Şimdi Ara

Sizce gerçek transfer olabilir mi?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
20
Cevap
0
Favori
729
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • 3 haftada 8 kilo vermiş, yağ oranını %8 oranında düşürmüş.

Comolli sıcak bakıyırmuş.

Kaynak;https://www.ntv.com.tr/spor/ozan-tufan-8-kilo-verdi-yag-oranini-yuzde-20den-9a-dusurdu,eNUDzTDsb0CR0-weVCQcdw

Benim görüşüm dikine oynamaya alışsa gerçekten başarılı olacak bir futbolcu. Ama Aykut kocamanı haklı çıkarttı kendine bakmamış, kilo verebilirmiş zamanında bu şekilde. Özetle üzerindeki formanın değerini bilememiş. Unutmayız bunu...

• Herkes 2. bir şansı hakeder. Bence Ozan'a da verilmeli bu şans.
  • Pr çalışması yapıyor. Her dönem böyle bu gönderilmeli bence

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Surveillance

Herkes 2. bir şansı hakeder. Bence Ozan'a da verilmeli bu şans.
    Allahınızı severseniz yapmayın. Fenerbahçe tesislerine bile yaklaştırılmamalı

• foto var mı merak ettim hatta duygulandım vallahi billahi

• Comolli ve Cocu gibi futbol adamları, gençlerde yetenek kadar disipline ve öğrenme azmine de önem veriyor.

Ozan kafa yapısını değiştirebilirse, Cocu gibi bir hoca onu çok güzel işleyebilir.

Bir şans verilirse, en kötü ihtimalle 8 m€'ya aldığımız adamı acele edip 3'e satmak zorunda kalmayız.

Uzun vaadede düşünüleceğini sanmıyorum ama belki de Cocu ve yeni sistemde kendini bulur ve Comolli'nin pazarlamasıyla klübe para kazandırabilir.
  • Futbol sadece yetenekle oynanmayan aynı zamanda zeka gerektiren bir oyundur.

Sizce gerçek transfer olabilir mi?
  • Ozan Fenere gelmeden önceki sene askerdeydim. Boş zamanda full lig tvden maçları izliyordum. O Senenin ilk yarısı Türkiye liginde hiç bir maçı kaçırmadım.

Ozanı milli takıma alıyorlar parlatıyorlardı. İçimden Aziz Yıldırım sever böyle adamlara para bayılmayı inş Fenere almaz dedim ama beklediğim gibi o sene sonu Bjk Ozanı alacakken Aziz Yıldırım transfer çalımıda olacak diye bastı parayı aldı.

Ozan sıkıntılı bir oyuncu. Problem esasında öyle medyaya yansıdığı gibi çokta kilo değil zira bu adamın vucut yapısı onu böyle gösteriyor. Tabi bir miktar fazlasıda var. Ancak bu adam pozisyon bilgisi pozisyon sadakatı zayıf. Oyunu doğru düzgün okuyamıyor. Bu sene herkes Ozan neden kesildi gol asist yaparken kesti adamı diyor ama o maçlarda Ozan kafasına göre takılıyor. Ceza sahasına giriyor. Yay civarında kesip yapması gereken işleri yapmıyordu.

Cocu Psvde bir çok oyuncu kazandırmış ama Ozanda verim alabileceğini sanmıyorum inş alır takımın böyle genç oyuncuları parlatıp satmaktan başka çıkış şansı yok ama benim izlediğim Ozanın düzelmesi çok zor.

Ekstra olarak Psv de alt yapıdan çıkan oyuncular temel bilgileri alıp geliyor ve A takımda başka şeylere odaklanıyorsun. Bizim burada oyuncu alt yapıda alması gerekenleri almadığı için Cocu bence çok şaşıracak ve Alttan gelen oyuncular ile pek uğraşmayacağını düşünüyorum.

• Girona istemiyormuydu bu bebeyi?Satın Allah aşkına 2-3 ne veriyorlarsa

Sporcu ve iş ahlakı erdemine sahip olmayan bireylerin Fb'de artık işi olmamalı.Sizce gerçek transfer olabilir mi?
  • Bu adamın her seferinde haberi çıkıyor şöyle kilo verdi böyle kilo verdi. Maça bi başlıyor adam hala dana gibi.

Hiçbir halt olmaz Ozan’dan salın gitsin

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • bu kaçıncı şans yeter kardeşim böyle vasıfsız yerliler yüzünden yabancı sınırı kalktı.profesyonel bir yaşam ve mentalite olmadıkça bu tarz oyuncuların büyük takımda yeri yok. fb gs bjk ts gibi büyük takımların ağırlığını kaldıracak olgunlukta oyuncular ancak ileriye götürebilir takımlarını. aurelio appiah a bak bir de buna bak. seneler geçtikçe kalitenin artması gerekirken azalması hoşunuza mı gidiyor. selçuk şahin bile daha profesyonel bundan
  • quote:

Orijinalden alıntı: amisosyal

Allahınızı severseniz yapmayın. Fenerbahçe tesislerine bile yaklaştırılmamalı

Alıntıları Göster
    Ben de ahım şahım mükemmel bir yetenek olduğunu iddia etmiyorum ama teklif yoksa bir de Cocu'nun görmesinde ne kötülük olabilir ki?

Bıkmadık mı milyon eurolara aldığımız adamları bedavaya vermeye?

Ozan'ı serbest bıraktığımız anda Şenol Güneş'in de, Fatih Terim'in de atlayacağını biliyoruz değil mi?
  • Ozan'ın derdi hiç bir zaman kilosu olmadı. Futbol oynayabilecek kadar zekaya sahip değil.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Surveillance

Ben de ahım şahım mükemmel bir yetenek olduğunu iddia etmiyorum ama teklif yoksa bir de Cocu'nun görmesinde ne kötülük olabilir ki?

Bıkmadık mı milyon eurolara aldığımız adamları bedavaya vermeye?

Ozan'ı serbest bıraktığımız anda Şenol Güneş'in de, Fatih Terim'in de atlayacağını biliyoruz değil mi?

Alıntıları Göster
    Allah için atlasınlar İnşallah GS BJK alır da biraz da onlar uğraşır şu kafa yoksunuyla

• cocu gelsin idmanlarda denesin.belki aklını başına toplamıştır zaten son şansı.önce ispanyaya düşük bir takıma gider.tutunamaz dönüşte başakcity,sonra konya, altay derken , kendini survivor da bulur

• bu kadar öz güveni düşmüş bir oyuncudan bir yol olmaz artık.
    yurtdışına veya başka bir takıma gitmeli orda bile yeniden çıkış yapma olasılığı yüzde 10 ile 20 olur.
  • Ozan istediğimiz futbolcu olacaksa Cocu sayesinde değil Ali Koç sayesinde olacaktır.

• Bu haliyle Çin'e yada Arap'lara yerli Iniesta diye göndersek iyi olur!
  • Arkadaşlar atıp tutuyorsunuz ama bu adamın derdi hala evlenmemiş olması .

Bir evlense düzelir. Her genç oyuncu gibi gece alemlerinde takılıyor hatun bulmak için. Normaldir yani. Bu adamlar klas adamlar değiller. Futbolcu sadece. O yetenek olmasa hurdacı olur, bakkal olur, polis olur ama asla elit ve kaliteli olmaz. Yani para insana elitizm katmaz. Anlatmak istediğimi anlayan olmuştur daha da açık yazamam yani .

Arkadaşı taraftarlar olarak everirsek 10 sene orta saha lazım olmaz .
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.