Şimdi Ara

Sizce geçiş üstünlüğü kimde? (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
27
Cevap
0
Favori
1.626
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
    araçların kesiştiği nokta tam olarak çizdiğin nokta ise siyah haksız gözüküyor.
    çünkü kırmızı kavşağa daha önceden girmiş. siyahın da aynı kavşağa girmemesi kırmızıya yol vermesi gerekirdi.durup beklemesi gerekirdi.
    ben yurtdışındayım burda kavşaktaki hiyerarşi çok daha keskin. biri kavşağa girmişse diğeri durup bekliyor.ve arkadan gelen araç niye durdun diye kornaya basmıyor.
    türkiyede durduğun zaman kornaya yapışıyorlar arkadan.
  • quote:

Orijinalden alıntı: em2018

araçların kesiştiği nokta tam olarak çizdiğin nokta ise siyah haksız gözüküyor.
    çünkü kırmızı kavşağa daha önceden girmiş. siyahın da aynı kavşağa girmemesi kırmızıya yol vermesi gerekirdi.durup beklemesi gerekirdi.
    ben yurtdışındayım burda kavşaktaki hiyerarşi çok daha keskin. biri kavşağa girmişse diğeri durup bekliyor.ve arkadan gelen araç niye durdun diye kornaya basmıyor.
    türkiyede durduğun zaman kornaya yapışıyorlar arkadan.
    Çizgilere aldanmayın öylesine çizdim onları sadece araçların ne yöne ilerlediklerini göstermek amaçlı. Farzedin ki 2 araç da aynı anda kavşağa girdi.
  • ikisi aynı anda kavşağa girerse..

kırmızı geriden gelir siyahla yolları hiç kesişmez. yada kırmızı 70 ile siyah 30ile falan kavşağa girmesi lazım ki siyahla yolları kesişsin.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi em2018 -- 26 Mayıs 2018; 2:24:5 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • geçiş üstünlüğü herzaman kavşakta olandadır.
  • Iki aracında geçiş üstunlüğü yok geçiş hakkı var . Kavşaktaki aracın gecis hakkı vardır . 2 numarada kesiseceksiniz anca

2 haklı

• quote:

Orijinalden alıntı: Hakkını Arayan Serçe

Hocam haber sitelerine de akrepyusuf rümuzuyla yazıyor musun? Birkaç sefer denk geldiydim.

Alıntıları Göster
    Ensonhaber e yazıyordum sadece. İstemedikleri yorumlar yapınca banladılar. Birde tarafçı değil haberciyiz diyorlar.

• quote:

Orijinalden alıntı: akrepyusuf

Ensonhaber e yazıyordum sadece. İstemedikleri yorumlar yapınca banladılar. Birde tarafçı değil haberciyiz diyorlar.

Alıntıları Göster
    Orada denk gelmiştim zaten.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.