerin Türkçe menü olmaması beni kararsızlığa itiyo, zorluk çekermiyim bilemiyorum.
    Siz ne dersiniz hangsini almalıyım?

• Arkadaşlar yorum yapan yok mu?
    Ya da yaklaşık aynı fiyata başka tavsiyesi olan var mı?
    Yorumlarınızı esirgemeyin lütfen :))
  • quote:

Orijinalden alıntı: minuit

Cebimdeki para beni bu kompaktlardan birine almaya itiyo sizce hangisini almalıyım?

1-Panasonic Lumix DMC-FX75 (FX70)
    2-PANASONIC DMC ZS7 (TZ10)
    3-Canon Powershot SD4000 IS (IXUS 300 HS)
    4-Fuji FinePix F300EXR
    5-Nikon COOLPIX S80

Panosoniclerin Türkçe menü olmaması beni kararsızlığa itiyo, zorluk çekermiyim bilemiyorum.
    Siz ne dersiniz hangsini almalıyım?

Yorum yok mu?
  • compact modellerdeki başarılı modellerine bakarak, benim sıralamam canon , fuji,panasonic şeklinde olurdu.
  • panasonic fx700ü bir incele
  • valla bütçeni yazarsan daha iyi olur hizlial.com da Fujifilm f200 exr modeli var incele istersen fiyatıda uygun sensörü büyük olduğu için yazdığın makinaların hepsinden daha iyi fotoğraf kalitesi ve iso performansı sunar..
  • Yıllardır Canon G5 kullanıyorum, oldukça da memnunum, şuan sanıyorum G12 si çıktı.
    Ancak boyutu her yere taşımaya müsait değil. Profesyonel olrak uğraşmıyorum, tatilde, şurada burada çekiyorum.
    Eşim şöyle küçük kompak birşey olsun dedi, geçen hafta Nikon S80 aldım, makinaya hayran kaldım. Cep telefonunumdan daha küçük, çekimleri bir harika ve gömlek cebine çok rahat sığıyor.
    Fiyatı ise kargo ücreti dahil 475 TL. 5 günde elinizde.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.